• Nově připravovaná aktualizace 2.199 je naplánována na středu 24. května. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Je nám potěšením oznámit, že The West oslavil neuvěřitelných 15 let! Při příležitosti oslavy tohoto mimořádného milníku jsme připravili známou komunitní událost! Naše každoroční řemeslná událost je zpět. Více informací najdete na herním fóru
  • Rychle, rychle, rychle - pospěšte si! Chyběla vám naše akce "Zlatá horečka"? Prinášíme vám další mezinárodní zlatou horečku 2.0! Přihlásit se musí jen ti rychlí v myšlení i tahu! Po dobu 27 dní budete mít přístup do světa, kde běží vše zrychleně. Časy potřebné k soubojům, plnění úkolů, bitev o pevnost a požadavkům na úkoly ovšem zůstávají stejné. Nicméně množství peněz, zkušenostních bodů a cestování bude vylepšeno ve váš prospěch. Díky tomu budete moci rychleji zvyšovat úroveň, rychleji vyzvedávat předměty, rychleji nacházet produkty k dokončení úkolů, atd.Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace Aktualizace hry na verzi 2.199

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
2_199.pngNově připravovaná aktualizace 2.199 je naplánována na úterý 23. května. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu.

1683299308994.png


Změna charakterových bonusů
Začali jsme s prvními změnami charakterových bonusů, v této aktualizaci naleznete první část. Vezměte prosím na vědomí, že bonusy uvedené v této aktualizaci se mohou v dalších aktualizacích změnit. Stejně tak později dojde k úpravě bonusů pro charakterovou skupinu Voják.

Nové bonusy (změny vyznačeny kurzívou):

DobrodruhDuelantDělník
Šance najít produkty při práci se zvýší o 10%
20%)*
Tvá rychlost na mapě se zvýší o 25% (50%)*.Zkušenosti z prací, duelů a bitev o pevnost jsou zvýšeny o 5% (10%)*.
Šance najít předmět při práci se zvýší 10% (20%)*Motivace se zvýší u duelů o 40% (80%)* rychleji.Zaplatíš o 2% (4%)* méně bankovních poplatků.
Tvá regenerace se během spánku zvyšuje o 10% (20%)*V duelu dostaneš o 15% (30%)* více peněz.U výstavby města obdržíš bonus 5% (10%)* za vloženou schopnost.
Riziko poranění při práci klesne o 10% (20%)*Během bojů o pevnost je tvá šance na kritický zásah 10%. Kritické zásahy odeberou navíc 10% z maximálního zdraví.
(Ostatní charaktery mají nově šanci na kritický zásah 2%)
Motivace pro výstavbu budovy ve městě roste o 10% (20%)* rychleji.
Od 2. zásahu v rámci jednoho kola bitvy o pevnost je pravděpodobnost 25% (50%)*, že na tebe nebude nikdo po zbytek kola střílet.Duely proti hráčům zaberou o 25% (50%)* méně časuV bitvách o pevnost se tvá přesnost a uhýbání zvýší o 15%. (30%) Pokud je Tvá schopnost Výstavba větší než Skrývání nebo Nástraha pastí bude do bitevních vzorců dosazena místo nich*
*s aktivním prémiem na Charakterový bonus

Nová úkolová řada
Připravili jsme si pro hráče s vyšší úrovní novou úkolovou řadu. Navštivte Waupeeho a přesvědčte se... příběh je velice zajímavý. Úkolová řada "Příběh Nizhoni a Winstona" obsahuje 12 úkolů a je dostupná pro hráče, kteří dokončili úkol "Kdo s koho (Zachraň salón 2.)" a dosáhli 155. úrovně. Dokončením úkolové řady získáte úspěch "Nečekaná ztráta".


Doufáme, že se Vám změny, které tato aktualizace přináší do hry, budou líbit. Budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu!

Přejeme hezkou hru.
Váš tým The West
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Vážení hráči,

plánovaná aktualizace se posouvá na středu 24. května. Děkujeme za pochopení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru