• Nově připravovaná aktualizace 2.211 je naplánována na úterý 21. listopadu. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, V divoké prérii jsme pro vás ukryli dýně plné překvapení! Najděte všech 100 dýni ještě před tím, než přijde zima a pokryje je všechny sněhem! Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace Aktualizace hry na verzi 2.207

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Oximus

Člen týmu
2_207.png

Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.207 je naplánovaná na úterý 26. září. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit.

index.php


Nový systém odměn
Vytvořili jsme nový systém odměn, který umožňuje poskytovat různě odměny za stejný úkol. Od nových úkolů budete moci získávat odměny na základě své úrovně! Není to úžasné? Staré úkoly nebudou změněny a ovlivněny.

Nová úkolová řada

Vytvořili jsme novou úkolovou řadu "Bůh odpouští...". K tomuto úkolu se dostanete, pokud vaše postava dosáhla 50. úrovně a dokončili jste úkolovou řadu "Zachraň salón, část 2". Tato úkolová řada používá nový systém odměn, můžete si ji zde vyzkoušet! Po dokončení úkolové řady získáte úspěch "Bůh odpouští..."

index.php


Chybějící odměna za úkol
V úkolu "Mariina nejhorší noc" z úkolové řady "Děje se něco podivného" chyběla odměna.

Mimořádná truhla Octoberfest 2023
U truhly chyběl popis.

Špatný popis úkolu
Úkol "Po zotavení" z úkolové řady "Příprava na sklizňový festival" měl v textu špatnou nápovědu.

Doufáme, že se Vám změny, které tato aktualizace přináší do hry, budou líbit. Budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu!

Přejeme hezkou hru,
Váš tým The West
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru