• Nově připravovaná aktualizace 2.217 je naplánována na úterý 27. února. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Naší letošní hrdinkou je tentokrát Běží laň, která před lety potkala svou životní lásku. Opravdu se chce vrátit do své minulosti a zjistit, co se tehdy stalo. Kdo byl vyvoleným jejího srdce? Jak dopadl jejich osud? Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace Aktualizace hry na verzi 2.212

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Oximus

Člen týmu
2.212.png

Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.212 je naplánovaná na úterý 5. prosince. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit.

index.php


Duelové lektvary
Jak jsme již v minulosti oznámili, zavedeme do SHOPu ,,Duelový lektvar zpětného rázu". Položku si budete moci zakoupit za 500 nuggetů/UPD. Nezapomeňte, předmět lze použít pouze jednou za 180 dní.
Položka bude do SHOPu přidána do 12 hodin po aktualizaci.
item_53454.png

Také jsme snížili cenu za ,,Nápoj vykoupení", který si od nynějška budete moci koupit za 50 nuggetů/UPD.
item_51871.png


Zlepšení konektivity v oblasti dobrodružství
Vylepšili jsme připojení po dokončení lobby a spuštění hry. Od nynějška by nemělo docházet k situacím, kdy jste se po dokončení lobby nemohli připojit ke hře.

Úkolová řada ,,Oslava života"
Tato úkolová řada byla k dispozici každý rok ve stejných dnech. Jeden z úkolů však vyžaduje, aby byla aktivní událost Dny mrtvých. Změnili jsme požadavky úkolů tak, aby vždy odpovídaly s daty události Dny mrtvých.

index.php


Zkušenosti s duely v Salonu
Po zvýšení duelových zkušeností nebyly hodnoty zobrazené v salonu upraveny. Okno zobrazovalo staré hodnoty. Problém byl odstraněn.

Doufáme, že se Vám změny, které tato aktualizace přináší do hry, budou líbit. Budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu!

Přejeme hezkou hru,
Váš tým The West
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru