• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Alamogordo - Beta1

DeletedUser

Guest
kdo hraje na BETĚ? mě se dneska podařilo přihlásit maj tam super zbraně :-) a zrovna hledam město :-)
 

DeletedUser

Guest
tak díky zkoušel jsem se přihlasit predtim na Betu asi 2 tejdny anic až ted díky beto :-) a díky vám za ten tip na města
 

DeletedUser

Guest
ale co jsem koukal tak tam je pár hledaču bugů :-) a nekde sem slisel ze kdyz najdes urcitej pocet bugu dostanes neco vzacnyho .-) ale asi to neni pravda :-) admini řeknete jestli to je pravda či ne :-)
 

DeletedUser

Guest
Být Vámi tak se registruju.Nemusíte tam hrát,ale víte co bude o několik dní dříve,než ostatní..
 

DeletedUser

Guest
Jenže Eze, takoví borci jsou na betě zbyteční. Tam se nemá čekat na novinky, ale hledat bugy a chyby...
 

DeletedUser

Guest
asi tak nějak ale je to dobrý i na ty novy updaty at vime do čeho naše hra pude :-)
 

DeletedUser

Guest
limit na betě byl znovu zvýšen, takže kdo má zájem...:)
 
2x po sobě zvýšili limity a to o dost... poslední update jim tam asi šlapal dobře, ale jak to pustii na zaplněné světy, ouha:bomba:
 

DeletedUser15298

Guest
Hraje někdo na Alamogordu aktivně? Končím tam a zbylo mi celkem dost $, byla by škoda to jen tak smazat s účtem.
 
Nahoru