• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Apríl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7239
  • Vytvořeno

DeletedUser7239

Guest
Taky vám hraje The West všemi barvami ? Asi by to měl někdo opravit. lol
 
to mě takhle po ránu nenapadlo - proběhla mi aktualizace tw-db skriptu, takže to bude pravděpodobně jejich vtípek.
 
Fakt povedný, jak jedním (a chce se říci skoro blbým) scriptem zvysoka překonaj apríla za všechny ty roky, co tu West byl ...
 

DeletedUser5767

Guest
Ďakujem :), odovzdám kladnú odozvu aj Bluepovi, ktorý sa postaral o ten vizuálny efekt (CSS3 hue rotation filter - menenie farieb celej hernej plochy) po kliknutí na korytnačku. Fungoval vám všetkým?
 

DeletedUser

Guest
... CSS3 hue rotation filter - menenie farieb celej hernej plochy) po kliknutí na korytnačku. Fungoval vám všetkým?
Mě nohužel ne.. ani v práci Win XP 32 - Mozilla, a ani doma W7 64 - Mozilla... :-/
Ale jinak povedený vtípek :good:
 

DeletedUser16057

Guest
vtípek se podařil.. ráno jsem si říkal, zda je to funkční..klikl a už jsem si říkal, co se děje :D
naštěstí se nic nestalo :)
 

DeletedUser7239

Guest
vtípek se podařil.. ráno jsem si říkal, zda je to funkční..klikl a už jsem si říkal, co se děje :D
naštěstí se nic nestalo :)

Když bylo včera toho apríla koukejte, co jsem našel. :)
thewestnew-1024x675.jpg

Zdroj: The West Dev Blog
Když bych chtěl žít věčně, možná se i toho dočkám. lol
 
Nahoru