• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Atletika

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno

DeletedUser6123

Guest
Ahoj,
já dělám atletiku už prvním rokem a zajimalo by mě jak je tento sport populární tak ať sem ten co to dělá tak napíše a pokecáme.
 

DeletedUser3698

Guest
Atletika je trochu siroky pojem. Ja jsem driv behal stredne dlouhe trate. 1500m jsem dal ve starsich zakach za 4:40, 800m za 2:15, 3 a 5km uz si napamatuji presne. Popularni... no co si budem povidat - zadna slava to neni. :) Taky jsem behal zavody mimo atletickou drahu viz http://iscarex.cz/sport. Par desitek medaili a poharu mam. :)
 

DeletedUser6123

Guest
Jo to jo.
Je vážně dobrej ale je pravda že snad všichni jamajané jsou dost rychlí.
 

DeletedUser

Guest
To je pravda, na Jamajce je mnoho výborných sprinterů, ale nesmíme v tomto sportu opomenout také Africké státy, tam se jich rodí také nespočetně mnoho, např. taková Keňa, která v této disciplíně vyhrála nejednu zlatou medaily.
 

DeletedUser

Guest
No jo, kdo by neměl výdrž, když běhají každý den několik kilometrů do školy, pro vodu, atd. :D

A Usain Bolt se prý chystá na skok do dálky, uvidíme, co se z toho vyvrbí...
 

DeletedUser

Guest
No jo, kdo by neměl výdrž, když běhají každý den několik kilometrů do školy, pro vodu, atd. :D

A Usain Bolt se prý chystá na skok do dálky, uvidíme, co se z toho vyvrbí...

No nevím...ale bylo hezké jak řekl,že prodá medajle aby si rodiče mohli pořídit kohoutek a pitnou vodou :)...mylsím že to nk řikal...ale myslím si že skákat daleko nemůže...ve třídě máme kluka kterej umí běhat nejrychlejš ze třídy a v pohodě ho přeskočim a to sem docela pomalej(asi 4. nejrychlejší)...jde hlavne o techniku...a přesnost...:cool1:
 
Nahoru