• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Avatary, signatury a podobně (sloučeno)

DeletedUser

Guest
Ale jsou i lepší věci uděůané v GIMPu.
Nemyslím to vaše.
ibenink.gif
3Minutovka

Pěkný supersheriff
Můj první pokus:
hyj.gif
já vím strašně se mit o seká

Tak novinky ode mě:
kgamef.gif
gamefpc.gif
a
bannergamef.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahojky lidi ,dělám ráda avatary a podpisy (možná i wallpapery na míru udělám) ,tak kdyžtak pište ,kdo bude chtít :) ....

AVATARY (ale ve výsledném avataru nebude tam ten text "June") :

45676472.gif
45676481.gif
899899avatar%203.jpg
19721972avatar%204.jpg
562562avatar%205.jpg


____________________________________

PODPISY (tohle jsou jen příklady) -

21052105fifineček.jpg


(nebo ten podpis co mám já)

Ráda dělám i videa ,ale proti Katro Gangsta nemám šanci :)

Tak jsem se pokusila o signaturu ,ale moc mi to nešlo ...přišlo mi to takový chudý ,tak jsem tam šoupla tvou báseň ,ale teď mi to zas příjde přeplácaný..

382382signatura.jpg


Kdyžtak já to pozměnim ,mě je to jedno

HOTOVÉ AVATARY -

45970188.gif
45970211.gif
45970226.jpg


ROZDĚLANÉ VĚCI -

Lovec Démonů , Branislav73 a peta01 - vaše projekty jsou rozdělané ,vydržte strpení :)

LIDI ,ZAVÍRAM FORUM ,ODTEĎ SI MŮŽETE OBJEDNAT AVATAR zde =)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Poprosim o Avatara :sorry: Z tohoto obrazku :) + namiesto WORMS CENTRALA by mohlo byt MFSCervicek a daky efekt :) ( blikanie pohyb .... ):sorry:

wormslogo.jpg


Dakujeeeeeeeeeeeeem
 

DeletedUser

Guest
Myslíte,že byste někdo dokázal vytvořit mi avatar Dobrodruha tak,že byste ho upravili podle charakterového oblečení ve hře?

Např.Že byste mu někdo dal Dobrodruhův klobouk a bundu?Náhrdelník a bič tam být nemusí i může.
 

DeletedUser

Guest
ja bych neco takoveho chtel jsem duelant a bandita treba aby vystrelil na toho kdo se na nej kouka kulku a dole napsano Pécan nemam s tim zkusenosti co vyzadujes proto ze jsem zacatecnik
 

DeletedUser

Guest
Varování

Prosím omezte se na tvorbou týkající se pouze The West a Divokého západu. Ostatní příspěvky budu bez varování a lítosti mazat! Pokud chcete měřit své výtvory s ostatními grafiky najděte si prosím k tomu určené fórum, ale mějte na paměti, že se stále jedná o diskusní fórum HRY THE WEST a tedy i grafika se MUSÍ VZTAHOVAT TÉMATICKY ke hře.
Děkuji za pochopení
 
Nahoru