• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Avizovaná akce na Sv. Mikuláše bohužel pro ČR neplatí.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser1318

Guest
Avizovaná akce na Sv. Mikuláše bohužel pro ČR neplatí.
Vážení přátelé z Innogames, ať si vás čerti odnesou do pekel a pořádně vám topí pod kotlem.
Vážení přátelé z českého týmu, buďte tak laskaví a vzpomeňte na staré dobré české přísloví, třikrát měř, jednou řež.
Tedy tady na fóru, třikrát ověř informaci, než ji jednou zveřejníš.
Už těch přehmatů, domněnek a nepřesností začíná být nad míru únosnou.
 

DeletedUser9733

Guest
Zajímalo by mě, jak to mám asi tak nahlásit, když tam ani není jiná možnost než jsem jsem nugety nedostal (u platby sms). Asi nejsem sám, kdo neví, jak to nahlásit a asi nejsem jediný, kdo se naštval, že si objednám nugety s tím, že dostanu k tomu jako bonus další a najednou o to máme přijít, to snad nee. Když už teda musím tohle hlásit, tak ať je odkaz na nahlašovací formulář přímo v tom oznámení, abych to někde nemusel čuchat.
 

Deleted User - 31870

Guest
Napište na support a uvidíte.. :) Ve zprávě uveďte, že se to týká Mikulášské akce.
 

DeletedUser

Guest
To se nám ale vyrojila parádní ostudička...(muhehe)

Měl jsem v úmyslu napsat něco podobného, ale pak jsem si to rozmyslel. Souhlasím sice s tím tvrzením od tat, že už je těch přehmatů poměrně dost, ale tímto to CZ teamu rozhodně neulehčíme a rozhodně jim to nepřidá na sebevědomí pokračovat dál v jejich práci.
 

DeletedUser

Guest
Technický dotaz?
Dobil jsem si v době od 00:01 - 01:00, zůstane mě bonus který mě došel, nebo ne?
Jestli to dobře chápu, pak to bonus přičítalo do 01:00 hod, od té doby ne. Takže ti co si dobili po 1 hod v noci do toho času tuším 10:00, těm to ručně dorovnáte? A co ostatní co si dobili třeba v tuto chvíli? Mají smůlu a bonus nedostanou?
 

Deleted User - 31870

Guest
Cheesy: to nevím, dostali jsme pokyn ke zveřejnění, což jsme splnili.. pak to tady nějaký technik z Inna napravoval, že ta akce se nás netýká.. možná proto, že máme pořád Zimní bonus..

Shakespeare: Na to ti tady asi nikdo neodpoví, nemáme na starosti řešení prémia.. napiš si ticket
 

DeletedUser5341

Guest
Dovolím si jednu technickou. Kde je opravdu chyba? V NDR a nebo zde?

Porovnejme si tyto 2 texty:

Limitovaná ponuka! Získaj dnes až o 20% viac nuggetov! Svätý Mikuláš ti dnes vo svojom mene ponúka špeciálnu akciu:
Zakúp si teraz zlaté nuggety a získaj ich za svoje peniaze až o 20% viac.
Táto ponuka je platná iba do polnoci - serverového času. Bonus sa Vám pripíše po kúpe, neukáže sa Vám v platobnom okne.
Kúp si teraz Zlaté nuggety!




Vážení hráči,

pokud jste dnes v rozmezí od 01:00 do 10:30 h nakoupili nuggety,
ozvěte se prostřednictvím ticket systému, děkujeme.
Avizovaná akce na Sv. Mikuláše bohužel pro ČR neplatí.

S pozdravem Váš TW Team


Pokud Slováci mít bonus budou tak by mě zajímalo čím se naše komunita tak provinila? Osobně mi připadá, že jsme poslední dobou hodně na druhé koleji a výmluvy a argumenty našeho TW týmu, že jsou čím dál tím divnější.
 

DeletedUser

Guest
Darling, nemyslím si, že tato informace zajímá jen mě, spíš naopak. Proto jsem ticket nepsal a ani psát nebudu, protože to bych na odpověd taky mohl čekat jako na připsání expů na coloradu....
Takže žádám o vyjádření hlavní adminky zde, na foru a veřejně, aby v tom bylo tak nějak jasno....
Děkuji *V15*
 

Pawn

Člen týmu
Souhlasim se Shakespearem , na support poslední dobou nemá smysl ani psát , protože odpověd nedorazí jen tak. A pokud by byl důvod zimní bonus , tak nejsme jedinej region kterej ho stále má, tam je pak jedinej rozdíl vtom, že to zrušili opět jen nám.. :)
 

DeletedUser

Guest
Mo i když se člověk dočká odpovědi, tak nemusí být vyhráno, jak jsem zažil:-) . Odpovědi tak mimo jsem dlouho neviděl.
 

DeletedUser

Guest
S tou odpovědí od supportu - myslím si, že má ticketů v poslední době dost. A není odpovídat není ani jejich výdělečná práce...

Spíše by mě zajímalo, jakto že u nás to není a jakto že v koupi prémia jde ještě pořád vidět "Saint Nicholas bonus". :(
 

DeletedUser1318

Guest
Měl jsem v úmyslu napsat něco podobného, ale pak jsem si to rozmyslel. Souhlasím sice s tím tvrzením od tat, že už je těch přehmatů poměrně dost, ale tímto to CZ teamu rozhodně neulehčíme a rozhodně jim to nepřidá na sebevědomí pokračovat dál v jejich práci.
Neměl jsem v úmyslu někomu srážet sebevědomí.
Pokud do něčeho rýpu, vrtám a strkám do toho nos, dělám to jen a jen proto, že mi na tom ještě stále záleží. Až mi situace, která tu začíná gradovat bude jedno, už ani nepípnu.
Vyjadřovat se k aktivitám Inna asi nemá smysl, kdo to hraje dýl než měsíc, už asi musí mít jasno.
Kdo navštěvuje toto oficiální fórum, hledá zde relevantní informace ke hře, novinky a termíny, asi bude jako já zklamán. A jako "koncovému" uživateli je mi až tak nějak skoro jedno, kdo konkrétně za který průšvih může.
Ať se na mne nikdo nezlobí, ale mně osobně připadá neseriózní při nějakém prů.eru napřed nic nevysvětlovat, pak mlžit, a nakonec snášet argumenty, které tu další kolegové zpochybňují.
Za určitých okolností jsou všechny národní servery stejné, za určitých okolností jsou naprosto diametrálně odlišné.
Až tak do toho nevidím, ale minimálně mi připadá zvláštní, kdyby zrovna naše světy měly speciálně zavedenou výhodu zimního bonusu jako jediní trvale...
To snad není moje chyba, že mi podobná vysvětlení moc nesedí.
Pokud si z toho někdo vezme nějaké ponaučení v tom smyslu, že ne všichni jsme malé děti, které ani moc nepřemýšlí o tom, co v těch oznámeních vlastně píšou, bude to jen dobře.
A ještě dovětek k německému Innu. Nejsem žádný národovec, ale jako občan Čech, Moravy a Slezska, některé situace vnímám trošku citlivěji. Jestli jim naše peníze nesmrdí, pak nějak nechápu, proč by naše světy měly být nějakým způsobem druhořadé. Vím, že to nikdo nikde oficiálně neřekl, kdo není slepý, to musí vidět sám.
Někteří členové našeho teamu už povinnou loajalitu taky odložili, a hned je vidět situace v jiných konturách.
 

DeletedUser

Guest
mám toho dost, možná budu trochu OT (sem s tou kartou, jsem nesvá, když dlouho nedostanu trest), ale nejenom mně se zřejmě zdá, že máme horší podmínky než hráči na Slovensku, nedej Bože v Německu
namátkově:
1) výše zmiňovaná Mikulášská akce na nuggety
2) na Slovensku a jinde mohou fungovat na prémiových světech sektorové chaty, u nás ne
3) prémiové akce na Rudolfa, na Alien skin chain a další akce, o kterých si můžeme nechat zdát
4) opravdu byl chat na Coloradu takový problém, že trvalo cca měsíc to opravit? a oprava síně slávy na s7 musela trvat 2 roky?
5) dodejte sami vlastní, určitě jsem v rychlosti na spoustu věcí zapomněla

co s tím můžeme dělat, jak můžeme dát najevo svou nespokojenost?
zdá se mi, že tady upozorňujeme poměrně dlouho na rozdílné podmínky, ale nepozoruji změnu k lepšímu, zřejmě naše nespokojenost není předávána dále...
... máme tedy sepsat nějakou petici, přeložit do němčiny a poslat na Inno?
... nebo jaké jsou naše možnosti?
... jak říkal tat, pokud naše peníze nesmrdí, zasloužíme si za stejné peníze stejné služby - nebo snad Němci a Slováci a Francouzi a další mají nuggety dražší než my?
 
Oprava sine slavy na S7 trvala cca hodku - pote, co to nekdo zaurgoval ...a podle vetsina problemu je obdobneho razu - proste chyba je v nekde v pristupu a komunikaci. Urcite z toho nechci vynechavat INNO a jeho lidi, ale ciste svedomi v tomto smeru rozhodne nema i mistni sekce podpory Westu. Tak a pokud jsem Vam stoupl na bradavici a pomuze Vam to, tak mi ten banan klidne dejte ...
 

Pawn

Člen týmu
Když už jsme u toho co všechno CZ nemá : proč u nás byla jaksi vynechána možnost "Vydělej si zlaté nugety?" - Vím že přehození jinak není problém na to odkliknutí .. ale pokud nejsou schopni nám dát ani takovou blbinku, tak jak můžeme čekat i něco víc? Pwyll to vypsala pěkně .. Ten sektorový chat nechápu , to máme jako "horší" servery než všichni ostatní i vtomhle směru že Česku by to sektorák neutáhlo , když jinde ano?
 

DeletedUser

Guest
Neměl jsem v úmyslu někomu srážet sebevědomí.
Pokud do něčeho rýpu, vrtám a strkám do toho nos, dělám to jen a jen proto, že mi na tom ještě stále záleží. Až mi situace, která tu začíná gradovat bude jedno, už ani nepípnu.
Vyjadřovat se k aktivitám Inna asi nemá smysl, kdo to hraje dýl než měsíc, už asi musí mít jasno.
Kdo navštěvuje toto oficiální fórum, hledá zde relevantní informace ke hře, novinky a termíny, asi bude jako já zklamán. A jako "koncovému" uživateli je mi až tak nějak skoro jedno, kdo konkrétně za který průšvih může.
Ať se na mne nikdo nezlobí, ale mně osobně připadá neseriózní při nějakém prů.eru napřed nic nevysvětlovat, pak mlžit, a nakonec snášet argumenty, které tu další kolegové zpochybňují.
Za určitých okolností jsou všechny národní servery stejné, za určitých okolností jsou naprosto diametrálně odlišné.
Až tak do toho nevidím, ale minimálně mi připadá zvláštní, kdyby zrovna naše světy měly speciálně zavedenou výhodu zimního bonusu jako jediní trvale...
To snad není moje chyba, že mi podobná vysvětlení moc nesedí.
Pokud si z toho někdo vezme nějaké ponaučení v tom smyslu, že ne všichni jsme malé děti, které ani moc nepřemýšlí o tom, co v těch oznámeních vlastně píšou, bude to jen dobře.
A ještě dovětek k německému Innu. Nejsem žádný národovec, ale jako občan Čech, Moravy a Slezska, některé situace vnímám trošku citlivěji. Jestli jim naše peníze nesmrdí, pak nějak nechápu, proč by naše světy měly být nějakým způsobem druhořadé. Vím, že to nikdo nikde oficiálně neřekl, kdo není slepý, to musí vidět sám.
Někteří členové našeho teamu už povinnou loajalitu taky odložili, a hned je vidět situace v jiných konturách.

Pokud se podíváš koho jsem citoval a na co jsem reagoval, tak uvidíš, že proti obsahu tvého příspěvku uvedeného výše nad tím inkrimovaným, to nebylo. Já souhlasím s tím, co jsi napsal.*V8*

Já jsem neskutečnej prudič a rejpal, toho jste si už mohli všimnout:D
 
Nahoru