• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bankovní poplatky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mame banku na urovni 2 (poplatky 12%)... ulozil som si 80$ co som mal v hotovosti a namiesto toho, aby sa mi peniaze (88% z 80$) pricitali na konto v banke, ciastka sa mi znizila. Mal som povodne 346$ a po 'ulozeni' 80$ z hotovosti som mal na bankovom konte uz len 336$. Toto sa mi stalo uz viac-krat, ale zdalo sa mi to byt absurdne, takze som sa tym nezaoberal. Ale teraz mi to nedalo a chcem zistit co je pricinou, ze mam teoreticky stale menej a menej penazi.

Dakujem za pomoc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser753

Guest
mám ten stejnej problém. Pokud si uložím menší částku, tak se mi peníze odečítají. I když banka je na 12. úrovni
 

DeletedUser

Guest
Ked uz ide o to, banka nemoze byt na 12. urovni :)

/edit:
uz som to vyriesil...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mame banku na urovni 2 (poplatky 12%)... ulozil som si 80$ co som mal v hotovosti a namiesto toho, aby sa mi peniaze (88% z 80$) pricitali na konto v banke, ciastka sa mi znizila. Mal som povodne 346$ a po 'ulozeni' 80$ z hotovosti som mal na bankovom konte uz len 336$. Toto sa mi stalo uz viac-krat, ale zdalo sa mi to byt absurdne, takze som sa tym nezaoberal. Ale teraz mi to nedalo a chcem zistit co je pricinou, ze mam teoreticky stale menej a menej penazi.

Dakujem za pomoc

A kde si mal napisane ze kolko mas v banke ????hore pod cinostou ??
 

DeletedUser

Guest
Mě by hlavně zajímalo kam jdou příjmy za platební transakce ?
Stále mi to v bance hlásí přijmy ale peníze v bance se nepřičítají :radní:
 

DeletedUser

Guest
Pokud máš třeba 120$, a chceš si je v bance na 2. úrovni uložit (poplatky 12%), tak se ti uloží jen 110$, to je normální.

Těch 10$ co ztratíš - polovina (5$) putuje do města jako bakovní transakce (zobrazí se ti to až při příštím kliknutí na banku) a ta druhý polovina jde do háje.
 

DeletedUser

Guest
To jsem si přečetl také, ale už 3 den mám v městské pokladně pořád stejně :lovec:
 

DeletedUser8071

Guest
pokud to správně chápu - tak se to strhává jen když vložíš hotovost, a ne jako paušalní poplatky každý den z už uložených $, možná že ty 3 dny nikdo nic do banky nevložil
 

DeletedUser6989

Guest
Neměl jsi to pod CELKEM tam je částka bez sebrání poplatků.
 

DeletedUser

Guest
no ja myslim ze to je takhe:
rekneme, ze v bance mas $1000, u sebe mas $100, takze penize celkem jsou $1100. at se dobre pocita budu predpokladat poplatek 10%.
Ulozis si tech $100 do banky a odecte se ti 10%, pak budes mit v bance $1090 u sebe nic a penize celkem budou taky $1090. na prvni pohled to vypada jako, ze ti penize ubyvaji, ale neni tomu tak, akorat to je trosku matouci...

edit: penize samozrejme ubyvaji, ale jen o ten prislusny poplatek za ulozeni penez, nic vic a nic min
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
no ja myslim ze to je takhe:
rekneme, ze v bance mas $1000, u sebe mas $100, takze penize celkem jsou $1100. at se dobre pocita budu predpokladat poplatek 10%.
Ulozis si tech $100 do banky a odecte se ti 10%, pak budes mit v bance $1090 u sebe nic a penize celkem budou taky $1090. na prvni pohled to vypada jako, ze ti penize ubyvaji, ale neni tomu tak, akorat to je trosku matouci...

edit: penize samozrejme ubyvaji, ale jen o ten prislusny poplatek za ulozeni penez, nic vic a nic min

Přesně,tohle mě taky zmátlo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru