• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Banlist

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15301

Guest
Counter-Strike 1.6

Predpovidam tvuj argument...
A ze to neni browser hra? To je uplne jedno.

tak jedna z browser: webgame.cz (teda tam to nebylo ve hre, ale bylo to na jiny strance, ae od hry, neco jako by to bylo tady na foru) - nema tucha jestli ta hra jeste existuje

a jsem si na 100% jista, ze jsem tech her potkala vic, ale za ty roky si to fakt nepamatuju...

a jinak GDPR je dobra vymluva pro vsechno...

jsem silne proti tomu argumentu o tom, ze mame poznat zmetky, protoze imho jsou nejhorsi zlodeji a ty se moc nebanuji. nadruhou stranu by nebylo na skodu mit rozliseny nejak aspon perma/docasny.

ps. je mi jasny, ze si to schytam, ze to zminuju jinou hru, tusim, ze to je taky proti pravidlum
 

Mikosansobi

Člen týmu
Bany a varování ( jakož i jejich podrobnosti) jsou uchovávány mezi námi a hráčem, kterého se týkají. Žádné další informace o nich nebudou poskytnuty jiným osobám (nikdy). InnoGames má tuto politiku od počátku (ještě před uvedením The West), a je univerzální na všech našich hrách. Budeme se jí držet a nebudeme v dohledné budoucnosti dělat žádné změny.
 

Symphie

Člen týmu
tak jedna z browser: webgame.cz (teda tam to nebylo ve hre, ale bylo to na jiny strance, ae od hry, neco jako by to bylo tady na foru) - nema tucha jestli ta hra jeste existuje

a jsem si na 100% jista, ze jsem tech her potkala vic, ale za ty roky si to fakt nepamatuju...

a jinak GDPR je dobra vymluva pro vsechno...

jsem silne proti tomu argumentu o tom, ze mame poznat zmetky, protoze imho jsou nejhorsi zlodeji a ty se moc nebanuji. nadruhou stranu by nebylo na skodu mit rozliseny nejak aspon perma/docasny.

ps. je mi jasny, ze si to schytam, ze to zminuju jinou hru, tusim, ze to je taky proti pravidlum

Tentokrát to je výjimka, zajímalo mě, kde je něco podobného obsaženo, když už se o tom psalo, abych si to dokázala porovnat a zhodnotit a mohla případně info poslat dál.

Nicméně vyjádření už padlo, takže netřeba dále řešit. :-)
 

DeletedUser11928

Guest
Bany a varování ( jakož i jejich podrobnosti) jsou uchovávány mezi námi a hráčem, kterého se týkají. Žádné další informace o nich nebudou poskytnuty jiným osobám (nikdy). InnoGames má tuto politiku od počátku (ještě před uvedením The West), a je univerzální na všech našich hrách. Budeme se jí držet a nebudeme v dohledné budoucnosti dělat žádné změny.
A to, že to takto má inno od začátku znamená, že nelze hráčský návrh předat dál a pokusit se to změnit? :-(
 

DeletedUser307

Guest
Bany a varování ( jakož i jejich podrobnosti) jsou uchovávány mezi námi a hráčem, kterého se týkají. Žádné další informace o nich nebudou poskytnuty jiným osobám (nikdy). InnoGames má tuto politiku od počátku (ještě před uvedením The West), a je univerzální na všech našich hrách. Budeme se jí držet a nebudeme v dohledné budoucnosti dělat žádné změny.
Nevím od kdy ty „hraješ/adminuješ" hry Innogames, ale musím tě poopravit. Od počátku tuto politiku nemá. Dříve bylo běžně ve hře (the-west) vidět vedle nicku že je hráč zabanovaný. O tom, že je to vidět zde na fóru tě snad přesvědčovat nemusím :D -> fórum je součástí hry...nicméně chápu, že se ti to nechce nikam posílat, nejspíš by se začli ptát proč to hráči na CZ westu chtějí :D
 

Symphie

Člen týmu
Odpověď již padla, respektujte to, že se tyto informace nikdy nebudou poskytovat třetím osobám.

§ 1 Všeobecná ustanoven
• Každý uživatel fóra je povinen respektovat rozhodnutí, které stanoví administrátor hry či správci fóra (dále jen moderátoři).

Tímto děkujeme za návrh, ale návrh se z uvedeného sdělení zamítá. Vlákno tímto uzavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru