• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Basketball

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8082
  • Vytvořeno

DeletedUser8082

Guest
Ahoj lidi kdo z vás hraje basket?Já ho kraju a je to super:beer:
 

DeletedUser

Guest
Mě basket docela baví chodim na kroužek kterej se rozhodl založit učitel na tělák tak sem se na něj dal a docela mi to i de... :vánoce3: a taky o těláku sem se prej zlepšil že mi to de o hodně líp... :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já také hraju, ale zatím ne závodně. Je to good sport, ale když vám někdo hodí baskeťák do obličeje, už takový úsměv není :snih:
 

DeletedUser

Guest
supr sport,hraju ho závodně už 6 let za skb česká třebová
2 sezony sem byl kapitán xD
 

DeletedUser

Guest
Taky mě baví basket, občas si ho jen tak zahraju ;-) Bohužel, jenom občas, protože u nás ve třídě nikdo nic neumí.. Ani fotbal, ani basket, ani vybiku - vždycky si připadám jak když hraju sám se sebou :D
 

DeletedUser

Guest
Taky mě baví basket, občas si ho jen tak zahraju ;-) Bohužel, jenom občas, protože u nás ve třídě nikdo nic neumí.. Ani fotbal, ani basket, ani vybiku - vždycky si připadám jak když hraju sám se sebou :D

to já taky,ale kluci uměj fotbal ale basket a vybiku vůbec
 

DeletedUser

Guest
Já jsem tento sport hrával (ale ne závodně), ale ten kroužek zrušily takže už nikam nechodím... teď se věnuji jinému koníčku...
 

DeletedUser

Guest
Jaký jsou Vaši oblíbení basketballisti?
Můj nejoblíbenější je asi Shaquille O´Neal nebo LeBron James
 

DeletedUser

Guest
Takže sezonu vyhrál tým LA Lakers...

Jinak LeBron James, Chris Bosh a Dwayne Wade budou hrát v Miami spolu ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja to hraju soutezne. v KAC basket kosice. tento rok to bud 3 roky . boli sme na MS(slovenska) teraz pojdeme na turnaj a budeme mat kvalifaikaciu na M slovenska
 

DeletedUser

Guest
Příští sezona bude teda hodně... Knicks ( Stoudmire, možná Paul, Anthony ), pak Miami ( LBJ, Wade, Bosh )... Lakers nabrali rozehrávače S. Blake, Boston zas J. O´Neila, Rasheed Wallace skončil... Shaq, Iverson a Tracy McGrady jsou volní. Al Jefferson do Utahu ( Boozer odešel ). Tohle bude zajímavá sezona a těžko říct soupeře ale z východní konference to bude asi opět Lakers a v západní bude parádní boj o vítěze...:lovec:
 

DeletedUser

Guest
No vidim že to celý sport žije...
Tak kdo se kouká na MS Žen a kdo koukal na MS mužů, které USA po 14 letech vyhráli
Sestava USA: Derrick Rose, Chauncey Billups, Kevin Durant, Andre Igoudala, Lamar Odom
 

DeletedUser8082

Guest
Já koukám sem tam na MS žen(když nehraju mafii I. nebo nejsem tady...)
 

DeletedUser

Guest
Jsem amatérský expert NBA, vím všechny novinky, kde kdo hraje, co se právě v NBA děje a také přibližně vím, kdo má jakou šanci na úspěch a možná to vypadá, že se pouze vychloubám či co, ale vyzkoušejte si mě a potom posudte sami :::))::
 
Nahoru