• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bastardi I, II a III

DeletedUser

Guest
Líbí se vám tyto filmy? byly ste uz na dvojce? 25.10.2012 pujde do kin treti dil a je tu maly teaser, ale je to jenom na FB
[SPOIL]Teaser Bastardi III[/SPOIL]-nejlepsi je scenka na konci :D
 

DeletedUser13138

Guest
mi se stačí podívat z okna nebo jít na mojí bývalou základku a jsem jak ve filmu,ale jinak to je dost realistický film se divím,že ho Romští aktivisté nezakážou nebo že by neměli TV ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
mi se stačí podívat z okna nebo jít na mojí bývalou základku a jsem jak ve filmu,ale jinak to je dost realistický film se divím,že ho Romští aktivisté nezakážou nebo že by neměli TV ? :)


Pobavil :D ale stejně myslím, že to team smaže :D Mně taky stačí když jedu ráno autobusem do školy :D

Jinak jsem zatím viděl jen první díl, ale nedokoukal jsem ho do konce, nějak mě to nezaujalo :)) Třeba bude dvojka záživnější..Ikdyž několik vtipů a hlášek mě v jedničce pobavilo
 
mrknul jsem na tu facebukovinu a od srdce jsem se zasmál... "Co seš tak drzej na učitele?!", ...bezkonkurenční
 

Deleted User - 31870

Guest
Na jedničce jsem byla v kinu, docela se mi film líbil, i když si myslím, že zatím na "takové úrovni" snad ve školách nejsme. Babči úklízečky jsou pro role jako stvořené :)
 

DeletedUser

Guest
Jednička je super, dvojka nic moc, trojka snad bude dorbá.
 
Nahoru