• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

BB-kódy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Škoda, že jsem tu dosud nenarazila na BB-lódy, v DK mi to přišlo opravdu praktické
:ehm:
 

DeletedUser

Guest
BB-kody?Na DK byli BB-kody v napovede,pokud je neznas,nauc se ty zakladni,jinak,tady na foru je ani nepotrebujes,je tady teen panel jako ve wordu
 

DeletedUser

Guest
a bb kody fungují stejné jako na kmenech
gamer4.gif
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem to zkoušel a nejde to.Chtělo by ,aby se to zavedlo.Moc to pomáhá
 

DeletedUser

Guest
Tady dole na foru je tkova pekna tabulka a v ni je napsano toto :)

BB code is Zapnuto
Smilies are Zapnuto
kod je Zapnuto
HTML kod je Vypnuto

ta kde je potom chyba? :)
 

DeletedUser

Guest
BB kody fungují, ale jenom některé. Rozhodně nečekejte ty, které v DK označuji hráče, vesnici a nebo kmen. Těch se tu nedočkáte. Fungují ty základní na změnu velikosti, barvy a tvaru textu a pár ještě těžších, ale to je vše.
 

DeletedUser184

Guest
No bb-kody sou dobry a měly by byt i přimo ve hře,dost to ulechči praci když zadam kod a hrač by rovnou klikl a ukazalo by se mu město nebo hrač atd..
 

DeletedUser

Guest
Hlavne ked chcem napisat kamosovi aby sa dostal do mesta XY tak ho musi hladat v rebricku klikat nan a dat sa premiestinit, to iste aj s hracmi, a mna to zdrzuje lebo mu musim povedat ako presne sa mesto pise, neni lepsie ked mu to poslem v sprave ze dostan sa do mesta XY a on len klikne na to, rozcestnik pohyb?
 

DeletedUser

Guest
Taky bych ocenil bb-kódy, asopň na hráče. Vyhledávání je ještě o to složitější, že okno se načte jednou ze tří pokusů.. :ehm:
 

DeletedUser

Guest
BB kódy fungují, sice né všechny ale podle mě to stačí.

Zkoušel jsem normoš na fóru ve hře:
[b.][/b] - tučný
[u.][/u]- podtržený
[i.][/i]-kurzíva
[color=brva(anglicky.)][/color]

Zbytek zku sám

Jestli ty kódy neznáš tak se je nauč a na co spát jéma hráčů a měst v bb kódech když je tu rychlí žebříček, kde si je rychle najdeš.

Mě to vyhovuje jak to je a neměnil bych to. Samozřejmě až na tu rychlost spojení :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
BB kódy fungují, sice né všechny ale podle mě to stačí.

Zkoušel jsem normoš na fóru ve hře:
[b.][/b] - tučný
[u.][/u]- podtržený
[i.][/i]-kurzíva
[color=brva(anglicky.)][/color]

Zbytek zku sám

Jestli ty kódy neznáš tak se je nauč a na co spát jéma hráčů a měst v bb kódech když je tu rychlí žebříček, kde si je rychle najdeš.

Mě to vyhovuje jak to je a neměnil bych to. Samozřejmě až na tu rychlost spojení :)

no právě proto,že by se nemuselo rzklikávat 2x okno žebříčku!!!
 

DeletedUser

Guest
[ff]"MONOTYPE CORSIVA"já bych to dal do popisu města barvu,hráč a možná i změnu písma jako na DK http://www.divokekmeny.cz[/f]
Vydíte změna písma nefunguje
ale jinak super

aha už jsem na to přišel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nepříjde ti že velký písmena a zelná drásaj oči?!?:mad talking:
Myslim že další debata tu nemá cenu, bb kódy přece fungují dobře,ne?:cool1:

Kelvalis: IMAGE je hroznej nápad, vždyŤ by si spousta hňupů dávala obrázky a fotky mládeži morálně nevhodné;)
 

DeletedUser1401

Guest
Vydíte změna písma nefunguje

PANE BOZE!!! on napise v nejvetsim textu takovou hrubku!!
jinak k tematu: dal bych vic bb kodu do osobniho textu ve hre,nejde tam Img a urcite spousta dalsich...
 

DeletedUser1401

Guest
Kelvalis: IMAGE je hroznej nápad, vždyŤ by si spousta hňupů dávala obrázky a fotky mládeži morálně nevhodné;)

OK ale nefunguje tam ani color,font a este nejaky kery neznam...a kdyby davali neco nevhodnyho?? Ban a kaslat na ne :P
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru