• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Bentova pevnost

raketak95

Člen týmu
Co jsem zjistil, tak na to byl vznesen dotaz i z jiných jazykových mutací a odpověď z vyšších míst byla, že k tomu nemáme žádné informace. Omlouvám se. :( Pokud dojde v tomto stanovisku k nějaké změně, dozvíte se to.
 
Ahoj,také mám dotaz a asi se opakuji,nicméně je to stále aktuální ;)
Přibližně za stejnou dobu klikání a spotřeby energie mám nález na S9 - 35x;INDIANA - 31x;KLONDIKE - 32x což jsou jaksi mrtvé světy a na S1 - 63x,udržitelný svět a celkem vzato 100% rozdíl.Bude mi někdo tvrdit,že je to náhoda???
Co takováto zábava od INNO to rozdíl na světech.
 

raketak95

Člen týmu
Ahoj,také mám dotaz a asi se opakuji,nicméně je to stále aktuální ;)
Přibližně za stejnou dobu klikání a spotřeby energie mám nález na S9 - 35x;INDIANA - 31x;KLONDIKE - 32x což jsou jaksi mrtvé světy a na S1 - 63x,udržitelný svět a celkem vzato 100% rozdíl.Bude mi někdo tvrdit,že je to náhoda???
Co takováto zábava od INNO to rozdíl na světech.
Ahoj,

ano - blbě se tomu věří, ale opravdu jde o náhodu - resp. matematickou záležitost. Mám poklikané 4 světy a počet 15s prací nutný na 100 balíků byl 1702, 1207, 1414 a 1432 (btw. největší číslo je Indiana a nejmenší Klondike - čímž se popírají tvoje konspirace o udržitelných světech). Nemám přístup ke zdrojovému kódu hry, ale soudím, že šance na drop balíku je cca 7%. Dá se dopočítat pravděpodobnost, kolik pokusů je potřeba na vyklikání 100 ks při takové pravděpodobnosti úspěchu (= dropu hnědého balíku) negativně binomickým rozdělení > vypadá zhruba takto:
1686481602912.png
V praxi to znamená, to že většina hráčů potřebuje zhruba 1 200 - 1 500 prací, ultraluckeři to můžou mít za 1 000, velcí smolaři potřebují více než 1.75x tolik (což dělá i víc než 3 hodiny času klikání). Tady nepomůže stížnost na INNO, ale na pravděpodobnost - ocitl jsi se ve 2 částech grafu (v jednom případě víc vlevo než v těch 2 stejných, lidsky řečeno štěstí a smůla).
 
Naposledy upraveno:
Beol_court5.jpg
Bentova Stará Pevnost Nhs Colorado Charles Bent postavili s Ceran St. Vrain původní pevnost na tomto místě v roce 1833, aby obchodovali s domorodými Američany z rovin a lovci . Pevnost se brzy stala centrem rozšiřující se obchodní říše společnosti St-Vrain Company, která zahrnovala Fort St. Vrain na severu a Fort Adobe na jihu, stejně jako obchody v Novém Mexiku v Taosu a Santa Fe . Hlavním obchodním bylo to bizoní kůže s Cheyennes Jihu a Arapahos .
 
Nahoru