• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Bentova pevnost

raketak95

Člen týmu
Co jsem zjistil, tak na to byl vznesen dotaz i z jiných jazykových mutací a odpověď z vyšších míst byla, že k tomu nemáme žádné informace. Omlouvám se. :( Pokud dojde v tomto stanovisku k nějaké změně, dozvíte se to.
 
Ahoj,také mám dotaz a asi se opakuji,nicméně je to stále aktuální ;)
Přibližně za stejnou dobu klikání a spotřeby energie mám nález na S9 - 35x;INDIANA - 31x;KLONDIKE - 32x což jsou jaksi mrtvé světy a na S1 - 63x,udržitelný svět a celkem vzato 100% rozdíl.Bude mi někdo tvrdit,že je to náhoda???
Co takováto zábava od INNO to rozdíl na světech.
 

raketak95

Člen týmu
Ahoj,také mám dotaz a asi se opakuji,nicméně je to stále aktuální ;)
Přibližně za stejnou dobu klikání a spotřeby energie mám nález na S9 - 35x;INDIANA - 31x;KLONDIKE - 32x což jsou jaksi mrtvé světy a na S1 - 63x,udržitelný svět a celkem vzato 100% rozdíl.Bude mi někdo tvrdit,že je to náhoda???
Co takováto zábava od INNO to rozdíl na světech.
Ahoj,

ano - blbě se tomu věří, ale opravdu jde o náhodu - resp. matematickou záležitost. Mám poklikané 4 světy a počet 15s prací nutný na 100 balíků byl 1702, 1207, 1414 a 1432 (btw. největší číslo je Indiana a nejmenší Klondike - čímž se popírají tvoje konspirace o udržitelných světech). Nemám přístup ke zdrojovému kódu hry, ale soudím, že šance na drop balíku je cca 7%. Dá se dopočítat pravděpodobnost, kolik pokusů je potřeba na vyklikání 100 ks při takové pravděpodobnosti úspěchu (= dropu hnědého balíku) negativně binomickým rozdělení > vypadá zhruba takto:
1686481602912.png
V praxi to znamená, to že většina hráčů potřebuje zhruba 1 200 - 1 500 prací, ultraluckeři to můžou mít za 1 000, velcí smolaři potřebují více než 1.75x tolik (což dělá i víc než 3 hodiny času klikání). Tady nepomůže stížnost na INNO, ale na pravděpodobnost - ocitl jsi se ve 2 částech grafu (v jednom případě víc vlevo než v těch 2 stejných, lidsky řečeno štěstí a smůla).
 
Naposledy upraveno:
Beol_court5.jpg
Bentova Stará Pevnost Nhs Colorado Charles Bent postavili s Ceran St. Vrain původní pevnost na tomto místě v roce 1833, aby obchodovali s domorodými Američany z rovin a lovci . Pevnost se brzy stala centrem rozšiřující se obchodní říše společnosti St-Vrain Company, která zahrnovala Fort St. Vrain na severu a Fort Adobe na jihu, stejně jako obchody v Novém Mexiku v Taosu a Santa Fe . Hlavním obchodním bylo to bizoní kůže s Cheyennes Jihu a Arapahos .
 
Nahoru