• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Beta - Kočovný cirkus

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Vy, kteří hrajete na Betě, si nyní můžete vyzkoušet novinku - kočovný cirkus.

Kočovný_cirkus_-_obrázek_1.png



Další screeny:[SPOIL]
Kočovný_cirkus_-_obrázek_5.png


Kočovný_cirkus_-_obrázek_6.png


Kočovný_cirkus_-_obrázek_2.png


Kočovný_cirkus_-_obrázek_3.png


Kočovný_cirkus_-_obrázek_4.png


[/SPOIL]
Cirkus se stěhuje po týdnu (zatím) na jiné místo na mapě. Než je možné losovat, je nutné cirkus postavit (na výstavbě se mohou podílet všichni hráči daného světa). Potřebné počty náhodně vybraných produktů se liší dle typu serveru (prémiový x neprémiový) a počtu hráčů na světě. Po postavení je možné vybírat z karet (obdoba tomboly) a získat zajímavé odměny (jejich přehled si můžete vždy před samotným losem zobrazit a liší se). Každý den má hráč nárok na jedno losování zdarma. Chce-li losovat vícekrát ve stejný den, musí si tah zaplatit (na výběr má dluhopisy a nuggety, cena je aktuálně 25 nugget/dluhopisů).
 

DeletedUser15952

Guest
I já bych jednu měl-Jak dlouho zůstane na tom světě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jedná se zřejmě o trvalou součást hry a mám dojem že bylo psáno že to stěhování bylo prodlouženo na 2 týdny. Jinak je tam ještě odměna za darování produktu na výstavbu, potom odměna za výstavbu a nějaký přihlašovací bonus max 50 (25/25/5) dluhopisů.
Na co jsem však zvědav je ochota hráčů přispět na výstavbu a to hlavně těch co neplánují utrácet dluhopisy potažmo nugety.
 

DeletedUser16697

Guest
Proč tam jako jediný není balíček Allana Quatermainse? :(
 

DeletedUser8423

Guest
Myslím si, že nebudou jen karty, ale minimálně čtyři různé hry. Když si otevřete od Darling další screeny, tak na třetím obrázku je pohled na celý cirkus. Dnes tam svítí stan úplně vlevo a jsou karty. Včera svítil stánek vedle a byla jiná hry.
kjgVT.jpg

Jsou tam další dva stany, tak bych řekl že budou i další hry.
Princip byl ale u obou her stejný. Místo karet jsi jen včera volil čísla.
 

Deleted User - 31870

Guest
Při dnešních dostizích mi neteř poradila koně a měla šťastnou volbu:

e7e44c41b5ae50b15e4fb8127a447088a0d82365.png
 
Darling: pokud hodnotu předmětu poměřuješ délkou jeho popisu, tak jsi měla opravdu štěstí ... jinak nevím, zde 10 PB u asi deseti prací při součastném pracovním systému tě nějak vytrhne
 

Deleted User - 31870

Guest
Ne, to nepoměřuji. :) Ale beru to tak, že jsem dostala item, který zatím u nás ve hře není. Asi bych se radovala méně z něčeho typu 1 den prémia.
 

DeletedUser15952

Guest
Stále čekám na odpověď na moji první otázku: Jak dlouho to bude trvat ???
 

DeletedUser

Guest
informácie o časovom limitovaní nikde nie sú... a je to hlavnou vecou updatu 2.05, takže asi nastálo
 
podle mě nahráním 'nastálo' by si uškodili sami, protože pak by moc nevynikly (=rozuměj neutratilo by se tolik) různé Vánoční a jiné akce (tomboly). Jelikož cena cirkusu má být proměnná, tak ale třeba možné, že to bude ošetřeno touhle položkou (pokud cirkus stál, tak další týden bude jeho výstavba dražší, pokud nestál tak naopak ..).
 

DeletedUser

Guest
Proč by si tím uškodili, cirkus bude celoročně a odměny v něm budou náhodné předměty ze starých akcí jako je tombola, vánoce atd. a na vánoce přijdou určitě nové sety za které se opět budou utrácet horentní sumy.
 
1. ty nové sady jsou v tom cirkusu taky - sice jako téměř nezískatelná položka, ale jsou tam (a 100x nic umoří osla, natož počet losování za rok ...)
2. nemyslím, že teď budou překotně zavádět další sady obdobné těm 6 z letoška, tempo 7 nugetových sad za 1/2 roku je dost vražedné - zpomalí tak na polovinu :-)
 

DeletedUser

Guest
2. nemyslím, že teď budou překotně zavádět další sady obdobné těm 6 z letoška, tempo 7 nugetových sad za 1/2 roku je dost vražedné - zpomalí tak na polovinu :-)

Tak to si myslíš špatně, ale nebudu zde říkat proč protože to sem nepatří. Koukni na se beta server tam toho zjistíš víc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jinak ten kočovný cirkus...jednou denně to určitě zkusím, ale cpát do toho nuggety...to asi určitě ne :)
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem spise zvedavej, jaky ucel bude mit to Kino co se ma pridat mezi mestske budovy. Prijde mi to lehce ujete, ale co uz no... nic noveho tady :D
 
Nahoru