• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Beta - Kočovný cirkus

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser7239

Guest
Ja jsem spise zvedavej, jaky ucel bude mit to Kino co se ma pridat mezi mestske budovy. Prijde mi to lehce ujete, ale co uz no... nic noveho tady :D
Kino má přilákat diváky do hry. lol Škoda, že neumím německy a nevím zda se to dá už stavět. Ukazuje mi to mínus 50%. :( Ale na konci videa byli 3 ikonky: zdraví, energie a motivace. Takže to vypadá na nějakou relaxační místnost. :D
 

DeletedUser17064

Guest
po shlédnutí klipu si můžete vybrat, zda chcete doplnit zdraví, motivaci či energii.
 

DeletedUser

Guest
Jen doufam ze tam bude neco smysluplneho a ne jen tupe reklamy -.-
 

DeletedUser

Guest
Vyhrál už někdo něco ze vzácných či velmi vzácných předmětů? Mně padaly zatím jen samý kraviny...
 

DeletedUser17871

Guest
Já se musím přiznat, že jsem z tohoto eventu trochu zklamaná, když pominu, že jsem obdržela za stovky nuget a dluhopisů stáj koní, k tomu x párů bot, které již mám za pár drobných z trhu - tak nic kloudného nepadlo. 1% zkusenosti, a pak prace pro lvl 5 - ani pritel, ani sousede nic mimoradneho nenasli a když to sečtu tak za tisice nugetek a dluhopisů nic. Nečekala jsem, že obdržím , obdržíme všechny sady, které se daly získat, ale že opravdu nic, ani truhlu, ani nic cennějšího, to je na pováženou. Tento event považuji pouze za doplněk pokud někdo točí free. Ani nugetku, ani dluhopis již do této soutěže nikdo nedá.

:/ velké zklamání
 

DeletedUser16057

Guest
Vyhrál už někdo něco ze vzácných či velmi vzácných předmětů? Mně padaly zatím jen samý kraviny...

Mě na s9 padl Innogames opasek a na s1 nápoj na reset atributů, tyto 2 předměty jsou z velmi vzácného. Ze vzácného mi padla ocelka a mistrovská pracovní úloha. Jinak mi padají stejně jako většině: kraviny. Některé kraviny se hodí, ale u jiných bych střílel. :lovec: :zásek:
 
Nahoru