• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bitevní komando

ano/ne


  • Celkový počet hlasujících
    41
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Projekt: BITEVNÍ KOMANDO :lovec:

Meziměstský turnaj v manévrech.

Popis: Nápad se týká turnaje mezi městy. Může se přihlásit každé město.
Představa: V každém manévru by účinkovala pouze dvě města. Výsledek by se řídil screenem na konci manévru a poslal by se moderátorovi west-fóra. Screeny by byly dva. Jeden výsledek, kdy by bránilo město A a druhý výsledek, kdy brání město B. To znamená, že by jedno střetnutí dvou měst mělo dva výsledky a podle výsledků by se dělili body (stylem fotblového bodování).
Výhra – 3 body, Prohra – 0 bodů (Dobyta vlajka = výhra pro útočníky, konec kol = výhra pro obranu)
Remíza- 1 bod (vyhraná obrana nebo útok)

Podmínky:
Každé město musí splnit podmínku účasti...a to je minimálně 8 členů na každý manévr. A však se města musejí domluvit v rámci fair play viz. tabulka 1. (Počty hráčů se nemusí řídit tabulkou. Jsou to jen hranice, kdy se navýší počet útočníků => útočníků by mělo být vždy více.)
Manévry by se odehrávaly na malých plně vystavených pevnostech.
Odehrát jeden manévr (obrana a útok) minimálně jednou týdne.

http://imgup.cz/?v=e/tabulka1.jpg

Takhle by pak mohla vypadat tabulka. Počet měst by byl neomezen. Tabulka 2.

http://imgup.cz/?v=e/tabulka2.jpg

Systém mi přijde jednoduchý a náplň zajímavá.

Odměny:
Pro výherní město 1 000 000 do kasy výherního města a 50 000 pro členy měst.
Druhé výherní město 250 000 do městské kasy a pro členy města po 25 000.
Třetí město 75 000 do městské kasy a každý hráč města 10 000.
(Odměnu by dostali jen hráči z města, kteří by se účastnili minimálně všech 1/3 manévrů. To by ohlídali zakladatelé měst.)
V případě, že by se stalo že na třetí pozici budou dvě města, (viz. tabulka), budou se obě města hodnotit čtvrtou pozicí, což znamená bez odměny.



Výhody:
Bitvy táhnou nejvíce lidí zejména na vyspělých světech. Pravděpodobně velká účast.
Jednoduchá organizace. (města se domluví sami)
Žádný zásah do systému serveru.
Vše spočívá na domluvě a zapsání moderátorů do tabulky, která by byla k náhledu na fóru.
Odměny příjemné pro hráče a nejsou zbytečně přehnané.
Tyto odměny budou motivovat i nevyspělé světy.
Časová flexibilita (Na domluvě měst- kdykoliv).

Nevýhody:
Domluva měst./ Komunikace města.
Možné hádky (nic nového).
Rozdělení do manévru (Rozum hráčů).

:kobylka:Shrnutí::kobylka:
Každé město by se utkalo s každým městem. Útok proti městu, tak i obranu proti tomu samému městu.
 

DeletedUser10932

Guest
Nerozumiem tomu bodu za remízu. Keďže koniec kôl si napísal ako výhru obrancov tak pevnosť nikdy neskončí remízou a tudiž neviem za čo by sa dal udeliť 1 bod.

Keď my toto vysvetlíš dám áno lebo je to celkom pekný návrh.
 

DeletedUser

Guest
Nerozumiem tomu bodu za remízu. Keďže koniec kôl si napísal ako výhru obrancov tak pevnosť nikdy neskončí remízou a tudiž neviem za čo by sa dal udeliť 1 bod.

Keď my toto vysvetlíš dám áno lebo je to celkom pekný návrh.

Asi to je tam zbytečně složitě popsáno.:mexikán:

Vypadá to takhle... Každý dohodnutý konflikt mezi městy zahrnuje jednou obranu a jednou útok. Pokud Město 1 vyhraje obranu a město 2 vyhraje následně svou obranu znamená skóre 1:1 a tedy remízu a dělbu bodů. Pro každé město jeden bod. :střelec:

Pokud budou nejasnosti rád vše rychle vysvětlím...:-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Takže se jedná o bitvy o pevnosti, kde by se účastnilo pouze jedno město vs. druhé město? Jak zabráníš, aby se do takové bitvy nedostal někdo další?
 

DeletedUser

Guest
Takže se jedná o bitvy o pevnosti, kde by se účastnilo pouze jedno město vs. druhé město? Jak zabráníš, aby se do takové bitvy nedostal někdo další?

NENE...město si domluví čas, a vyhlásí si manévr pro všechny a zde se spolu ty města utkají.
Posléze si vymění strany a manévr se opakuje. :-)
 

DeletedUser10932

Guest
Asi to je tam zbytečně složitě popsáno.:mexikán:

Vypadá to takhle... Každý dohodnutý konflikt mezi městy zahrnuje jednou obranu a jednou útok. Pokud Město 1 vyhraje obranu a město 2 vyhraje následně svou obranu znamená skóre 1:1 a tedy remízu a dělbu bodů. Pro každé město jeden bod. :střelec:

Pokud budou nejasnosti rád vše rychle vysvětlím...:-)

Tkže body sa budú dávať až po odohraní útoku aj obrany. Nie po každom boji. Potom sa mi ten nápad páči ešte viac.
 

DeletedUser

Guest
+ Duelanti by se mohli najímat na redukci nepřátel.
- Lidský faktor není čestný, nakonec se to rozdělí mezi celé město, pochybuji že by někdo kontroloval každé město, jestli tam opravdu ten a ten hráč odehrál alespoň 1/3
- Příliš velká odměna, pro město beru, pro členy už je to zbytečné narušování světa. (Ekonomiky etc.)
- Příliš velká odměna, je to tak opakovatelný argument téměř všude, že jej musím napsat dvakrát..
- - - -
Nejsem bitvař, byl jsem snad na dvou bitvách, nebavili mě.. teď se omlouvám, ale manévry jsou zadarmo, že? V tom případě je brutálně přehnaná odměna i pro města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
+ Duelanti by se mohli najímat na redukci nepřátel.
- Lidský faktor není čestný, nakonec se to rozdělí mezi celé město, pochybuji že by někdo kontroloval každé město, jestli tam opravdu ten a ten hráč odehrál alespoň 1/3
- Příliš velká odměna, pro město beru, pro členy už je to zbytečné narušování světa. (Ekonomiky etc.)
- Příliš velká odměna, je to tak opakovatelný argument téměř všude, že jej musím napsat dvakrát..

Tak pokud můžu reagovat, tak tvé přízpěvky mi přijdou bezpředmětné zejména co se týče odměn.

Jak jistě víš tak odměna 1 000 000 do městské kasy je pro vyspělý svě takřka bezpředmětný protože dostavené město má neustále příjem tudíž se finance dost akumulují a odměna je jen simbolická. Ty peníze se nevyužijí. (takže odměna velká není ale spíše jen symbolická).

50 000 pro členy města mi taktéž nepřijde moc, protože při pohledu na trh a unikátní věci na něm prodávané se točí ve stovkách tisíc. Tudíž tebou zmiňovaná ekonomická situace světa narušena určitě nebude.

A nájem duelantů, k tomu se vyjadřovat je skoro škoda, protože je to holý nesmysl.
Každé město, které se přihlásí má seznem lidí, který může v bitvách vystupovat. A jestli duelanti mají hlavní slovo v bitvách nevím. Občas dají kritický zásah ale nemají tak velké HP, dobrodruzi mají zase svůj bonus, kterým se také podle prezentují jako velice bojeschopní.

Já rozumím tomu že se ti můj návrh nelíbí, ale tvé komentáře proč jsou nesmyslné. Stačí hlasovat NE a říct, že nemusíš chodit na bitvy. Ale i tak díky za názor.:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Aha, takže jenom chceš, aby obyvatelé města, které vyhraje, dostalo takovou odměnu, aby se vyrovnalo těm, kteří některé itemy dlouhé týdny ba měsíce farmí a škudlí. V tom případě se není o čem dál bavit. :-)
Najímání duelantů je běžná praktika, nevím, kde žiješ.
Je to hodně věcí za něco, co nestojí zhola nic a navíc to je jen pro jednu skupinu lidí. Až teď jsem se rozhodl, dával jsem prostor Tvé reakci. :-)
Děkuji a sbohem. :-)
 

DeletedUser13667

Guest
Bavíte se o duelantech a jejich kriticích nebo duelanti před bitvou?
Jestli kritik - tak jako v každé bitvě to nebude nic nového a najmutí znamená přijmout duelanta do města a to není tak pohodlné.
Jestli před bitvou - v manévrech se nastaví PLNÉ HP :)
Takže si také myslím že agrument o duelantech je mimo mísu.

Odměny, ano je pravda že lidský faktor nečestný je, ale myslím že 50K není žádná závratná suma. To je však názor každého, myslím že by měla být nějaká motivace pro hráče. O snížení řeč být klidně může.
 

DeletedUser

Guest
Já jsme původně měl na mysli, že duelanti budou v nevýhodě, protože je třeba pevnosti nebavěj. Ale že kdyby se dalo před bitvou (manévrama) duelovat, tak by to možná ještě smysl mělo. Protože by si je protistrana najmula na eliminaci nepřátel, kteří by se za záhadných okolností nedostavili a nebo dostavili pošramocení. :-)
Ale takhle je to 100%, protože je to nestojí nic.. kdo do toho půjde má pevnosti rád a šel by do toho i zadarmo - pro zábavu. Já týdně točím kolem 200 tisíc ale i tak si nemyslím, že 50k je málo. Obzvlášť, když by to měl někdo dostat de facto za nic. Ale tohle je problém většiny návrhů. :-(
V tom případě bych poprosil server, kde se nebude kazit atmosféra zásahy z hůry, kdy každý dostane epické věci téměř za nic. Nuggety jsou součástí hry, něco za něco v odpovídající výši... ale většina toho co je na foru teď je nepřijatelné. :-(
Alespoň pro mě, pro člověka který má rád výzvu..
 

DeletedUser

Guest
Když někdo dostane jen tak 50k, za takovouhle drobnost, tak je to myslím si dost. A další kolo zase 50k... a co teprve na začínajícím serveru, ten zruší jakákoli soutěž, kde jde jen o podobně nehorázné zisky. Což je případ většiny.
 

DeletedUser13667

Guest
Když někdo dostane jen tak 50k, za takovouhle drobnost, tak je to myslím si dost. A další kolo zase 50k... a co teprve na začínajícím serveru, ten zruší jakákoli soutěž, kde jde jen o podobně nehorázné zisky. Což je případ většiny.
Těch 50K by dostali jen 1x. A to jen absolutní vítěz. Vítěz co nejvíce bitev, ten který by se umístil na vrcholu tabulky.
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak to se omlouvám. Já měl do teď za to, že to bude stále opakovatelné?
Každopádně jsem pro jednou měl čas - prošel jsem si celé forum - (v práci není práce) a asi jsem si to trošku propojil s jiným návrhem. To se opravdu omlouvám, jednorázově to zas tak zásadní zásah není. Rozhodně tu jsou mnohem horší. A právě některé z nich by se měli opakovat. Když jsme hlasoval do jednotlivých projektů a soutěží, věnoval jsem tomu větší pozornost, než teď, když už jen reaguji.
Moje chyba, pardon.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru