• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bitka se vším, co najdete na zemi.

ano/ne


  • Celkový počet hlasujících
    32
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Soutěž je jednoduchá.

Schválně jsem napsal Bitka a ne Duel, protože tohle je souboj bitkařů.

Na začátku se hráči přihlásí a zaplatí poplatek 1 000 Dolarů to nám dělá s převodem nějakých 8550 dolarů na výhry. Poplatky se platí týden před zahájením turnaje.

Hráči se rozloží do skupin po devíti a sejdou se u města, ve středu mapy. Hráč může spoléhat pouze na své schopnosti, atributy, jelikož nemá nic na sobě. (Takže soutěž spíše pro duelanty.) Hráči na sobě mohou mít pouze to "Co najdou na zemi". Čili rozbitý džbán a kámen jsou jediné zbraně. Hráč musí mít minimálně 96 energie aby zvládnul všechny duely. Nejdříve jako útočník, poté jako obránce. (popřípadě obráceně) Mohou se používat lékárničky, perníčky a věci na energii, zdraví nebo duelovou motivaci. Nesmí se používat Marmelády, Nabroušené zbraně atd.

Vítězové se dělí do kategoríí které budou spravedlivě rozděleny co se peněžní částky týče.

1)Nejvíce vyhraných duelů - 2850
2)Největší poškození během turnaje - 2850
3)Nejmenší poškození na vlastní osobu za celý turnaj - 2850

Kdo bude mít na sobě během turnaje něco oblečeného, nebo bude mít jinou (lepší) zbraň je nelítostně vyloučen. Kdo se nedostaví na Bitku v uvedený čas, začne se duelovat bez něj. Pokud se nedostaví do 30 minut je vyloučen. Na hráče nesmí být veden žádný duel z okruhu lidí dvakrát, poté je vyhlašující vyloučen. Hráč si během turnaje na profil napíše, že se účastní Duelového klání (velkým písmem), aby se vyhnul útokům od nesoutěžících hráčů.

Klady:
Díky malému rozpětí zbraní je velice obtížné hráče uspat.
Hráči nemají rozdílné zbraně, tudíž jsou si rovni a jde pouze o schopnosti.
Turnaje se mohou zúčastnit všechny levely bez ohledu na duelový stupeň.

Zápory:
Musí se dobře ohlídat, aby hráči na sobě neměli oblečení popř. aby nepoužívaly řemeslné výrobky ovlivňující šanci na zásah, šanci na úhyb a zvýšení poškození. V tom bych doporučoval import schopností přes TW-DB.


STŘÍLEJME! :zásek:
 

DeletedUser4876

Guest
Je to celkem komplikovane pro ty co by to hlidali zda někdo neporušuje pravidla.
Jinak mi to připadá spiš jak bitva pro nahaté :D
A jak dlouho by to trvalo? Vzhledem k tomu že odměny jsou celkem male za to že mi to vezme celou energii tak i praci bych si vydělal možna vic.
Jinak neni to špatne jen by to nejspíš moc dlouho nebavilo.
 

DeletedUser

Guest
Není pravda...Za 96 energie uděláš zhruba 4 práce a to bys musel mít 712 na hodinu... Trvalo by to 80 minut...Tak samozřejmě, že by se muselo bojovat férově..
 

DeletedUser

Guest
Naprosto skvělej nápad, že výhra bude taková, kolik se vybere. Konečně něco, co není jen o zisku, ale o zábavě. Máš mé ANO a pevně doufám, že to dotáhneš do konce. :-)
 

DeletedUser4876

Guest
Tak při praci třeba dostanu 200$ takže 4x200 je 800 + najdu nějakou věc a bude to mit přibližně stejnou nebo i větši hodnotu než výhra. A ziskam zkušenosti nevim jak z tohodle boje. A jak by se poznalo kdo na koho utoči?
Pro zpestřeni to neni špatný ale pravděpodobnost že by se to zavedlo je miziva, ale zas rozhodně lepší než spousta jiných návrhu.
 

DeletedUser

Guest
Protože dnešní zhýčkaní hráči, kteří již nedokáží hrát s výzvou by nepodpořili projekt, kde není za výhru epickej item a podobně? Naopak, tohle vítám všemi deseti. Soutěže a projekty snad nemaj bejt o tom, že nějakej šťastlivec najednou získá to, na co jiní šetří třeba i rok. Má to být zpestření a zábava.
 

DeletedUser4876

Guest
Ja vim jako zabava je to fajn jen většině jde právě že o to ziskat ty nejlepší a nejdrahší věci
 

DeletedUser8767

Guest
Nápad se mi nelíbí, není pro všechny, čistě duelantská hra a těch je tu už dost.
 

DeletedUser

Guest
Koho zastaví popis , že se účastníš turnaje ?
Nakonec před duelem se na postavu ani nemusíš dívat. Klikneš "duel", najdeš naháče se džbánem a dáš mu po papuli ani ho nebudeš rozklikávat. Proč taky, má jen džbán.
 

DeletedUser

Guest
Protože to jsou "lamy" a bez toho by jich nikdy nedosáhli. :-D
Tohle je problém hráčů, kteří neumí řešit problémy/výzvy. :-(
 

DeletedUser

Guest
Občas přestávám tohle chápat. Hyrone, polovina projektů je tu o úkolech, které by se musely vytvořit atd.
To, že by se max osmnácti hráčům týdně dalo na den bez duelů z vnějšího okolí je asi tak stejný problém :D
 

DeletedUser

Guest
Ale já nejsem proti, je to dobré, jen říkám, že to, že v popisu budeš mít něco napsaného tě neubrání před okolím, jak jsi to navrhoval :-) Ne třeba přede mnou. Přesně jak píše Wyrdas, je to výzva, sejmout hráče za 500 exp. a ještě ho poškodit tak, že ho vyřadím ze soutěže a je hřích toho nevyužít :-).

A je to správně, špatné by bylo tyto hráče vyjmout z možnosti napadení. Vyjmut neni nikdo, ani ten co má vše třeba ve skrývání....

V zásadě ta soutěž špatná neni, dokonce mě nedávno napadlo něco podobného ( i ten název bitka se mi tam pletl ):
Soutěžící se sejdou na jednom místě, u sebe 3000 dolarů a v daný čas se začne duelovat. Čím víc by hráč dueloval a vyhrával, tím víc peněz by se u něho hromadilo a vítěz by odešel s tím co si vyhraje. Bez jakéhokoli zásahu suportu, suport by nakonec pouze musel rozdat tresty dezertérům (třeba dost vysoké pokuty nebo konfiskaci majetku), zbytek by si hráči pohlídali i sami zveřejněním prvního a posledního reportu. Ani duelovku bych neřešil, pokud na sebe už hráči nemohou, tak by bylo vítězů víc. Jen nevím jak zakázat ukládání peněz během duelů za nugety . Jestli chcete, tak si s tím někdo něco udělejte, já zvíře nechci, tak se s tím ani dělat nebudu.
 

DeletedUser

Guest
Takovými lidmi pohrdám, pravděpodobně jsou to lidé, kteří toho moc nedokážou.
 

DeletedUser1318

Guest
Hráč si během turnaje na profil napíše, že se účastní Duelového klání (velkým písmem), aby se vyhnul útokům od nesoutěžících hráčů.
...čímž na sebe ukáže - jsem snadný cíl a během pár minut bude spinkat sladkým spánkem. Že budeme útočníka považovat za sketu, to mu bude úplně jedno...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru