• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Blog Rannyho #2 Rozhovor s Darling :)

DeletedUser

Guest
Dnes jsem si pro vás připravil rozhovor s moderátorkou Darling.Chcete se něco dozvědět?Tak čtěte dále..

Ahoj Darling, nejprve děkuji za tvůj čas udělat tento rozhovor stebou.Nejprve se nám nějak představ.

Zdravím čtenáře Tvého nově vznikajícího blogu. Děkuji, že jsi mne oslovil, abych mohla pomoci s rozjetím nového projektu. Jmenuji se Martina, je mi 21 let a bydlím kousek od Plzně. V současné době studuji druhým rokem obor Bankovnictví.

Jsou vánoce.Pochlub se nám máš už napečené cukroví?Koupené dárky?

Letošní Vánoce jsou dosti hektické, bohužel jsem nestíhala ani pomáhat mamce s pečením cukroví (vyjma pár druhů). Když si pomyslím, že mi chybí koupit pár dárků, polévá mi pot, kolik minut strávím čekáním ve frontách. :) Jednou za rok ale musíme tyto drobnosti zkousnout - to vše přeci patří k nezaměnitelné vánoční atmosféře.

Jak se osobně těšíš na Štědrý den?Byla jsi hodná?Myslíš že dostaneš hodně dárků nebo jenom pár uhlí? :)

Na Vánoce se velmi těším, konečně si pár dní snad odpočinu od školy a budu moci strávit nějaký čas se svým přítelem a rodinou. Ve svém věku pochopitelně již na Ježíška nevěřím, naopak velmi ráda obdarovávám ostatní. Jestli jsem byla hodná - těžko mohu posoudit, to by byla spíše otázka pro moji mamku, mé hodnocení by nebylo objektivní. :) Na část, kdy mi budou ostatní dávat dárky, se příliš netěším - ne že bych za dárky nebyla ráda, ale nejsem ráda středem pozornosti objektivu fotografa (tatí miluje focení). Naštěstí letos bude středem Nikolka, sestry dcera, takže se snad vyhnu focení. :D O pár dárcích vím, neboť jsem si je sama vybrala - přála jsem si knižní sérii Twilight, mikinu a škrábadlo pro kočku. A tento týden mi dorazil dáreček od Inna (šála s přáníčkem), čímž mi udělali ohromnou radost.

Přejdeme k The-West.Jak ses k této hře dostala?Co tě na této hry nejvíce baví? :)

Hru jsem objevila náhodou při hraní Divokých kmenů, když na mne vyskočila reklama. Ze zvědavosti jsem klikla a rozhodla se alespoň nakouknout. Nakonec jsem pro nedostatek času zrušila Divoké kmeny a zůstala pouze u The West (odreagování) a věnovala se moderování hry BiteFight (odkud jsem již před nějakou dobou odešla a přestala ji hrát). V současné době hraji pouze The West a Farmeramu (s přítelem milujeme sázení pšenice :D). Na TW mi nejvíce baví rozmanitost, která se přímo nabízí už při výběru charakteru a volby cesty, kterou se můžete vydat. Je zde nepřeberné množství kombinací, navíc pevnosti jsou jedinečným aspektem oživující hru (nejsem si vědoma, zda v nějaké jiné hře mají obdobnou formu hraní).

Na fórum jsi moderátorka, jak ses k této "práci" dostala?

Prací bych tuto funkci nenazývala, pokud Vás totiž tato činnost baví, je spíše zábavou. :) Je to delší historie, tak ve zkratce - probíhal nábor do týmu na posty moderátorů, když odešli bývalí moderátoři kolem zuzupda. Po ukončení náboru jsem si všimla, že jim příliš lidí šanci nedávalo a přišlo mi líto, že je tak rychle odsoudili. Podala jsem tedy přihlášku a nechala se od kopixe, tehdejšího Super moderátora, vyzkoušet ze znalostí hry i fóra. Prošla jsem a teď již přes rok válčím na fóru v červeném nicku. :)

Jaká je hlavní "náplň" funkce moderátora?Co tato funkce obnáší?

Pohled na náplň práce moderátora se různí - na některých fórech jsou moderátoři pouze pro udržení pořádku (nepotřebují mít žádné znalosti problematiky), na jiných, jako třeba na našem, jsou moderátoři přijímáni, aby udržovali chod fóra a radili hráčům s problematikou kolem hry.

Co jsi v roce 2010 neudělala?

To by byl dlouhý seznam. :D Nejpodstatnější věci jsem stihla, méně důležité věci z části, zbytek bude muset počkat na další rok. Naštěstí si nedělám žádná předsevzetí, takže člověk není pak zklamaný, že je nezvládl dodržet.

To je vše.Děkuji rozhovor a přeji Vám všem i Tobě pěkné vánoce.

Děkuji za rozhovor a přeji další úspěchy v nově založeném blogu. Pokud mohu, ráda bych hráčům něco vzkázala - je to jen hra, neseďte u počítačů hodiny, ale věnujte se důležitým věcem ve svém životě, virtuální život Vám neuteče. Pokud se ale přesto nudíte, přijďte se pobavit na fórum, nebo pomozte zkulturnit West Wiki a tím pomoci ostatním hráčům. Užijte si hraní a přeji všem bohatou nadílku (sněhu už raději ne), krásné Vánoce.

vanoce.jpg


Jak se vám líbil rozhovor?Co říkáte na mé blogy?Napište do komentářů..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
docela supér :-) mělo byse to dělat o každém moderátorovy z fóra at o nich hodně víme :-)
 

DeletedUser765

Guest
a není lepší se spojit s tímto projektem?? Když tu bude 10 projektů a bude psát o tom samém, nebudete mít takový úspěch jako jeden a pořádný.
 

DeletedUser

Guest
Tomu ten co to zakládal jsem moni psal a neodpověděl..Standis mužeme se domluvit na společné práci :P :)
 
Nahoru