• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Brainiac-Šílená věda

DeletedUser

Guest
Sledujete někdo tenhle pořad je to fakt sranda některé pokusy:D nejlepší jsou šílené šipky a vědátorský golf :cool1:
 

DeletedUser

Guest
To si vyjmenoval zrovna moje nejmíň oblíbený...
Nejvíc mě štve, že si řikaj vědecký pořad. S vědou to nemá skoro nic společnýho. Třeba často tam zkoušej různý věco na lidech(jestli bude člověka víc páliv chilli nebo tabasco. Ale když to zkoušej na dvou různejch lidech, tak výsledky můžou bejt špatně...).
Vyhodit něco do povětří? NUDAAAAA.
Zajímavý bylo "Potopíse nebo poplave?" To bylo vědecký...Teď je místo toho "Bouchne nebo zašumí?" To je dost podobný-záleží na tom, jak se pokus provádí...
Dokonce ani trochu nevysvětlej, proč se něco stane. Prostě jenom ukážou a? nic...
 

DeletedUser

Guest
Jo je to dobrý, nejlepší je John Tickel (nevím jak se píše jeho příjmení), ale nej řada byla ta první. Vřdycky skouknu futuramu a pak brainiac a pak něco na Nově. Jen mě štve že ho nedávaji i o víkendu:(.
 

DeletedUser

Guest
Kdo lépe rozezná pach? Muž nebo žena? Jak ten muž dostal čerstvý prd :D
 

DeletedUser

Guest
Nebo jak měl John Tickel plavat v tom sirupu, je to pomalejší než ve vodě a proto už nemá rád Howginse :).
 

DeletedUser

Guest
Dnes ve 12:25 to bylo dobré s tím nákupním košíkem jak tam dal ty rakety a pak to bouchlo :D
 

DeletedUser

Guest
a nebo ted jak tam bylo vedator nebo zvire s tim psem a ovcema!!!
 

DeletedUser

Guest
Vedatori, sou ktrea stavi vedu na hlavu XD je to parada, jasnacka ze sledujem na Discovery :) Videli ste ako sa pchali mesiac mrkvou, cervenou repou a salatom? :D:D:D Alebo ten test s pivom sa mi moc pacil XD

Veci ktore Tikolve telo nezvladne :D
 

DeletedUser

Guest
Nebo je teďka pěknej ten zpomalenej pohyb, třeba ten balonek naplněný vodou. Ten byl fakt žůžo.
 

DeletedUser

Guest
áno po FUTURAME to väčšinou pozerám ale nemá to vela s vedou ale inak sranda.
 

DeletedUser

Guest
Ten seriál miluju, dříve jsem to sledoval na discovery teď jak to dávaji na prima cool je to ještě lepší. Ale některý pokusy jsou celkem dost praštěny :D Samozřejmě ten kolektiv lidi co tam vystupuje taky :D Ale o to zřejmě jde :)
 

DeletedUser

Guest
No není to špatné - řekl bych některé věci jsou i zajímavé. Ale ten dabing ? Fůůůůj -dabovat známé hvězdy když jsou na héliu ? No to je přece hřích :D

Docela bych chtěl slyšet i to co ve skutečnosti řikaj hvězdy na tom elektrickém křesle - ovšem opět tam vetřeli svůj dabing - to je velká slabina české verze :).
 

DeletedUser

Guest
No není to špatné - řekl bych některé věci jsou i zajímavé. Ale ten dabing ? Fůůůůj -dabovat známé hvězdy když jsou na héliu ? No to je přece hřích :D

Docela bych chtěl slyšet i to co ve skutečnosti řikaj hvězdy na tom elektrickém křesle - ovšem opět tam vetřeli svůj dabing - to je velká slabina české verze :).
to máš pravdu nejlepší je bunhead a ten děda s tim kufrem jak tam pribehne je dost komickej ZAŠUMÍ NEBO VYBOUCHNE
 

DeletedUser

Guest
viděli jste historický brainiak?dělaly pokusy,jak se asi citili lide v historii-treba jake kresadlo nejrychleji zapali horici slámu napojenou na koberec strelneho prachu,na jehoz konci je sud s vybusninou-nadhera
 

DeletedUser

Guest
preteky s motormy na co2 sú suer
alebo ten potulný blbeček s výbuchmi:explosion::bomba:
 

DeletedUser

Guest
občas se mrknu a stojí to zato ;)
líbily se mi pokusy s umělým dusíkem :D
 
Nahoru