• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

brajaa (2)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
picture.php
Dobry den znova, Uz tu sice jeden slot mam ale kdyz jsem si tk prochazle fotky narazil jsem jeste na tyto. Jsou asi mesic stare a jsou z braskovych narozenin. Chtel jsem jim udelat radost a tak jsem jim pripravil hostinu.
Tady to je:
picture.php

picture.php


Jidlo je standartne narozeninove: chlebicky jednohubky atd.
Omlouvam se za to ze tu neni cedulka jelikoz to je starsi fotka. Doufam ze to pochopite.. Pokud byste neverili mohu pridat fotku na niz jsem ja sam.
fotky viz my album

P.S. rozhodl jsem se abyste mi teda kompletne uverili ze fotky jsou me pridat foto i s rodinou.
picture.php

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale tu cedulku se jménem nemáš u toho, jak máme vědět že to není stažené z internetu?
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že se jedná o stejné místo , tak bereme. Ale rozmysli si, se kterými fotografiemi se chceš zúčastnit, protože tu máš dvě aktivní témata (to původní a tohle).
 

DeletedUser

Guest
Dobry den, psl jsem na forum.. A navic myslim ze to jde poznat ze to je na stejnem stole a chtel bych rict ze se ucastnim s touto fotkou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru