• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bylo nás šest ii47, Athy, Old Pig, SemteXxx, eifel31 svět arizona

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

z3l1

Člen týmu
Kontrola 7mé části proběhla vše je zdá se v pořádku jen v menu č.2 máte asi překlep.
Nevím zda mám požadovat opravu :D místo ohnivá voda tam máte ohnivá vosa.

Za mě asi dobré ikdyž to muže rozhodnout třeba o 1. místě ;) :D
 
Tak řekni jestli jo nebo nechcete to opravit. Je to na vás :-) Vy tady rozhodujete. Ale když prošlo u nás ve čtení v české vládě že vstupuje v platnost 31.13. a taky se nad tím nikdo nepozastavil tak nevím. Tak prosím dejte mi informace zda-li mám požádat o kontrolu poslední části nebo tam mám přeměnit písmenko. Děkuji
 

z3l1

Člen týmu
Tak řekni jestli jo nebo nechcete to opravit. Je to na vás :) Vy tady rozhodujete. Ale když prošlo u nás ve čtení v české vládě že vstupuje v platnost 31.13. a taky se nad tím nikdo nepozastavil tak nevím. Tak prosím dejte mi informace zda-li mám požádat o kontrolu poslední části nebo tam mám přeměnit písmenko. Děkuji

Jo o kontrolu poslední části si zažádej ;) a myslím že i můžu blahopřát k 1. místu :)
 
Nyní vám blahopřeji k prvnímu úspěšnému dokončení celého projektu. Můžete si napsat ticket o odměnu. Krom americké sady [item=51004000] získáte navíc odměnu za první místo, překvapení.
 
Moc děkujeme za zpříjemnění hry v podobě soutěže. Musíme uznat, že to bylo o paty s tím kdo vyhraje.
Těšíme se na překvapení co na nás čeká. :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru