• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Calculator

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13002

Guest
:hoj:
Prosim o pomoc ohledně scriptu
Nefunguje mi Calculator na ošaceni ale jen na Arizoně, zhruba po tom vypadku, hledala jsem chybu u sebe ale nemužu na to přijit, a navic je divne že na světech1,8, Buffalu je to v pořadku jen na Arizoně problem, když chci použit kalkulačku tak mi napiše že skript přestal reagovat, patram už dlouhou dobu, pač jsem se na to hrozně zvykla a bez kalkulačky už ani nemužu hrat...
Když jsem hledala info tak mě upozornila hra Error jobs 81,204 - nevim co to znamena s tou praci...
Potom možna mam až moc plny inventař, ale jsem sběratel, sbiram všechny sady a potřebne věci na plněni praci a ukolu - a nechce se mi jich zbavovat, když jsem tak těžko a dlouho schaněla...
Prosim o radu kdo ma podobny problem nebo něco o tom ví.


Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Keď myslíš:
javascript:void(function(){var%20t=document.createElement('script');t.type='text/javascript';t.src='http://twpro.lekensteyn.nl/twpro.js?2';document.body.appendChild(t)})()
tento kalkulátor. Tak to isté robí aj mne. Ale bude to asi tým že svety sú preplnené hráčmi. Ale nie som si istý :D.
 

DeletedUser4620

Guest
Javascript beží na strane klienta, nie servera, takže počet hráčov na to nemá žiadny vplyv...Osobne si myslím, že chybu spôsobuje aktualizácia skriptu, ale nevylučujem ani nejaký miniupdate, ktorý mohol zmeniť "niečo" v hre, čo daný skript využíval...
 

DeletedUser13002

Guest
Javascript beží na strane klienta, nie servera, takže počet hráčov na to nemá žiadny vplyv...Osobne si myslím, že chybu spôsobuje aktualizácia skriptu, ale nevylučujem ani nejaký miniupdate, ktorý mohol zmeniť "niečo" v hre, čo daný skript využíval...

A neviš jak je to možne, že na jinych světech je to v pořadku, jen na Arizoně mam problem?
Ale vyběr barvy na chatu, či smajlici na městskem foru mi jdou, a taky v inventaři ten Calculator mam, jenže jak to chci nechat spočitat tak script přestava reagovat....
Myslim si že to bude něco s tim Error jobs 81,204, nevi někdo na koho bych se mohla obratit?
 

Pawn

Člen týmu
Hádam že si pustila skript dala si počkat a ono to nic nedělalo tak si prohlížec zavřela... mě to teda spočte ale čekam na to třeba 2-3 minuty.. (Taky se objeví tabulka Script Přestal Reagovat , a výběr Počkat - Ukončit) když dáš počkat tak holt musíš počkat . :p
 

DeletedUser13002

Guest
Hádam že si pustila skript dala si počkat a ono to nic nedělalo tak si prohlížec zavřela... mě to teda spočte ale čekam na to třeba 2-3 minuty.. (Taky se objeví tabulka Script Přestal Reagovat , a výběr Počkat - Ukončit) když dáš počkat tak holt musíš počkat . :p

Ano presně jsi to napsal, dala jsem počkat, ale i pote mi napsalo že skript nereaguje, ale jdu to hned zkusit, možna to vyjde:angel:

Hádam že si pustila skript dala si počkat a ono to nic nedělalo tak si prohlížec zavřela... mě to teda spočte ale čekam na to třeba 2-3 minuty.. (Taky se objeví tabulka Script Přestal Reagovat , a výběr Počkat - Ukončit) když dáš počkat tak holt musíš počkat . :p

Člověče, tak jsem se do toho zakousla, pořad jsem davala počkat a ono pořad psalo skript nereaguje, ale asi na podevate.....najednou....koukam......a ono......naskočilo.....:hoj:......jupííííííííí......, doufam že to bude fungovat i kdybych na to musela kliknout x krat, ale stejně tam bude něka chyba s tim inventařem.....doufam že tam nemam nic ilegalniho :::))::

Hmm... tak to musim pokažde strašně dlouho zkoušet, aby calculator fungoval, někdy se to uplně sekne až musim vše restartovat.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to je prohlížečem mě to občas udělá také,mám google chrom
 

DeletedUser

Guest
RE: subjektivní názor

Po uvedení nové verze mám nejen problém s kalkulátorem, ale i v bitvách se pravidelně přenos dat zasekne a shodí celý počítač. Používám Chrome. Podotýkám, že mám HW v notebooku dost "našlapaný" a celkově tedy - stav hodně znepříjemňuje hru. Psal jsem i na Support, ale ještě nedorazila odpověď, proč asi. Nejsem asi sám.
 

DeletedUser13002

Guest
Po uvedení nové verze mám nejen problém s kalkulátorem, ale i v bitvách se pravidelně přenos dat zasekne a shodí celý počítač. Používám Chrome. Podotýkám, že mám HW v notebooku dost "našlapaný" a celkově tedy - stav hodně znepříjemňuje hru. Psal jsem i na Support, ale ještě nedorazila odpověď, proč asi. Nejsem asi sám.

No, to znam, pěkně to naštve, nasleduje restart a čekani...
Na Mozille do bitvy ani nejdu, tak je vypadek jasny, ale Google Ch. je lepši na bitvy, ale zas tam nejde ten script - calculator...
Momentalně situace se u mě zhoršila, kolik krat už mě to ani nebavi....
Na supportu mi odpověděli hned a na každy dotaz(klobouk dolu), ale nevědi co s tim, takže poslali technikum, a ted se čeka........:angel:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru