• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

celosvětový trh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Při přihlášení na west se mi vyskočila zase stránka s upozorněním, ale úplně dole byla výzva, ať se přihlásím i na ostatní světy a itemy vydražím na celosvětovém trhu. Mám to chápat tak, že je to jen špatně napsaná věta a věci se dají prodat na trhu pro daný svět nebo se plánuje zavést trh, který by propojoval všechny světy? (to první je docela zbytečné psát a to druhé je doufám fatální kravina)
 

DeletedUser

Guest
když to čtu tak to asi tak vypadá aby ses regnul i na ostatní světy a tam prodal cukrovinky z toho světa aby sis asi vydělal tu cukrovinka se později prodají za dost peněz nevím to jistě ale myslím si to že to tak bude :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Bylo to myšleno tak, že se můžete registrovat na ostatní světy a v dražbě za obvyklé ceny prodat komukoliv (=celosvětový trh) ty itemy.
 

DeletedUser

Guest
Tak to není úplně nejlépe definováné. Já to taky tak pochopil. ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak ono se to blbě pojmenovává, když máš městský, alianční a ? jediné, co mi napadlo, je celosvětový..
 

DeletedUser

Guest
akorat mi teda unika proc? kdyz na nejakem svete nehraju k cemu se tam angazovat na trhu
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud se bude angažovat více hráčů, je velká pravděpodobnost, že by ti z toho při troše štěstí mohlo něco kápnout na serveru, kde hraješ. ;)
 
No když už bych se přihlásil na svět, který nehraju, tak bych to zřejmě neprodával jen tak komukoliv. Dal bych to známým hráčům, proč taky ne, že?! Nějaká ruleta, kdy ty předměty rozdám, mi nezaručí že něco dostanu a za přijatelnou cenu. Akorát to devalvuje řemesla a samotné spotřební věci.
 

DeletedUser11313

Guest
No,nechci být kverulant,ale není to nakonec dokonce proti pravidlům?
Vždyť pokut někdo získá výhodu proti ostatním ...
 

DeletedUser

Guest
.... tak mají ostatní stejnou možnost tu výhodu něčím dohnat
 
nespekulejte nad hloupostma, ale patrejte po puvodu:

1. Jsou moderatori (support) nejak zainteresovani na (drobnem) narustu hracu ?
2. Je kradkodoby narust hracu prinosem ?

Podle me odpoved je 2x ne, a prikaz k one veticce podle me prisel zhora ..
 

Deleted User - 31870

Guest
No,nechci být kverulant,ale není to nakonec dokonce proti pravidlům?
Vždyť pokut někdo získá výhodu proti ostatním ...
Proti pravidlům by to nebylo - bylo tam psáno, že se to má dražit pro všechny, ne posílat konkrétnímu hráči. Ale ani kdybys poslal item konkrétnímu hráči, nebylo by to proti pravidlům, pokud bys dodržel pravidla o obvyklé ceně.

Nepřišel ;) To byla moje iniciativa.. Která jak je vidět, bude k ničemu - viz nové oznámení ve hře.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru