• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

charakterové úkoly - dobrodruh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
lidi???? sice moc hodn předbíhám takový lvl ještě nejsem ale potřeboval bych poradit.U charakterových úkolů mě nenapadá kterou možnost si mám vybrat pls poradite??Jsem dobrodruh build obchodování takže o peníze nouze není 300 za 1 hodinu stříbra ale i tak chci poradit.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem si vybral zmlátit ho a bylo to hodně těžké, doporučoval bych spíš, abys ho okradl ve spánku
 

DeletedUser

Guest
ok díky ještě počkám nato co si myslí ostatní docela by se mi i hodilo tech 10 schopností ale je to docela hloupé když můžu mít 10 000 dolarů
 
ja si vybral moznost obrat ho ve spánku...na levlu jakym jsi prachy potrebuješ...a nakupem oblečení za ty peníze ziskas víc schopnostnich bodu:-))
 

DeletedUser

Guest
ok diky :D já to ještě nemůžu psal jsem tam že to je předbíhání ale rád se dívám na úkoly dopředu ok díky to si zapamatuji
 

DeletedUser9990

Guest
Rozhodně si v úkolech vyber zisk schopností!
Peníze můžeš získat vždy a velmi snadno,schopnosti však ne,pokud nejsi na Arizoně a nechceš si je kupovat za real peníze.
 

DeletedUser

Guest
Přesně, schopnosti jsou mnohem užitečnější, vydělat si můžeš kdykoliv
 

DeletedUser

Guest
oka díky tohle jsem taky chtěl jen jsem se chtěl přesvědčit
 

DeletedUser10246

Guest
ahojte, Mám problém úlohou čierne hory na svete 8...Náhodou som predal list z úlohy a preto ju nemôžem splniť a rád by som ten list kúpil za každú cenu.Prosím napíšte mi čo mám urobiť,aby som ju dokončil.Dúfam že to prečíta admin a pomôže mi...Vopred dakujem za pomoc.
 

DeletedUser10246

Guest
dakujem za radu a dúfam že som to odosla správne na ten support
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru