• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Charakterové oblečení, je za tím něco víc?

DeletedUser

Guest
Určitě to napadlo už každého, kdo hraje tudle hru která má co nabídnout. Zde by bylo vhodné, aby se diskutovalo k čemu jsou charakterové oblečení jestli mají skrytý význam nebo jejich význam bude naplněn v budoucnu a nebo jsou naprosto bez významu.

Voják

Dělník

Dobrodruh

Duelant
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Neřešte to

Neřešte jestli to sem patří nebo ne dyštak to někdo z moderátorů přestěhuje :yes::yes::yes:
Když už tak je to takhle

Voják
Dobrodruh
Dělník a pak jestě k zbraním páčidlo,klíč na šrouby
Duelant a upilovaná brokovnice,bumerang.

A jinak zpět k tématu nevím možná to bude sloužit jako jiný sety
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Koukám že se to tady moc neujalo... a co třeba Talisman nebo Kamenný řetěz... už se ví k čemu je to dobré? dávát více štěstí k práci nebo je za tím tajný úkol?
 

DeletedUser6123

Guest
Nevím ale zatím se talisman nebo kamený řetěz neujal jelikož nic nepřidávají.
Mimochodem zkus se Vystreloko zeptat někoho kdo má kompletní charakterovou sadu.
 

DeletedUser

Guest
Talisman a kamenný řetěz jsem našel při práci "Přeprava munice" a pro jistotu si je nechám,kdyby náhodou se u nich v příštím update přidali nějaké schopnosti.Jinak mám kompletní charakterovou sadu pro dobrodruha a nevšiml jsem si,že by dávala něco zvláštního.
 

DeletedUser

Guest
Mám kompletní chrakterovou sadu pro vojáka,a taktéž jsem si nevšimla ničeho zvláštního.:yeah: Spíš jsou ty schopnosti u vojenského kompletu tak divné,že nepřidaj k ničemu pořádně nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no myslím si ,že talisman přidává podle mě šanci něco najít a taky najít lepší věci. já při obchodování s indiany našel přesný peprbox atd.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že za tim nic víc neni...tyhle "tajemnosti" můžeme hledat všude...raději bych se zajímal jiný věcmi...třeba kostelem...
 
Nahoru