• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Charlie

DeletedUser

Guest
zdravím...chtěl jsem se zeptat jak se mi objeví úkol Charlie?...mám level 112 a zatím se mi neobjevil*V13*
 

DeletedUser7671

Guest
Myslel som že zohnať 100 železných tyčí, 100 klincov ....... mi bude liezť na nervy, ale aspoň padali z práce. Ale zohnať bochník chleba (pohár s vodou) , bizónie mäso a baraninu je fakt sila. Robím to už druhý deň a ani ťuk. Navyše v ruke ostrý lovecký nôž, duelanti sa na mne pekne odbavujú. Budem musieť na čas z mesta, ale ak to bude takto pokračovať strávim celý rok ako westovský bezdomovec. Kde robím chybu??????????:zed:
 

DeletedUser

Guest
jak se dají sehnat bochník chleba nebo bizoní maso to by mě též zajímalo,Píší,že se to dá sehnat s daných prací,ale to nejde.Poradíte ?
 

DeletedUser7671

Guest
Ale dá sa to zohnať. Síce prvý produkt mi padol asi za 10hodin. ale potom začali padať pravidelne.:D
 

DeletedUser

Guest
Já jsem dával práce po 30-ti minutách a produkt mi padl vždy.
U hledání bochníku chleba je důležité mít nasazenu v produktu sklenici vody..Ale pozor, při každém nalezení dalšího bochníku ta sklenice z produktu zmizí a na další hledání musíš nasadit zase další;)
 

DeletedUser13667

Guest
Chléb mi padl po 30 minutovkách (asi jen 2x ne)
A zbytek po hodinovkách vždy :)
 

DeletedUser

Guest
chleba po 15min 6x po sobe, prvni uz driv, ale ostatni nechce padat ani po hodine
 

DeletedUser3617

Guest
Já to jel pěkně po 5ti minutách všechno a padalo to rychle ;) :)
 

DeletedUser10723

Guest
čau ted jsem u tich bochníku chleba pdli mi 4 a pak jako když mávneš už asi po 20h nic i na tý nové verzi :(
 
Nahoru