• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Chci být bitevník na IFBC 2024

Ahoj, hlásím se taky. S1 Voják, Ari sniper. Je mi jedno co budu, nechám to na Vás. Naposledy jsem s Vámi byl 2017, tak snad to bude taky taková zábava :)
 

EREWAN

Člen týmu
Velitelé již sestavili prototyp finální soupisky, pokud by někdo měl stále zájem a ještě se neozval, necháme vlákno otevřené a můžete požádat i nadále, v případě, že se nějaký z hráčů ještě do začátku rozhodne nezúčastnit, nebo budeme potřebovat zálohy v průběhu turnaje, pokud někdo odstoupí.

Ti hráči, kteří byli vybráni by měli obdržet telegram od velitelů s dalšími instrukcemi.

Je možné se případně přihlásit i samostatně, dle informací organizátorů by měly být i smíšené mezinárodní týmy, které budou přijímat přihlášky hráčů, kteří tým nemají.
 
Ahoj.

Většinou Tank voják přidám se když vás opravdu bude málo. Poslední MS taky za nbou tam byla výhoda Covidu,že jsem byla doma :D
 
Nahoru