• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Chupacabra

DeletedUser

Guest
ja si to taky myslim pac na youtube je toho celkem dost a pokazde to vypada jinak :loool:
 

DeletedUser

Guest
no hele moje posledni slova :D zkratka prej to zije nekde v africke dzungli :( asi nekde dost hluboko :D
 

DeletedUser4582

Guest
Celkom dosť dávno som o tom pozeral nejaký dokument na Discovery (Čupakabra) ale už si s toho nič nepametám
 

DeletedUser

Guest
Abych pravdu řekl tak jsem otomto zvířeti či coto je nikdi neslyšel ani neviděl.I kdyby to tu bylo tak jak řekl mára10 že to prý žije v africké džungli tak proč se oto starat? Jeto odnás mooc velký kus ;-)
 

DeletedUser

Guest
Abych pravdu řekl tak jsem otomto zvířeti či coto je nikdi neslyšel ani neviděl.I kdyby to tu bylo tak jak řekl mára10 že to prý žije v africké džungli tak proč se oto starat? Jeto odnás mooc velký kus ;-)

No on mě otom říkal kámoš a prej to vynalezli Čínani jak jinak :cry: a mělo to být do války :killer: jenomže jim to zdrhlo a měli po ptákách :loool::scream:
 

DeletedUser

Guest
Promin ale jak vynalezli? To je robot nebo co? Já myslel že je to nějaké zvíře či co?:whaaat:
 

DeletedUser

Guest
To já taky nevím on mě to říkal, ale podle mého názoru to je mutace nebo naklonování smígla z pána prstenů :loool:
 

DeletedUser

Guest
Řeknu tito takhle: Nevěř všemu co se někde povídá nebo šustne.
 

DeletedUser

Guest
já neřek, že tomu věřím jenom si myslím, že je to druhý smígl :D ale i tak tak co schopní čínani to zastřelí :D
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si jistý, ale o "Čopakabře" je už zmínka v Aztéckých starých pověstech. Tudíž je jasne že Afrika nebude to pravé ořechové :-)
 

DeletedUser

Guest
je pravda ze kdyby to bylo nebespecne tak by se to tam uzavrelo a naslo a mozna i zavraždilo
 

DeletedUser

Guest
No on mě otom říkal kámoš a prej to vynalezli Čínani jak jinak :cry: a mělo to být do války :killer: jenomže jim to zdrhlo a měli po ptákách :loool::scream:

Jak to mohlo zdrhnout číňanům do Afriky když sou v Asii a v Africe jsou ňáký pralesy??
 

DeletedUser

Guest
v africe je pralesů, ale já tomu vůůůbec nevěrím ( je zajímavé že to je vždycky v blbé kvalitě-ůplně rozmazané) je to divné
 
Nahoru