• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Chupacabra

DeletedUser

Guest
Nevím přesně jestli to bylo od Čínanů, ale si myslím, že je to 100% fotomontáž nebo něco podobného ;)
 

DeletedUser

Guest
El Chupacabra-Vyciciavač kôz.

Je to v celku zaujímavé, a ja si osobne myslím že aj existuje.
 

DeletedUser

Guest
Ja tomu verim tak 80% na 20% 80% ze neexistuje ale mne je to jedno ale podla legiend co som raz kukal v telke tak sa hovori ze v noci chupacabra vychadza z pralesa a vzdy po tej noci najdu polnohospodari kozy kravi prote vsetok dobytok mrtvy a maju 2 rany na krku ako keby tam bol upir a preto sa hovori ze je to chupacabra videl som o tom raz dokument ale ja tumu az tak neverim ale bolo by to zaujimave ho naist a keby ti nic neurobil nemyslite??taky mali zlaty psik ktori znici a zabije vsetko co mu povies :haha: :D
 

DeletedUser

Guest
ja som si pozrel absolutne vsetky videa okolo toho a naskakovala my z toho huisa koza
ja budem mat skarede sny dneska !!!!
 

DeletedUser

Guest
ked toto je cupacabra tak vyzera ze to nieje ona ale je to:
OZRALA SFETOVAN NADROGOVANA CUPACABRA :loool: :D
 

DeletedUser

Guest
a co to vlastně je?na některjch fotkách to vypadá jako drak a na jiných jako nějaký člověk který utekl civilizaci a schovává se před světem a nějakej se přizpůsobil


No je blbý že hned všemu věřím to budou sny.....:loool: že já blbec sem se na to díval :loool:
 

DeletedUser

Guest
Abych pravdu řekl tak jsem otomto zvířeti či coto je nikdi neslyšel ani neviděl.I kdyby to tu bylo tak jak řekl mára10 že to prý žije v africké džungli tak proč se oto starat? Jeto odnás mooc velký kus ;-)

Jedine žeby vedelo to stvorenie plávať :D

Podľa mňa je to celé vymyslené. Ja tomu neverím a už predtým som pozeral videá o El Chupacabre ale už v tedy sa my to zdalo byť nezmysel a teraz sa mi to len potvrdilo.
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem o tomto zvířeti nikdy neslyšel,můžete mi ěnkdo prosím vysvětlit co to má jako být? :) (kde to kdo viděl atd..)
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem o tomto zvířeti nikdy neslyšel,můžete mi ěnkdo prosím vysvětlit co to má jako být? :) (kde to kdo viděl atd..)

Je to nejaké prapodivné "zviera" ktoré (ževraj) žije v Afrike v pralese a živý sa dobytkom. (Skoro) každú noc ide na nejakú farmu a požiera dobytok tak, že keď farmári ráno vidia dobytok, tak majú 2 rany na krku (ako keby to bol upír) a nemajú v sebe krv. V preklade El Chupacabra znamená Vyciciavač kôz. Je to veľmi zaujímavé. Je to pravda alebo výmysel? To už si posúďte samy.

Tak nejak som to dal dokopy a použil som pár príspevkov zvrchu. Taká malá rekapitulácia Chupacabry :loool:
 

DeletedUser

Guest
Je to nejaké prapodivné "zviera" ktoré (ževraj) žije v Afrike v pralese a živý sa dobytkom. (Skoro) každú noc ide na nejakú farmu a požiera dobytok tak, že keď farmári ráno vidia dobytok, tak majú 2 rany na krku (ako keby to bol upír) a nemajú v sebe krv. V preklade El Chupacabra znamená Vyciciavač kôz. Je to veľmi zaujímavé. Je to pravda alebo výmysel? To už si posúďte samy.

Tak nejak som to dal dokopy a použil som pár príspevkov zvrchu. Taká malá rekapitulácia Chupacabry :loool:

Děkuji mnohkrát :D už jsem zas o trochu chytřejší :D
 

DeletedUser

Guest
vlastne ja som ešte o tejto potvore nikdy nepočul ale i tie zabery boli nekvalitne bude to len dalši vymysel ako yeti alebo lochenska prišera na prilakanie turistov
 

DeletedUser

Guest
vlastne ja som ešte o tejto potvore nikdy nepočul ale i tie zabery boli nekvalitne bude to len dalši vymysel ako yeti alebo lochenska prišera na prilakanie turistov

Ja si ale moc nemyslím že by sa veľa ľudí hrnulo do Afriky kde sú choroby a jedovatá zver :loool:
 

DeletedUser

Guest
Ja si ale moc nemyslím že by sa veľa ľudí hrnulo do Afriky kde sú choroby a jedovatá zver :loool:

čo som to dal vyhladat v googli tak ju videli aj v južnej amerike niekde v Peru a dokonca že niekto videl ako si ztoho isteho miesta NASA odvaža nejake zviera vo velkej debni dokonca niektory tvrdia že je to nejaky nepodareny pokus vlady ktory im ušiel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
čo som to dal vyhladat v googli tak ju videli aj v južnej amerike niekde v Peru a dokonca že niekto videl ako si ztoho isteho miesta NASA odvaža nejake zviera vo velkej debni dokonca niektory tvrdia že je to nejaky nepodareny pokus vlady ktory im ušiel

Tak to je potom iné sorry.
 

DeletedUser

Guest
Ja som tam kukal raz jedno video som sa bál že som v noci nespal :D
 

DeletedUser

Guest
přečti si 20krát harryho fotra tak nebudes spat nikdy.udělal jsem to a měsíc jsem byl vyklepanej
 
Nahoru