• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Chyba v založení aliance

Oximus

Člen týmu
Zdravím,

ohledně této chyby jsem již psal na support, ale netuším zda se to někam posunulo, tak to raději hlásím i sem.

V případě prvního založení aliance například ,,Hopiové" se aliance založí a vše je v pořádku. Nicméně pokud z aliance s městem odstoupím a chci ji opětovně založit, tak se mi ukáže následující vyskakující chybné okno a aliance se nezaloží.
1606478383915.png
Přitom název této aliance neexistuje...
 
Naposledy upraveno:
oxi, řekl bych že když založíš a pak smažeš alianci, tak v databázi její název nějaký čas zůstane a proto nelze založit znovu.
možná zkusit teď jak píše abe, jinak budeš muset dát nový název :)
 

Oximus

Člen týmu
Je pravda, že po cca. třech týdnech ta aliance šla založit znovu. Opět jsem ji pro test opustil a vyskočilo mi stejné okno, které jsem posílal výše, v prvním příspěvku. Nejspíše se asi tedy nebude jednat o nějakou chybu, nýbrž o problém, který popisuje jook bobr. Takže bych to asi nijak dále neřešil. Kdybych to věděl, tak toto vlákno ani nevytvářím, ale v den vytvoření tohoto vlákna mi aliance stále založit nešla. Jen mám pocit, že při zakládaní aliance na Coloradu (tj. asi 3-4 roky zpět) jsem tento problém určitě neměl a vracel jsem se k původnímu názvu aliance v průběhu týdne třeba 3x. Tím chci říct, že to zřejmě není adekvátní chování dané databáze, pokud je to způsobené skutečně tímto.

Co se týče mé osoby, tak je mi to celkem jedno. Já alianci určitě zakládat nebudu a na tento problém jsem narazil náhodou. Začal jsem to řešit pouze z toho důvodu, aby ostatní hráči nemuseli čekat třeba necelý měsíc, než se jim nějaký název aliance zpřístupní.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru