• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Chystané plány na rok 2009(co se splnilo)

DeletedUser

Guest
Co se splnilo co jeste nevim az chvili jsou vánoce a dost veci jeste nepřislo.

Splneno
Úkoly pro jednotlivé charakterové skupiny
Sada předmětů
Opevnění

Nesplneno
Flashové hry
Obchod obchodů
Duely
Batoh
Chat

Opevnení dkyby sjme brali opevnení jako pevnosti tak splneno jinak tady jde videt ze za se toho za rok moc nezmenilo(sice prisli pevnosti, sety a dalsi veci ale asi vyhodnejsí veci nejak neprisli) skoro vsude, kde se veci nesplnili je napsano pro obtiznost preruseno(bo enco podobneho) vím že to nezavisí jen na vás ale hlavne a nemcích, chapu nemužete delat vse atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1,ešte nie je koniec,ešte je mesiac :wacko:
Sa nemôžeš dočkať či čo?túto tému si mal založiť 1.1.2010
2,Flashové hry
kameň, papier, nožnice
poker
Bolo zatiaľ prerušené pre obtiažnosť.

3,Obchodovanie medzi hráčmi
nesplnilo,ale raz to bude,to je isté.
4,Duely.
Nesplnilo,ale nie je to také podstatné,ana západe bol duel dosť často v mesta,tak by to malo aj tak ostať.
5,Batoh
To je blbosť,dúfam že to ani nebude
6,Chat to má byť každú chvíľku.
 

DeletedUser

Guest
no mel sem tem vytvorit v tu dobu ale vem si pro srovnani cos e udelalo za trictvrte roku a co ne, je ajsne ze to nekdy bude snad krome tych batohu to bych nechtel ale aby z toho aspon enco bylo
 

DeletedUser

Guest
to by byla hloupost menšit batoh, já tam teˇˇd mám zabranejch 252 políček a valná většina jsou oblečení a zbraně, nechtěl bych to rušit
 

DeletedUser

Guest
Já si taky nechávám každou ptákovinu co najdu, potom mi o třeba pomůže na práce k úkolům. Nechtěl bych to...:zásek:
 

DeletedUser

Guest
to by byla hloupost menšit batoh, já tam teˇˇd mám zabranejch 252 políček a valná většina jsou oblečení a zbraně, nechtěl bych to rušit

podle mě je blbost dávat do hry něco, co hráči vyloženě nechcou :kobylka:
navíc tím můžou světy ztratit pěkných pár stovek hráčů, kteří platí prémko... takže je to na nich - když chcou ztrácet hráče, ať si to tam klidně dají ( přibývat jich kvůli tomu nebude ):yes:
 

DeletedUser

Guest
No to máš tak, představ si, že jsi ten nějakej vyvojář, který má toto za úkol udělat. Co uděláš? Přemýšlej? Já osobně bych zabudoval do banky i to, že by sis tam mohl dávat i oblečení, nebo bych udělal úplně super hezký města, kde by byly chalupy, kde by sis je mohl taky nechávat.

No jen můj pohled na věc :D
 

DeletedUser120

Guest
Já obdivuji vaše názory...... skoro všude čtu že chcete větší realitu... jídlo atd... ale zkuste si představit kovboje co má 1 koně a sebou nese 5 pušek, 3 meče, 20 coltů, 20 párů bot, 10 sad oblečení atd..... dovede si představit jak asi vypadá?
 

DeletedUser

Guest
Jako koule :D.Já mám inventář pořád prázdnej :D.Já bych batoh dal.Ale s podmínkou že by se dal koupit o něco větší,třeba mít batoh a pak i tašku přes rameno.Nebo kdyby na 90lvl šel kouúit dostavník to by bylo :D
 

DeletedUser

Guest
Já obdivuji vaše názory...... skoro všude čtu že chcete větší realitu... jídlo atd... ale zkuste si představit kovboje co má 1 koně a sebou nese 5 pušek, 3 meče, 20 coltů, 20 párů bot, 10 sad oblečení atd..... dovede si představit jak asi vypadá?

Jenom tohle? :) Já mám v baťůžku oslíka, 5 poníků, 3 mustangy a jednu appaloosu.
Aji knížky: 65 zpěvníků. :)
 

DeletedUser

Guest
A co moje zásoby whiskey na horší časy?!
V baťůžku mám přes sto lahviček. Rozhodně jsem proti novýmu batohu :tom:.
 
Nový batoh. lépeřečeno inventář je předimenzovaný. Spousta hráčů navrhuje kde-co, cokoli je napadne, tak to okamžitě nasypou do forá a čekají ovace za to že stvořili něco neopakovatelného. Jsou tam všelijaké bonusové vylepšení; podkovy, ostruhy, sedla, vylepšené zbraně, nové sety a jiné. Nemůžete si jen přidávat samé bonusy, je třeba zavádět i nepopulární věci. V jiných RPG hrách je inventář limitovaný anebo omezený podle hmotnosti, podle klasického modelu, čím více síly, tím větší nosnost.

Když vidím příspěvky toho typu; kdybych já byl prográmátorem... Programátoři by ze hry rozhodně neudělali 'říši divů'.
 

DeletedUser

Guest
V jiných RPG hrách je inventář limitovaný anebo omezený podle hmotnosti, podle klasického modelu, čím více síly, tím větší nosnost.

v jiných RPG hrách ti je víc věcí prakticky na nic a můžeš z nich mít jenom prašule... ale v the-west si na tu neomezenost hráči už zvykli a překonávaj se v počtu věcí v inventáři a chlubí se s nima... prostě v the-west je neomezenej inventář už naprasto normální věc...:yes:
 
Sawwwere, v každé hře co je čistokrevná RPG a nebo má jen takový nádech, jsou nadbytečné věci v inventáři k ničemu, tak i tady ti nepomůže více věcí. Říkáš že to je na chlubení, v tom případě to nebude taková katastrofa když se ti zmenší zbírka. Toto je hra ne album.

Původní význam batohu/inventáře je v tom že jsi si sebou bral nutné věci a cestou zpátky pobral jen to co jsi skutečně odnesl. Pokud má někdo více věcí než krejčí ve městě, tak je to k zamyšlení.
 
Nahoru