• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Co jste dostali z adventního kalendáře?

DeletedUser

Guest
Co jste všechno dostali z adventního kalendáře?
Přikládejte prosím obrázky.Tak přidávám 1.den
[SPOIL] [/SPOIL]

Edit1:prominte za kvalitu obrázku
 

Deleted User - 32331

Guest
všichni to maj stejný..teda alespoň první den..
 

DeletedUser

Guest
Na sv 7 a 9 lékořice, na 6 oves, sv1 taky oves na betě sušenky a na Arizoně bonbon. škoda že akrivně hraji jen na sv7
 

DeletedUser

Guest
4x bonbonek: Zvýšenie duelovej motivácie o 15%. Dobrá vec je ten adventný kalendár, pokiaľ sa budú každý deň dostávať takéto predmety. Snáď po Vianociach nezmiznú. Tipujem, že 24 budú sánky do setu.
 

DeletedUser

Guest
ja dostal susenku ::):
[SPOIL]
susenka.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kde je ten kalendář já sakra nemožu nic najít!!! díky
 

DeletedUser

Guest
Já dostal marcipán.

MARCIPÁN

Energie +10%
Zdraví +10%
 

DeletedUser

Guest
kde je ten kalendář já sakra nemožu nic najít!!! díky

Vánoce (Adventní kalendář pro tebe)

Marie Roalstad: Hej, zrovna minule jsem si vzpomněl na jednu tradici, před vánoci se pověsí kalendář z 24 dvířky. Každý den se otevřenou jedny dvířka a za nimi je schovaný dáreček. Jako malá jsem to milovala, každý den jsem utíkala ke kalendáři abych otevřela jedny dvířka a za nimi našla malé překvapení. Tím se čekání na vánoce příjemně zkrátí. A protože jsem si myslela, že by se ti to mohlo líbit, udělala jsem ti taky takový kalendář.

---------------------------------------------------------------

Tento úkol přijmeš a splníš u Marie, nemá žádné požadavky.
 

DeletedUser

Guest
To jako okamžitě ti to doplní?

Samozřejmě, klikneš na to, a ono se tě to zeptá jestli to chceš použít...
Jinak dostaneš 2 takový marcipánový koule

ADVENTNÍ KALENDÁŘ získáš od Marie jako úkol, ke kterému není zapotřebí ničeho, prostě si ho jen vemeš... je možný že ti ho nenabízí protože už máš přijato moc úkolů
 

DeletedUser

Guest
No jo to asi v každým okýnku bude prostě nějaká takováhle sladkost ... jsem zvědav jestli bude i nějakej bonus za pravidelné každodenní vyzvedávání až do 24.12.
 

DeletedUser

Guest
Já na Arizoně dostala sušenky a na světě 3 perníky.
 

DeletedUser11424

Guest
dárečky

Na 4 serverech jsem dostel lékořici a na jednom marcipán. Dnes se mě na 2 účtech aktivoval úkol a odměna ten kartáč. Teď k čemu ten kartáč je. :unknow:
 
Nahoru