• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Co všechno legalizovat ?

DeletedUser

Guest
Připravila jsem si pro vás takový dotazníček ...odpovídejte velmi stručně ,ať tu nemáme guláš ....máte za úkol jednoduše odpovědět ANO - NE .

MÁME LEGALIZOVAT - POVOLIT ....
1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti)
2.) Prostituci ?
3.) Lékařskou marihuanu ?
4.) Cigarety mladším 18ti let ?
5.) Házení vajec po politicích ?
6.) Bordely ?
7.) - Vaše připomínka (zde se můžete vyřádit)

Berte to vážně a o odpovědi přemýšlejte ...

1-ANO
2-Ne
3Ano i Ne
4NE
5NE
6Ne
7Mít i jiný zbraně než pistole jako v U.S.A.:mexikán:
 

DeletedUser8082

Guest
1.) ne,stačí pořádnej hlíací pes
2.) ne
3.) ano
4.) ne ,nechci zgebnout ve 20ti
5.) no po ODS jo jinak asik ne
6.) ne
7.) žádnou připomínku nemám
 

DeletedUser4517

Guest
1.) ANO
2.) NE
3.) ANO
4.) NE
5.) NE
6.) ANO
7.) Zbrane na zbrojni prukaz,Cigarety vubec bych je z cele CR stahnul,hazeni vajec-zda se mi to blbost a drzost vuci politikum hazet na ne neco co jim nic neudela,hnuj by byl lepsi,Bordely bych povolil nebot prostitutky nemuzou nastydnout a je to aspon civilizovane a aspon by prostitutky nepostavaly u silnic.
 

DeletedUser

Guest
MÁME LEGALIZOVAT - POVOLIT ....
1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti)
2.) Prostituci ?
3.) Lékařskou marihuanu ?
4.) Cigarety mladším 18ti let ?
5.) Házení vajec po politicích ?
6.) Bordely ?
7.) - Vaše připomínka (zde se můžete vyřádit)


1)Ano
2)Ne
3)Ano
4)Ne
5)Ne
6)Ne
7) U těch zbraní by musel být nějaký zákon,aby si zbraň nemohl pořídit např. duševně němocný,paranoik atd.
 

DeletedUser4517

Guest
pro vsechny jo ZBRANE JSOU LEGALNI ALE MUSITE MIT ZBROJNI PRUKAZ SKUPINY A.TESTY SE ZKLADAJI Z VEDOMOSTNI A PRAKTICKE CASTI A JESTE SE ZKLADAJI PSYCHOTESTY ABY ZBRAN NEDOSTAL KAZDY.
 

DeletedUser

Guest
Připravila jsem si pro vás takový dotazníček ...odpovídejte velmi stručně ,ať tu nemáme guláš ....máte za úkol jednoduše odpovědět ANO - NE .

MÁME LEGALIZOVAT - POVOLIT ....
1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti)
2.) Prostituci ?
3.) Lékařskou marihuanu ?
4.) Cigarety mladším 18ti let ?
5.) Házení vajec po politicích ?
6.) Bordely ?
7.) - Vaše připomínka (zde se můžete vyřádit)

Berte to vážně a o odpovědi přemýšlejte ...

1.) Ne, četl jsem tady názor, že by postačil hlídací pes a myslím si, že je to postačují. Dokážu si představit, že kdyby byly zbraně na ochranu domácnosti legalizovány, tak by se za nějakou dobu nepoužívaly nejen k obraněi, ale jak už to mají nějací lidé ve zvyku (média toho jsou plná), k útoku na jinou osobu, jako například řešit zbraní nesvár mezi sousedy.
2.) Prostituce bývá označováno jako nejstarší řemeslo svět, a i když leckterá řemesla časem vymizí, ať již změnou doby či neprosperitou, tak prostituci nic podobného nehroží, takže jedině by se museli změnit lidi, což se asi nestane, tudíž Ano.
3.) Nevím, nezkoušel jsem a ani nechci zkusit, to je spíše na lékařech.
4.) Samozřejmě, že Ne!
5.) Holt chování našich politiků vůči celému národu není zrovna moc správné, takže se nemůžou divit, ale nejsme přece národ nevzdělanců, takže Ne!
6.) Odpověď je skoro totožná jako u otázky č.2, avšak záleží na tom, kde by tyto ''hříšné domy'' byly postaveny, ale dávám Ano.
7.) Já už jsem se ''vyřádil''...
 

DeletedUser

Guest
Připravila jsem si pro vás takový dotazníček ...odpovídejte velmi stručně ,ať tu nemáme guláš ....máte za úkol jednoduše odpovědět ANO - NE .

MÁME LEGALIZOVAT - POVOLIT ....
1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti)
2.) Prostituci ?
3.) Lékařskou marihuanu ?
4.) Cigarety mladším 18ti let ?
5.) Házení vajec po politicích ?
6.) Bordely ?
7.) - Vaše připomínka (zde se můžete vyřádit)

Berte to vážně a o odpovědi přemýšlejte ...

1) Ano
2) Ne
3) Ano
4) Ne
5) Ne
6) Ne
7) Žádnou nemám
 
Připravila jsem si pro vás takový dotazníček ...odpovídejte velmi stručně ,ať tu nemáme guláš ....máte za úkol jednoduše odpovědět ANO - NE .

MÁME LEGALIZOVAT - POVOLIT ....
1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti)
2.) Prostituci ?
3.) Lékařskou marihuanu ?
4.) Cigarety mladším 18ti let ?
5.) Házení vajec po politicích ?
6.) Bordely ?
7.) - Vaše připomínka (zde se můžete vyřádit)

Berte to vážně a o odpovědi přemýšlejte ...

1.-Ano,ale pouze po získání zbrojního průkazu
2.-Ano,ale případné zdrav. problémy si řeší každý sám
3.-Jen pro léčebné účely
4.-Je to jedno,většina mládeže je získává od starších a pak tajně pokuřují za budovami-vlastní zkušenost
5.-Hodí se i něco jiného ne?
6.-A ony legální nejsou?
7.-Nemám připomínku
 
Nahoru