• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Co všechno legalizovat ?

DeletedUser

Guest
1) Ne - Predpokladam, ze jsou mysleny strelne/palne. Tak jak je to nastavene dnes, je pro Evropu dostacujici:) Kultura, natura, historicky vyvoj je proste jiny nez u "cowboys".
2) Ne
3) Ano + pokracovat v toleranci uzivani i mimo lekarsky ucely (ne legalizace, ale dekriminalizace)
4) Ne
5) Ne - Sice k jine forme protestu jsou vsichni "korytari" hlusi. Ale tohle neni civilizovana forma. Jedno dve, prosim. Ale to, co predvedli v Praze, byla davova histerie.
6) Ne
 

DeletedUser

Guest
1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti) - NE - nelze legalizovat něco, co už legální je! (a je to správně)
2.) Prostituci - ANO - a zdanit
3.) Lékařskou marihuanu - NE - nejsem sice lékař, ale předpokládám, že existují alternativní léčiva, resp. že farmaka s marihuanou legální jsou.
4.) Cigarety mladším 18ti let - NE - nemají rozum ...
5.) Házení vajec po politicích - NE - kdo napsal ANO, je u mě primitiv
6.) Bordely - ANO - to snad spadá do té prostituce, ne?

proc najky lidi davaj ano za bordely??,
Protože je to úplně normální. To je jako bys chtěl zakazovat kolotoče ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1.) Pouze těm, kteří jsou nějak ohroženi-To by musel posoudit nějakej úředník. Samozřejmě držitel zbraně musí projít nějakym výcvikem(školenim) a složit testy
2.) Ano. Bylo to, je to a bude to. Zakazování nemá žádnej smysl...
3.) Myslíš technický konopí(skoro bez THC)? To určitě. Ale jestli myslíš, že normální trávu jako lék? To ne...
4.) Ne. Mladí sice kouřej, ale aspoň sami vědí, že by neměli...(Neokážu si představit, jak jdu po ulici a kolem mě samý kouřící děti)
5.) ...Nemělo by se to, ale tady je potřeba říct, kdo to háže. CENSORED Zakázat jako napadení...
6.) Jako prostitutky. Taky lepší v bordelu než někde na ulici...
7.) Ale měli by bejt i výjimky. Že by někdo, pro něco, nějak moc, tohle potřeboval, takl by se mu to povolil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
MÁME LEGALIZOVAT - POVOLIT ....


1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti)
2.) Prostituci ?
3.) Lékařskou marihuanu ?
4.) Cigarety mladším 18ti let ?
5.) Házení vajec po politicích ?
6.) Bordely ?
7.) - Vaše připomínka (zde se můžete vyřádit)



1) NE
2) ANO, ale musi mit povine lekarske prohlidky
3) ANO, ta je legit ne?
4) NE, stejnak je huli
5) LOL, to je fyzicky a psychicky utok
6) viz 2
 

Deleted User - 32331

Guest
neodběhli jste nějak od tématu

PS. vajicka menim nazor na ne protoze uz toho bylo moc
 

DeletedUser

Guest
1.Zbrane sou legalizovany ne?? myslim jako kdyz si udelam zbrojak a koupim so treba 9mm tak ji muzu mit doma ne??? PS: jestli melu nesmysli tak sem to nepochopil....
2.Ne
3.Ano(to uz taky nak je ne???)
4.Ne(ale mi spoluzaci by jiste napsali ano:sugar sugar:)
5.Ted de o to nakoho hazet.... (vim ze to sem nepatri ale me komunisti vyvrazdili pulku rodiny....) proto na ne bych hazel.... ale jinak asi NE
6.Ano
7.Bod 2 je neco jineho nez bod 6 rekl bych.... ( ikdyz si nedko mysli ze de o to same....)
:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
1.Zbrane sou legalizovany ne?? myslim jako kdyz si udelam zbrojak a koupim so treba 9mm tak ji muzu mit doma ne??? PS: jestli melu nesmysli tak sem to nepochopil....
2.Ne
3.Ano(to uz taky nak je ne???)
4.Ne(ale mi spoluzaci by jiste napsali ano:sugar sugar:)
5.Ted de o to nakoho hazet.... (vim ze to sem nepatri ale me komunisti vyvrazdili pulku rodiny....) proto na ne bych hazel.... ale jinak asi NE
6.Ano
7.Bod 2 je neco jineho nez bod 6 rekl bych.... ( ikdyz si nedko mysli ze de o to same....)
:smoking king:

1. Jsou, ale je tu otázka, jestli je to dobře...
2. NE? Proč? Co ti na ní vadí?

Jinak chtělo by to vysvětlit 3ku. Co se tim myslí. Protože jestli se nepletu, tak marihuana neni to samý jako konopí a z marihuany se nic léčivýho nevyrábí...
 

DeletedUser

Guest
Jinak chtělo by to vysvětlit 3ku. Co se tim myslí. Protože jestli se nepletu, tak marihuana neni to samý jako konopí a z marihuany se nic léčivýho nevyrábí...

Tady to je podle wikipedie:

Podle Jednotné úmluvy o omamných látkách (1961) „cannabis“ značí „kvetoucí nebo plodící vrcholky konopí (kromě semen a listů, které nejsou doprovázeny vrcholky), ze kterých nebyla extrahována pryskyřice“, ale v běžném žargonu zahrnuje označení „cannabis“, „marihuana“ nebo „hašiš“ řadu různých přípravků z konopí, známých pod stovkami domácích jmen. V principu je správné tvrzení, že marihuana označuje psychoaktivní vrcholky samičího květenství či plodenství a hašiš pryskyřici, která se na těchto vrcholcích tvoří.
 

DeletedUser

Guest
Tady to je podle wikipedie:

Podle Jednotné úmluvy o omamných látkách (1961) „cannabis“ značí „kvetoucí nebo plodící vrcholky konopí (kromě semen a listů, které nejsou doprovázeny vrcholky), ze kterých nebyla extrahována pryskyřice“, ale v běžném žargonu zahrnuje označení „cannabis“, „marihuana“ nebo „hašiš“ řadu různých přípravků z konopí, známých pod stovkami domácích jmen. V principu je správné tvrzení, že marihuana označuje psychoaktivní vrcholky samičího květenství či plodenství a hašiš pryskyřici, která se na těchto vrcholcích tvoří.

A právě, že do léčiv se používá olej ze semen...Ale možná že i ty "vrcholky", ale to nevim...
 

DeletedUser

Guest
1.Ano
2.Ne
3.Ano
4.Ne
5.Ano ale jen když nás naštvou
6.Ne
7.Lékařská marihuana-pouze když vám to předepíše lékař
 

DeletedUser

Guest
můj názor

1.) Zbraně ? (na ochranu domácnosti)
2.) Prostituci ?
3.) Lékařskou marihuanu ?
4.) Cigarety mladším 18ti let ?
5.) Házení vajec po politicích ?
6.) Bordely ?
7.) - Vaše připomínka (zde se můžete vyřádit)

1)Ano,ale jen malé(pistolky,NE samopaly a bazuky:loool:)
2)Ano,ale prostitutky by museli chodit každý půlrok na prohlídku a prohlídky by se jim zapisovali do speciálního pasu-kvůli AIDS)
3)Ano
4)NE,zákázat cigarety všem pod strestem smrti(to myslim vážně)
5)ANO
6)Ano-ty myslim,že jsou legalizovaný(je to taky druh podnikání)
 

DeletedUser

Guest
S eutanázií souhlasím,ale ta vajíčka...Myslím,že politice tady rozumí tak 20% lidí,ale ostatní jsou děti a chtějí machrovat,já jsem taky dítě,je mi 12,ale myslím,že kdyby do politiky nešli,tak jsou normální.Zkazilo to i Neumannovou.Bordely ne,cigarety ne-koukněte se na můj podpis a zkopčete si můj originál.Máju jen na předpis,pomůže.
 

DeletedUser

Guest
1.) NE - tak jak je to teď je to podle mně dostačující
2.) ANO - je stará jako lidstvo samo a nevidím v jejím zakazování žádný přínos, to tady prostě vždycky bylo, je a taky bude, jsme jenom lidi a je to přirozené
3.) ANO - myslím, že v medikamentech už stejně povolená je a uvažovala bych i o její úplné legalizaci, ovšem s přísnými postihy za nelegální pěstovaní i prodej + vysoká daň
4.) ANO - myslím, že by hodně puberťáků nekouřilo, zakázané ovoce totiž chutná nejlépe a s povolením by to přestalo být in
5.) NE - dokud to bylo pár vajíček z recese, bylo to OK, ale v to v co se to zvrhlo? to ať se rozhodně neopakuje, byla to pěkná ostuda
6.) ANO - to souvisí s tou prostitucí
 
Nahoru