• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dělník nebo voják

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:dunno::dunno::dunno:Lidi, pls poraďte, je lepší voják nebo dělník. těď jsem na světě 7 a mam lvl8. kdo má ýzkušenosti poraďte pls.
 

DeletedUser7063

Guest
Záleží na co se chceš zaměřit. Pokud na stavbu tak je nejlepší dělník, pokud na duely tak voják.
 

DeletedUser

Guest
no dělník má lepší výhody ale voják je potřeba k bitvě o pevnost a má lepší úkoly a odměny.
 

DeletedUser7063

Guest
Voják není potřeba k bitvě o pevnost jenom je na ni líp vybaven než dělník. Říkám pokud chceš být užitečný svému městu stavěním tak dělník, pokud duely tak voják.:smoker:
 

DeletedUser

Guest
ve městě kam asi pudu je víc stavitelů než vojáků le to město není jistý
 

DeletedUser

Guest
A není to jedno?
Proč nemůže být člověk dělník se zaměřením na duely?
Co brání hrát netradiční build? To je samé být nejlepší, nejsilnější....
RPG je přeci o něčem úplně jiném.
 

DeletedUser765

Guest
V charakteru máš napsané, jaké jsou výhody, je to jen na tobě, protože jen ty můžeš vědět jaké výhody se ti budou hodit a co chceš po zbytek hry dělat. Jestli stavět město, plnit úkoly pro dělníka nebo úkoly pro vojáka a s ním duelovat. Já osobně hraju na S7 za dělníka.

Dělník
Výhody s premiem:
Za každou práci dostaneš o 10% více zkušenosti .
Můžeš vložit 40% více peněz na tvé bankovní konto.
U výstavby města obdržíš bonus 10% za vloženou schopnost.
Motivace pro výstavbu budovy ve městě roste o 20% rychleji

Výhody bez premia:
Za každou práci dostaneš o 5% více zkušenosti .
Můžeš vložit 20% více peněz na tvé bankovní konto.
U výstavby města obdržíš bonus 5% za vloženou schopnost.
Motivace pro výstavbu budovy ve městě roste o 10% rychleji.


Voják
Výhody s premiem:
Za každou schopnost "Zdraví", obdržíš navíc 10 životů.
Předpoklady úrovně pro zbraň klesne o 6 stupňů.
Při duelu obdržíš bonus 100% na schopnost taktiky.

Výhody bez premia:
Za každou schopnost "Zdraví", obdržíš navíc 5 životů.
Předpoklady úrovně pro zbraň klesne o 3 stupně.
Při duelu obdržíš bonus 50% na schopnost taktiky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já osobně hraju na S7 za dělníka.

Koukám že s prémiem na charakter ;)

Edit by D.: na tvoji PM přidány hodnoty bez premka

Edit by velkej zlej PD : říkáš pro dělníka bez prémka, pro vojáka s prémkem, jo? ;) ach jo, ach jo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a hlavne u delnika ti staci furt davat do stavet a udelas vsechny ukoly na farme coz je docela dost expu
 

DeletedUser14

Guest
V kazdem pripade si musis uvedomit, ze ten charakter si vybiras na celou hru a tady uz hrajem skoro rok. Ted jsem delnik, ae urcite bych si priste dal vojaka. Delnik je ze zacatku dobrej, ale casem (tezit ropu) je spis potreba ty modre a zlute vlastnosti a ty moc delnik nedela. Je to na tobe a doufam, ze si vyberes spravne. Potom se hlavne rozhodni zda pujdes na chladnou nebo strelnou zbran a tady nejspis jasne - strilet!
 

DeletedUser6123

Guest
Tak ze mně osobně si vyber jak chceš ale tady je má rada.
DĚLNÍK
Jelikož jako dělník by jsi asi dával vše do stavět a síla tak je velice dobrý v útocích a obraně v pevnosti jelikož má hodně životů.Jako dělník můžeš o 20% dát peněz do banky na své konto.Asi za něj budu hrát na 7.
VOJÁk
Hrál jsem za něj a je dobrý když na něj dáš vystupování to je hodně časté.

Jinak za mně si vyber dobrodruha na stavět.Je to neméně oblíbený styl dobrodruha ale jsou tam dobrý práce.
 

DeletedUser

Guest
Delnik je ze zacatku dobrej, ale casem (tezit ropu) je spis potreba ty modre a zlute vlastnosti...

Co má dělník společného s ropou? Koukám, že si spousta lidí stále něuvědomuje, že postava může být stavěna jakkoliv, ne tedy dělník nutně přes červenou a stavět, voják přes taktiku, dobrodruh přes pastě a duelant přes střílení...
 

DeletedUser6123

Guest
Co má dělník společného s ropou? Koukám, že si spousta lidí stále něuvědomuje, že postava může být stavěna jakkoliv, ne tedy dělník nutně přes červenou a stavět, voják přes taktiku, dobrodruh přes pastě a duelant přes střílení...

plně s tebou souhlasím.Nikde není napsáno že musíme toto cvičit a semhle přidávat body schopností.Každý si jede po svím.Já taky teď budu dobrodruh a pojedu stavět.Nebo jsem znal dělníka co jel hlavně vést ale i stavět.
 

DeletedUser

Guest
Naprostý souhlas - mám kamarádku dobrodruha přes stavět a nestěžuje si :smoker:
I dobrodruh může být duelant.
 

DeletedUser14

Guest
Tak je asi logické, že když si dáš dělníka, tak budeš rvát sílu a stavět, jinak nemá dělník žádnej smysl (ze začátku hry) a pokud jde o charakterové vlastnosti, u dělníka jsou pouze na stavbu města.:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
Tak je asi logické, že když si dáš dělníka, tak budeš rvát sílu a stavět, jinak nemá dělník žádnej smysl (ze začátku hry) a pokud jde o charakterové vlastnosti, u dělníka jsou pouze na stavbu města.:smoking king:

No do síly a stavění můžeš rvát od začátku s vojákem či duelantem=rychpí rozjezd.
A potom je výhodný si u dědečka proměnit schopnosti ze stavět do síly ůderu.
 

DeletedUser

Guest
odpověď lehká jestli si nevylepšuješ od začátku hry nebo si nebudeš vylepšovat stavět není třeba být stavitel takže v tomto případě bych si vzal spíše vojáka , ale jestli si vylepšuješ stavět a chceš se jít dál touto cestou tak si vyber dělníka
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru