• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Debata o zbraních mezi nej duelanty

DeletedUser

Guest
jako srab napadat slabochy? ne, díky. raději vyzvu silnější a vyhraju pouze 3/4 z nich...

já jsem taky pro zvýšení zdraví. stačilo by na dvojnásobek
 

DeletedUser

Guest
To není "jako srab". Zvolil si jinej charakter, má zase jiný výhody. To by potom byl srab i dělník, protože umí stavět tak 100x líp než já. Jo, zdraví na dvojnásobek. A míření a uhýbání taky na dvojnásobek a taky bych prosil zrušit daně. A taky prosím zrealizovat všechny ty výmysly ze sekce návrhů do hry, jako je nakupování produktů (protože nemám schopnosti pro práci a nemůžu plnit všecky questy) a taky prosím všem připsat 100 zlatých nugetů, protože by to bylo fajn.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak já si můžu vybírat soupeře od nějakých 10 XP až do 100 XP, mi neříkej, že ty tvoje 4 duelové úrovně navíc ti brání napadat kohokoli mimo nás top duelanty.

A zábava to je - já si teda nevybíral duelanta proto, abych se měřil s ostatními ve vyrovnaných soubojích, ale abych okrádal slabé a bezmocné ... že sem záhy zjistil, že mě hra moc nenechá, to už je věc jiná.
 

DeletedUser

Guest
To není "jako srab". Zvolil si jinej charakter, má zase jiný výhody. To by potom byl srab i dělník, protože umí stavět tak 100x líp než já. Jo, zdraví na dvojnásobek. A míření a uhýbání taky na dvojnásobek a taky bych prosil zrušit daně. A taky prosím zrealizovat všechny ty výmysly ze sekce návrhů do hry, jako je nakupování produktů (protože nemám schopnosti pro práci a nemůžu plnit všecky questy) a taky prosím všem připsat 100 zlatých nugetů, protože by to bylo fajn.

Hele nebud demagog, ale na rovinu mi odpovez na to, zda znáš někoho, kdo by cílene narval body do zdraví ?
Nechci přehnaný skill, ale skill, který mne zaujme a má význam. A to zdraví momentálne není.
 

DeletedUser

Guest
To nebyla odpověď pro tebe, tobě jsem odpověděl už před tím:

Souhlasím, že (snad mimo vojáka) je zdraví dost mizerná schopnost. Jenže to je možná ten problém - proč sis vybral muší váhu, byť s přesnou muškou, když sis mohl vybrat vojáka a cpát to do zdraví? Zvolil sis rychlost, duely a loupení, obětoval jsi pevné zdraví, silnější zbraně a obranu.
 

DeletedUser606

Guest
znáš někoho, kdo by cílene narval body do zdraví ?

Jo , na asi třetí úrovni mi to přišlo jako dobrej nápad , protože jsem neznala moc West a také jsem tehdy měla 130 životů , tak mi přišlo dobrý si tam dát tři body , abych měla 160 , což už je dost rozdíl .
Nicméně to bylo první , co jsem odebrala s objevením šamana :eek:))
 

DeletedUser

Guest
Mno do zdraví invetsovat se nevyplatí taky bych to alespon z dvojnásobil
Akorát vojáci s chladnou zbraní maj tuhle super výhodu že když dávaj atributy do síly zvedaj zdarví(+5 bodů chrakterovej bonus)
 

DeletedUser

Guest
NO, co se duelů týče, je v tom celém morální chyba... kdyby byla odměna závislá na damage a ne jen na výhře, eliminovalo by se to "rychlení" pomocí soubojů bezezbraní... všichni to známe a děláme to někdo víc, někdo méně, ale obecně mi to přijde jako nešvar.
 

DeletedUser307

Guest
Tak dělají to tzv. "tabulkáři", asi si neuvědomují, že jim roste počet prohraných duelů v těch jejich tabulkách - znal jsem hráče co měl dlouho 0 v prohraných dnes má asi 350 proher a je věčně bez revolveru - z legendy divokého západu se stává šašek ze show Buffalo Billa.
Další věc - roste jim duelovka, tím pádem se vzdalují od ostatních hráčů, můžeš jim vtrhnout do města, pobít všechny a víš, že oni se za ně nemůžou jít pomstít kvůli rozdílu duelové úrovně. Není nad týmové hráče :D.
 

DeletedUser

Guest
Tak dělají to tzv. "tabulkáři", asi si neuvědomují, že jim roste počet prohraných duelů v těch jejich tabulkách - znal jsem hráče co měl dlouho 0 v prohraných dnes má asi 350 proher a je věčně bez revolveru - z legendy divokého západu se stává šašek ze show Buffalo Billa.
Další věc - roste jim duelovka, tím pádem se vzdalují od ostatních hráčů, můžeš jim vtrhnout do města, pobít všechny a víš, že oni se za ně nemůžou jít pomstít kvůli rozdílu duelové úrovně. Není nad týmové hráče :D.

Možná by to chtělo pohou změnu ve statistikách - rozdíl mezi vyhranými a prohranými duely. A ne získané zkušenosti.:sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Dariene,

k prvnímu bodu ohledně dmge a vztahu ke záskaným expům - dojeli by na to reflexáři a houževnatáci - já od většiny střelců dostanu ve fér souboji poškození do 100, takže to není správná cesta.

Tvůj nápad ohledně poměru výher a proher je učitě také zajímavý, ale ruku na srdce, stejně tak jako na světě 1 určití duelanti zneužívají boje beze zbraní, stejným způsobem lze snadno zneužít i tvuj návrh.

Bohužel toto je o herní morálce. A je dost zvláštní, že tento nešvar je videt v tak gigantickém množství pouze na světě 1. Na žádném jiném světě nevidím to, že by top 30. duelant nemohl zautočit na top duelanta a na světě 1 dokonce i duelant top 15., nemusí na Urzu dosáhnout. Dost smutné.

Já jsem nejlepším důkazem, že lze být kvalitní duelant i bez této šarády, ale bohužel někdo chce vítězit prostě za každou cenu. :sorry:
 

DeletedUser

Guest
Ono jít cestou pravého duelanta je o to těžší, že časem někoho tak rozčílí, že se dostane pod dennodenní palbu několika útoků :devil:
 

DeletedUser

Guest
Mne to tak, ako to je teraz vyhovuje.Okrem toho by t nebolo fér.Znehodnotilo by to výhody vojaka a nebola by to taká zábava.
 

DeletedUser

Guest
Je skutečně nechutné, co někteří hráči v jedničce předvádějí. Sean Mallory bydlí ve městě hned vedle Freonlighta, který se na svém popisku oficiálně tváří jako nehrající. A co se děje v pravidelných intervalech? Oba se proberou ze spánku, navzájem si bezezbraní zaduelují a pak zase spí.

To je neskutečná obludnost a ubohost. V podstatě nic jiného, než cheat, protože si troufám tvrdit, že je ovládá jeden hráč.
 

DeletedUser

Guest
A prosím, aby se hráči podívali na Dragstera.
Pan "Napokecík" mne vesele předhání v duelových expech.
Gratuluji !
 

DeletedUser

Guest
Neobepsala jsem všechny nej duelanty . Obepsala jsem jen tři z Tvého města . Se Seanem do sebe nejdeme a s Blendamedem je ( minimálně pro mě ) problém se dohodnout na čemkoli .

Dále debatuji s Adminkou o celkovém oslabení síly všech zbraní , protože časem budou lidi padat po jednom duelu . Ta argument uznala , postoupila ho dále programátorům hry a teď se čeká , co oni na to .

.


Snížit damage?
Dyť o tom to je.
Poslat někoho do mdlob je největší sranda na westu a ty ji chseš zrušit!?!:spiderman:
Skoro jako by mluvil nějakej stavitel, podle kterého je nefér že je slabý na duely a tak
ho všichni duelujou.
přitom by měli brečet duelanti, že nemůžou stavět město.:sorry:
Nebo že by nějakej zakomlexovanej duelantíček, kterej nepřenese přes srdce, že si vylepšuje blbosti a jeho pár vyhranejch duelů jsou stavitelé s prázdnejma rukama nebo soupeři z úkolu. Kdo se mnous souhlasí?:cool1:
 

DeletedUser

Guest
Hezká ironie, ale ruku na srdce, kolik znáš hráču, kteří si dají extra body do zdraví ? Já ani jednoho. Z toho vyplývá, že to je špatně. Do přenosti nebo uhýbání si lidé body dávají, ačkoli je v práci neuplatní. Proč ? Protože to je užitečný duelový skill.
Proč tedy ze zdraví neudělat taktéž užitečný duelový skill ?
Nechci z toho udělat tzv. overpowered skill, ale skill,nad kterým budu uvažovat....

Ja si zdraví vylepšuji a nevadí mi to.
Jinak je celkem dost předmětů, který ti ho přidaj.

P.S: Udělějsi postavu se skillama na nej práce a potom napiš na support ať přeinstalujou hru tak, aby jsi byla i neporazitelná v douelech, nebo aspoň nesmrtelná.
A jinak si myslim, že kdyby se tadyty hlouposti zavedly tak spousta lidí PŘESTANE hrát,
protože je nebaví pořád jen pracovat a maj rádi duely.

Já budu věřit zdravému rozumu programátoru a doufat, že nic z toho co jste tu napsali se nezavede.
 
Nahoru