• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Den Nezávislosti 2011

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12448

Guest
Rád bych věděl co si pro nás připraví letos? A doufám, že budou opakovat ty minulé úkoly.
:angel::angel:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9990

Guest
Někde už zde psali,že to bude i letos.Také už jsem se přemístil "ke strašákům" a páchám násilí na místních obyvatelích,kteří bohužel (pro ně) bydlí v jeho blízkosti!
 

DeletedUser7836

Guest
Quest Den Nezávislosti bude prístupný
od 01.07.2011 v/ve 00:00 hodin do 05.07.2011 v/ve 00:00 hodin.
 

DeletedUser3069

Guest
To jsme dva, na osmičce ani na devítce jsem minulý rok ještě ani nebyl registrovaný, takže při hledání zlaté by se náramně raketa hodila :)
 

DeletedUser

Guest
Zdá se, že je to úplně stejné jako minulý rok, nejspíše nic nového.
 

DeletedUser12448

Guest
třeba něco nového ještě přidají v brzké budoucnosti
 

DeletedUser3069

Guest
Jak je to s medailí, tu budu moci získat až toho 4.?
 

DeletedUser7836

Guest
Nechajte sa prekvapiť. Team Vám nenapíše odmeny z úloh.
 

DeletedUser

Guest
Lidi mam problem mam splnene 4 uhli a dnes je 5.7. a nemozem splnit na meste duchov nevybuchlu strelu pomozte :(
 

DeletedUser

Guest
Mám splněny všechny úkoly až na ten s vyznamenáním z loňska (mám raketu), ale úkol na získání vyznamenání se mi u Henryho neotevřel. Jak to?
 

DeletedUser

Guest
Henryán 1 : jsou nějaké podmínky pro otevření úkolu ? Ve wiki nevidím nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru