• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Den nezávislosti 2014

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17871
  • Vytvořeno

DeletedUser17871

Guest
a už nám to běží )

dokonce jde výstavba i za rachejtle a ne jen nugety
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
to ano, výstavba za rachejtle, ale za kolik :) sice ta druhá kategorie za 1500 raketek by ještě šla, ale u těch dalších je to bohužel hodně a bude to trval dlouho, než se to nasbírá-spíš se oplatí koupit nugety
 

DeletedUser

Guest
Mi přijde, že raketky padaj celkem pěkně - jakože těch 48k je celkem pálka, ale jet po 9k, to mi si myslím, že hrozné není :-) Já se stejně prvně zaměřuji na sadu Jeffersona a pak až budu vymýšlet co s dalšíma rachejtlema :-)
 
Mi přijde, že raketky padaj celkem pěkně - jakože těch 48k je celkem pálka, ale jet po 9k, to mi si myslím, že hrozné není :-) Já se stejně prvně zaměřuji na sadu Jeffersona a pak až budu vymýšlet co s dalšíma rachejtlema :-)

ti nevím, resp. teda vím :-), jsem se zkusmo poradil s kalkulačkou a ten Jefferson se dá asi nějak rozumně stihnout, ale rozhodně bych nepočítal s nějakým velkým zůstatkem raketek na 3 či 4 druh odměn ..
 

DeletedUser3338

Guest
Sada je za 120 stupňů výstavby. Bez zkracování a používání rachejtlí a nuggetů se za 20 dnů stihne 55 stupňů výstavby (při skvělém navazování).
Při pracování 23 hodin denně a průměrném zisku rachejtlí + přijetí rachejtlí od 30 přátel denně to dělá přibližně 180 000 rachejtlí.

Mám to rozvržené tak, že budu losovat za rachejtle rovnoměrně z druhého a třetího "balíčku" odměn bez jakéhokoli zkracování, to dělá 10500 rachejtlí na jedno kolo, což je 17 výstaveb na druhém a třetím stupni odměn. (17*2+17*3=85). Za používání rachejtlí je to tedy celkem 85 stupňů výstavby.

Celkem to dělá 140 stupňů výstavby. Při nedokonalém navazování a s nižším průměrným ziskem rachejtlí se toto číslo o něco sníží, ale pod 120 by se dostat nemělo.

Takže ve výsledku se dá celkem dobře dosáhnout na "sadu pro každého" při celkem zajímavém losování 55|17|17|0 :)
 
Což o to, Vencju si to pěkně naplánoval. Ale pracovat 23h denně?! Trochu hardcore ne? To si žádá minimálně prémium více energie a stejně bude potřeba strašně moc posilováků. A tvůj průměr nacházení rachejtlí 430/1h možná platil o Velikonocích či Valentýnu. Já jsem minimálně o 50 rachejtlí za hodinu níž = rozdíl cca 1400 rachejtlí při 23h práce za den. Tato díra by se samozřejmě dala dohnat počtem přátel, ale na některých neprémiových světech je každodenní přítomnost většiny hráčů dost chabá...
 
což o to, 23 hodin práce denně, to není tak hrozné jak to vypadá: defakto jde jen o premko na energii a jeden 100% boost denně s tím, že čím vím makáš, tím vic toho vytočíš (prémka i energie), defakto jde takové malé perpetum mobile :-). Ten Vencjův výpočet beru jen jako strop toho, co se tá teoreticky stihnout, s tím, že když to pokrátím svou leností a přítomností u počítače, se dostanu na své hodnoty ...
 

DeletedUser3338

Guest
Z minulé akce mi zbylo dost bonusů na prémium, dost na to, aby vydrželo na celou tuhle akci :). Posilováků mám taky dost a v nejhorším si budu sbírat fazole, rajčata kamení a vyrábět si energii formou "perpetum mobile" :D

Jinak průměr na práci jsem počítal jako 365 rachejtlí (300 - 450). To odpovídá nějakým 168000 + 12000 za přátele (20*20*30).

Samozřejmě taky mi vyzvedávání odměn nenavazuje na sebe, takže o takových 15 - 20 stupňů se to může snížit, ale 120 bych řekl, že zvládnu :)
 
Já jsem se díval na informace i do hry ale nevidím jestli nejsou nějaké věci, jako byly pytle se srdíčky na valentýna. Je něco obdobného, z čeho bych vybral denně kupu těch rachejtlí, nebo není ?!

Ps: jak tam v tom okně vidím ten hamboš, tak bych zašel do mekáče
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17592

Guest
Hale a už jste někdo prozkoumal jaká sada je na co dobrá?
 

DeletedUser16057

Guest
Podle West Wiki jsou sady Blacka a Daltona zaměřeny na bitvy. Black dává při kompletním setu +40 poškození do sektoru(dost pomůže spoluhráčům v sektoru). Zato Dalton přidá +75 odpor (opět při kompletaci setu). Jesseho set by měl být jako pracovní, přitom schopnosti skoro u všech částí(kromě kalhot) se hodí i do bitvy(vytrvalost, skrývat se a vést). Pouze bonus za komplet setu mi přijde "nic moc", pouze bonus u jeho koně + sedla je daleko lepší.

Kdyby ses chtěl o nich dozvědět více, tak hledej zde: http://wiki.the-west.cz/wiki/Sada_Jesseho_Chisholma :)
 

DeletedUser17592

Guest
Jj...na wiki jsem koukal a prave ze mi prisly ony dve sady identicke bitevni (bez bonusu vsech casti). Proto jsem tu chtel znat i dalsi nazor a dekuji za nej.
 

DeletedUser17319

Guest
Dnes jsem poprvé za celou dobu co hraji TW vyhrál na druhém stupni item ze čtvrtého stupně. Je to můj první item ze čtverky ze všech akcí, takže spokojenost, jedná se o koně Jesseho Chisholma :D
 

DeletedUser16057

Guest
Gratulka :) Stejně dobře jsem se cítil, když mě na S1 padla z Velikonoční akce z Free Bassova puška. :D
 

DeletedUser17319

Guest
Jojo, takže šance, že něco padne je i když malá. Do teď jsem měl za to, že bez nugetů ze čtverky není možno nic vyhrát, kdy trojka občas padne i na prvním free stupni.
 
Nahoru