• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k tématu 'Vaše nejlepší bitvy' (svět 1)

DeletedUser5175

Guest
Jo jo dobrá bitva.
Padl jsem jako předposlední ( 5 OBRÁNCŮ ) a to jsem se ještě přesunul ve třech lidech z malé pevnosti.
Jinak by to bylo 2:6.
Zdravím MEXIKO. :kobylka:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
moje nejlepší bitva



Bitva o Větrné 5
1206 zkušeností.
Způsobené poškození 3669 2. nejlepší v bitvě
4 hráči v mdlobách 2. nejlepší v bitvě
 

DeletedUser307

Guest
Dle mého názoru se zatím nejlepší bitva odehrála 18.3.2010. Ten den bylo vyhlášeno celkem 23 pevností, ale nejkvalitnější boj se odehrál na jedné odlehlé střední pevnosti. Bitva byla napínavá od samotného začátku až do posledního výstřelu, neboť v obraně byli čtyři hráči a v útoku tři.

Nico AntiVirginia 1580 528 0 9 3 2178 5 32 1052 242 3 14
Milli22 AntiVirginia 1280 1165 0 6 4 1389 1 5 115 232 1 15
lejda Zajíčkov 1400 633 0 5 6 1154 4 8 767 231 0 14

jojkafri. 10-VIRGINIA 1050 -20 0 4 10 515 5 18 1070 129 0 0
HELLmic 10-VIRGINIA 885 -203 0 2 7 563 5 12 1088 282 0 0
Aaaugiii VIRGINIA TOWN 1112 -166 0 2 3 389 5 11 1278 195 0 0
Divokej Zakíc NEW VI...Nábor 1170 -115 0 2 5 467 5 12 1285 234 0 9


3 útočníci přepadli "Pevnost". Bránili 4 obránci.
Padlo 0 útočníků. Padli 4 obránci.


Klubouk dolů pánové :yes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Tak to sem musím napsat! Dnes vybojovaná super bitva, super taktika a lidi byli taky super protože fakt posluchali rozkazy a nakonec jsme s přehledem zvítězili :-)
Byla to bitva o pevnost "Gold Virginia" (teď Nové Mexico) :-)

50 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 42 obránců.
Padlo 12 útočníků. Padlo 42 obránců
 

DeletedUser

Guest
Bylo to až neuvěřitelné jak padali =) jako hrušky ze stromu,skvělá práce veliteli Dracoxi! =)
 

DeletedUser

Guest
Dnes super bitva u pevnosti Virginia mordor....na hodně obránců i útočníků se nedostalo...Obránci vyhráli po velmi tuhém boji. Gratulace obráncům a velká čest útočníkům za téměř dokonale provedený útok..Gratulace ještě jednou všem...Jen tak dál
 

DeletedUser

Guest
jeden screen jen tak pro zasmátí, jak to dopadá, když se vyhlásí více útoků a Vy zrovna čekáte na špatném místě :-). Škoda, mohla to býti krásná bitva (27.7.2010 GOLDEN AGE)
[spoil]
bitvaoez.png
[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnes super bitva u pevnosti Virginia mordor....na hodně obránců i útočníků se nedostalo...Obránci vyhráli po velmi tuhém boji. Gratulace obráncům a velká čest útočníkům za téměř dokonale provedený útok..Gratulace ještě jednou všem...Jen tak dál

Byla to skvělá bitva,nerozhodný stav 84 : 84 ,velkou dobu byla převaha na naší straně,ovšem v jendu chvíli už jsme si mysleli,že máme vyhráno,stav byl 47 pro nás ku 44 , osudová chyba byla zablokování levé horní věže,díky které jste nám sundali mnoho útočníků,a bylo rozhodnuto ... ale krásná bitva

Ojecko - hezky ste nám nalítli :hoj: cílem bylo odvrátit pozornost od jiných útoků ... hlavně od rokle ..
 

DeletedUser

Guest
to Strelok: já nenalítl, šel jsem tam, kam jsem byl pozván, a hlavně, je to blízko, z časové tísně nestíhám bitvy v pevnostech vzdálenějších jak 2 hodiny od města.
Ale být to full bitva, tak by to bylo moc hezké.

A pokud se fake neprozradí, tak se těžko odhaduje, kam jde správný útok, dobře jste to provedli. Doufám, že se v další bitce potkáme :-)
 

DeletedUser2076

Guest
Fakt super bitva na S1! Může mi někdo říct, jak díky novému updatu a slavným novým bonusům se dá dobýt pevnost, když každý útočník se v 80% případů mine? To si asi každý kdo jde útočit musí zaplatit premium, aby ty obránce v bonusech trumfnul...
 

DeletedUser

Guest
bitva byla super, jen škoda, že nebylo tak o 10 útočníků více, bylo by to zajímavější
 

DeletedUser

Guest
bitva byla super, jen škoda, že nebylo tak o 10 útočníků více, bylo by to zajímavější

Byl jsem v obraně, a jak jsem to tak pozoroval, od tohoto updatu, už zřejmě není možné dobít pevnost.. jedině, když budete mít 2 násobnou přesilu, jinak to prostě nejde..
a možná zkusně i změnit taktiku to obíhání zprava, nahoru, a doleva už je ohrané, a prostě už byste mohli pochopit že je vám to k ničemu..

a i přesto, že nám to pomohlo ubránit pevnost souhlasím s tím, že by se měli ty bonusy buď rovnou zrušit nebo alespoň snížit..
 

DeletedUser6120

Guest
Obrana Fort Freedoom - mluví samo za sebe:
50 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 36 obránců.
Padlo 50 útočníků. Padlo 18 obránců.
24562456bez názvu.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Moc se neradujte...Vím, byla to dopředu vyhraná bitva a nám se nepodařilo ji vyhrát, ale to jen kvůli zmatku ve velení a špatně pochopenému rozkazu. Pomáhali jsme totiž městu se kterým nejsme zvyklí na spolupráci v bitvách. A toto město si ze začátku dělalo nárok na velení. Jinak naše aliance má ty nejlepší velitele široko-daleko ;-)
 

DeletedUser

Guest
to je hezké,za psoeldních pár týdnů jste ztratili cca 6 pevností,ale když nastanou potíže při další předem jasně prohrané,už je to tu ... =D
 

DeletedUser6120

Guest
Dracoxi, vy tam opravdu máte zmatek - včera nám pomáhal (nebo špehoval) jeden hráč od Vás z Mexika - Old Delliriuss

Jinak to s tím velitelem bych rád vyzkoušel - co kdyby jste výjmečně vyhlásili jen 1 bitvu aŤ se ukáže kdo je lepší!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Dracoxi, vy tam opravdu máte zmatek - včera nám pomáhal (nebo špehoval) jeden hráč od Vás z Mexika - Old Delliriuss

Jinak to s tím velitelem bych rád vyzkoušel - co kdyby jste výjmečně vyhlásili jen 1 bitvu aŤ se ukáže kdo je lepší!

Asi si spletl stranu, protože den před tím byl rozkaz tuto pevnost bránit a přečetl si špatný telegram. Když útočím já, fake útoky nevyhlašuju, nebo když žádají spojenci tak jen vyjímečně...



Za naši alianci měst: Nové Mexico, Smradlavé Lejno, WoH, Carson City, Větrné atd. :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6120

Guest
Navrhuju bitvu - o velkou pevnost, United útočí, Lejnovci brání. Jediná bitva - žádné protiútoky. Jsi pro? Ukáže se kdo je lepší!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru