• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Úprava prémiových bonusů

za mě to je úprava, u které někdo i přemýšlel, ty parametry jsou nastavené celkem solidně a i to prvoplánovité kup si nuggetky – ušetříš, je tam tak hezky zabalené :-), chválím.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9350

Guest
Hmm a co taky zmínit kam se odstěhovalo usmíření šamana? Člověk aby hledal polovinu věcí sám. Pokud něco změním, je dobré informovat o tom kam jsem to těm, co mě platí za službu dal.
 

DeletedUser

Guest
Hmm a co taky zmínit kam se odstěhovalo usmíření šamana? Člověk aby hledal polovinu věcí sám. Pokud něco změním, je dobré informovat o tom kam jsem to těm, co mě platí za službu dal.

Tak to se omlouvám, netrklo mě to - jelikož jak píše Farmers výše - používám výhradně šamana z druhé záložky u schopek :radní: Každopádně dodám, díky za echo. :klubun:
 

DeletedUser8558

Guest
automatické prodlužování

Nechápu jestli se to samo prodlužuje=platí když mám zatrženo políčko nebo když ho mám prázdné.
 

DeletedUser17592

Guest
Samozrejme, ze kdyz zaskrtnej cokoli na internetu, znamena to "Ano". Nejinak je tomu i zde.
 

DeletedUser7239

Guest
Chtěl bych připomenout, že tato stránka byla součástí úlohy. Na betě mi to nefunguje na tom novém umístění takže předpokládám, že ani tady ne. :(

P.S. Tak jsem zjistil, že to funguje po odhlášení a znovu přihlášení. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru