• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Úpravy na fóru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči a uživatelé fóra,

rozhodli jsme se, že v rámci dalších úprav na fóru provedeme změnu kategorií, neboť v současné době je hlavní stránka fóra dosti rozsáhlá. Věříme, že změny přispějí k lepší přehlednosti.


Při diskutování o změnách jsme došli zatím ke dvěma variantám (jistě nejsou konečné):
1. varianta[SPOIL]
23672367vzhled.png
[/SPOIL]
2. varianta[SPOIL]
752752změny1.png
[/SPOIL]
(nevšímejte si prosím barev, ty jsou ze základní šablony fóra)

Projděte si prosím oba obrázky a napište nám, která ze struktur by se Vám více líbila, nebo jak jinak by jste fórum upravili. Fórum má sloužit nám všem, tak si ho pojďme zvelebit.

Kromě výše uvedených struktur byly podány návrhy na:
* zrušení druhého kola návrhů a nápadů (hlasování by probíhalo pouze v jednom kole)
* přidání chatu na fórum
* vytvoření nových sekcí či podsekcí (Galerie, Archiv)
* zmenšení počtu minimálně napsaných písmen
* přepínání mezi fóry (lze provést odkazy v pravé horní části fóra)
* přidání BB-kódu pro videa z Youtube
* možnost vymazání vlastního příspěvku a svých profilových zpráv
* upravení hodností a přidání grafických ranků
* upravení stupňů reputace (jiné označení)
* design fóra (loga) dle ročního období
* přidání funkce "Thanks" (děkující osoby se zobrazí v soupisu pod příspěvkem)
* zrušení omezení pro přidávání reputace

Vím, že o některých těchto změnách se již hlasuje, ale chtěli bychom znát Váš komplexní názor, než změny provedeme. Výše uvedené změny jsou pouze návrhy, nemusí se uskutečnit.

Diskutujte prosím v klidném duchu, děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
Beru to všema deseti :) :) ještě vybrat nějaké pěkné barvy a je to super !
 

Deleted User - 31870

Guest
S barvami hýbat nebudeme ;) Vzhled bude stejný, maximálně by se mohlo zařídit změnit logo dle ročního období, jak byl návrh.
 

Deleted User - 31870

Guest
To modré je pouze příklad vytvořený v základní šabloně fóra..
 

DeletedUser8423

Guest
Ani jedna varianta se my nelíbí. Jestli nejsem slepej (což ale nevylučuji) tak ani v jedné není moje nejoblíbenější sekce "Hry a soutěže" :-(
 

DeletedUser

Guest
Jaký je rozdíl mezi 1. a 2 variantou? Já žadný nevidím. Kromě toho že Arizona je vždy na jiném místě a jinak zbarvená.
 

DeletedUser7904

Guest
Ani jedna varianta se my nelíbí. Jestli nejsem slepej (což ale nevylučuji) tak ani v jedné není moje nejoblíbenější sekce "Hry a soutěže" :-(
Súťaže: Základní informace ---► Súťaže
Hry: Salón --► Off topic
Hádam si si nemyslel ,že chceme zrušiť hry na fóre :D
Jaký je rozdíl mezi 1. a 2 variantou? Já žadný nevidím. Kromě toho že Arizona je vždy na jiném místě a jinak zbarvená.
Tých rozdielov je tam viac.
2.Variant:
Tw-ankety presunuté do salónu.
Nápoveda posunutá vyššie + nový popis k nej
Salón je posunutý vyššie + sú v ňom hry
K herným svetom sú pripísaný moderátori ,t.j. ktorý mod je zodpovedný za aký svet.
 

DeletedUser8423

Guest
Súťaže: Základní informace ---► Súťaže
Hry: Salón --► Off topic
Hádam si si nemyslel ,že chceme zrušiť hry na fóre :D

Děkuji za odpověď. Soutěží v Základních informacích jsem si všiml, ale bral jsem je jako takové ty "oficiální" co vyhlašuje tým. Mě šlo hlavně o takové ty hádej kdo, kde atd. Jestliže toto bude v off topic jsem uklidněn.
 

DeletedUser

Guest
Slušné, ale nejvíc ze všeho beru zrušení druhého kola!
A dotaz: Žoldáci a ostatní nápady postoupí nebo ne?
 
Myslím že o foru by si měli kompletně rozhodovat moderátoři. Nechat "do toho kecat" uživatele a to jenom některé, ty co se vyjádří, to je čirá anarchie. Uživatelé totiž povětšinou nemají schopnosti aby rozhodovali rozumě, nejsou prostě kompetentní. Sám nehodlám se k něčemu vyjadřovat co mi nepřísluší.

Greeny Svoje naštvání nám tu nevyjadřuj, nápad neprošel ve ferovém hlasování tak se s tím smiř. Měl stejné šance jako ostatní nápady a prostě neprošel, bylo to podle regulí, tak tady nedmychej vášně.
 

DeletedUser11508

Guest
já beru tu 2. variantu pro lidi je takhle i dobrý kdo je za to forum zodpovězený takže sem pevně rozhodnutej 2.VARIANTA
 

DeletedUser7906

Guest
McBracey: Když se k tomu nechceš vyjadřovat, tak proč sem píšeš? Příjde mi to že tady jen děláš tzv. "POSTHUNT"...Vždyt tady se nehlasuje, co se zavede,oni chtějí jen znát náš názor! :)
 
No zrovna já jsem jeden z těch, který cíleně nabírá příspěvky.

Čteš špatně můj příspěvek, nepíši o tom že se nehodlám vyjadřovat, ale že mi to nepřísluší. A se mnou spoustě dalších, někteří ani neumějí psát natož se nějak smyslupně vyjádřit. Jak by pak forum mělo vypadat když o něm bude spolurozhodovat, takový který tomu nerozumí. Já chci normální forum, bez zásahů uživatelů kteří nejsou zrovna kompetentní. Sám se neodvažuji něco určovat, co by se pak mělo podle toho řídit. Ane nevím proč by se mělo forum měnit v závislosti na mínění desíti uživatelů, kteří se tu vyjádří, to neni zrovna vhodné.
 

DeletedUser4517

Guest
me se to libi,ale graficke hodnosti bych dal ze by se dali povolit nebo zakazat jednotlivym profilum a ty ikonky u nazvu jako treba salon ,Svet1 atd. bych dal podle tematu
 

DeletedUser7836

Guest
Kľudne tu môžete diskutovať o akýchkoľvek zmenách ktoré by ste tu chceli. Ale aj tak si nakoniec fórum zariadime podla seba. Čiže istotne nespravíme niečo čo sa nám moderátorom nepáči.
 

DeletedUser1318

Guest
Myslím že o foru by si měli kompletně rozhodovat moderátoři. Nechat "do toho kecat" uživatele a to jenom některé, ty co se vyjádří, to je čirá anarchie...

Kľudne tu môžete diskutovať o akýchkoľvek zmenách ktoré by ste tu chceli. Ale aj tak si nakoniec fórum zariadime podla seba. Čiže istotne nespravíme niečo čo sa nám moderátorom nepáči.
Tady nejde o to, aby tu byla anarchie, mně přijde sympatické, že se někdo z moderátorů zajímá o to, jak si mi představujeme řekněme ideální fórum. Pokud jsem správně pochopil záměr, existuje snaha vyvolat nějakou výměnu názorů, kdy je možné, že se objeví nějaký dobrý nápad mezi spoustou hloupostí. Konečnou podobu tomu zase dá team moderátorů, takže řád zůstane zachován.
Faktem je to, že v současné podobě se na fóru orientuje dost špatně. Začíná být pravidlem, že se nováčci ptají na několika místech stále na ty stejné, už mnohokrát dříve zodpovězené otázky. Změna je zjevně nutná.

Já osobně bych v jakékoliv podobě uvítal možnost zpětně mazat své vlastní příspěvky. Někdy tu zabředneme do nějaké výměny názorů, a plno původních příspěvků pak pozbývá smysl.
 

DeletedUser

Guest
Já osobně bych v jakékoliv podobě uvítal možnost zpětně mazat své vlastní příspěvky. Někdy tu zabředneme do nějaké výměny názorů, a plno původních příspěvků pak pozbývá smysl.

Toto není možné a to hned z několika důvodů:
1)Již bych se nemohl se svými soudruhy moderátory opájet svými schopnostmi a fcemi,které nám moderátorská pozice nabízí.
2)Pokud by si každý mohl mazat co chtěl,tak by se v tom hned všichni ztratili.
My mažeme jen vulgarní zprávy,či spamy :-)
 
Nahoru