• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.24

DeletedUser7239

Guest
Nečetl jsi to pořádně.
Červený vykřičník je když jsi v mínusu.
Normální když máš málo PB ale nejsi v mínusu :)
A není to od INNA ale od TW-DB :D

No to máš pravdu, že jsem to nikde nečetl. Ale to taky platí už hned v zadání musím mít pracovní hadry (podle scriptu i když jsem v plusu se mi to nezmění). A to taky znamená, že je mi rychlost koní na nic, když budu třeba potřebovat pro práci Mladého kojota tak to je jako kdybych šel do práce po svých. :kobylka: Před tím jsem si cestu navolil na nejrychlejším koni a převlékl jsem se až jsem si navolil práci (s vyjímkou, když jsem si musel navolit pracovní hadry předtím jinak bych to měl uzamčené). Takže rychlost koně¨se mi vyplatí akorát zpátky do města.

Jestli je to od TW-DB tak by to mohli opravit tak, aby to souhlasilo s tím, co mám v závorce u práce po změně hadrů. :) Myslel jsem, že je to od INNA, právě proto se mi nějak nezdá ten rozpor, který tam vznikl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, po aktualizaci se mi ztratil z inventáře špendlík na připíchnutí předmětů. Hodně jsem ho používala, bude obnoven?
 

DeletedUser13017

Guest
Špendlík je vychytávka scriptu TW-DB. Já ho mám, ale nemám zase ten "oblíkací" čudlík ze hry. Asi se nemají čudlík se špendlíkem rádi :-)
 
špendlík je script (tj. není to přímo součást hry), nicméně dnes proběhl jeho update, tak předpokládám, že je již vrácen na scénu

edit: v součastné době mám jak špendlík, tak jednotlačítkové převlékáni ...
 
Mě také funguje vše jak má. Špendlík byl při update se zavedením vylepšování přesunut na spodní okraj a dnšením update scriptu bylo dodáno i tlačítko pro nasazení všech věcí najednou. Nevím, zda to už chlapci neměli připravené, ale pokud ne, tak zvládli za dva dny to co trvalo innu dva roky :)
 
gringo, moc nechápu na co si vlastně stěžuješ?
když chci použít co nejlepší oblečení na práci a nejsem u ní, nasadím rychlostní hadry (včetně koně), zadám 15s práce ke které chci jít a než tam dojdu, tak se cestou převléknu do nejlepšího oblečení (ať už podle tw-db nebo podle inna, většinou je shodné) a zadám si hodinovky. 15s pak zruším, cesta doběhne tak jak byla zadána v rychlostním a práci dělám v nejlepších hadrech. toť vše.

ty vykřičníky, jak už tu někdo psal, jsou od tw-db. to že jim napíšeš tady na fóru je jaksi mimo mísu - nebude lepší jim napsat přímo přes kontaktní formulář nebo něco podobného? nebo myslíš že prochází všechna fóra (myslím tím, de, fr, hu atd) aby zjistili co mají kde špatně? navíc si myslím že tam žádný problém není - červený vykřičník, mám mínusové body .. modrý vykřičník, jsem v plusu ale nemám optimální oblečení .. atd
 

DeletedUser12378

Guest
vykricniky jsou dobre...jen je treba kdyz je tam mas a pak si zmenis veci tak tu praci zrusit a dat ji znova ... samo se to nezmeni :-)
a tlacitko na rychle prevleceni je super... za delsi dobu nej vec
 
To je právě možná hlavní účel oněch vykřičníků - aby člověk nezapomněl zrušit tu konkrétní práci, kterou má zadanou ve špatném oblečení. Já jsem se už takhle parkrát omylem uspal, když jsem zadal krokodýly v cestovním a pak to udělalo bum bác. Myslím, že kdyby byly vykřičníky už v té době, nestalo se mi to :)
 

DeletedUser7239

Guest
Já mám zase problém s internetem. Buď mi to tady na fóru zahlásí, že server není k nalezení nebo když se na fórum dostanu tak mi to zase hází samé reklamy. :( Nevíte někdo jak to spravit ?
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm zabít ano, ale jak když se objeví po chvilce usilovné činnosti "oblíbené" okno Osud s tebou nejednal v rukavičkách.
 
V aktualizaci jsem si teda nevšiml čehokoliv nového :D Zato mi pár hráčů zase zvedlo tlak, nejdřív mě pět z jednoho města zdueluje a pak ještě dostanu vynadáno že za to můžu sám že nejsem zaměřený na duely...kam tohle spěje? :D
 
bila: jsi příliš sobecký. když budeš uvažovat v souvislostech, tak je děsně fajn, že tu pořád existuje týmová souhra a pořád jsou města, kde se hromadně chodí lovit (lamky), což já pamatuji tak pět let dozadu. Já tohle beru jako pozitivní zprávu, teda jen do té doby, než budu pozitivně zduelován osobně :-)
 
Nahoru