• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.25

DeletedUser7239

Guest
Tak aspoň ten odkaz by jste si mohli upravit, když už tam nemáte v updatu železnici, farmu, medvěda a kino. :) Mně to jen ukazuje, že http není k nalezení bez další adresy. :(
 
Už se tu naučili opravovat google translátor, tak časem jim možná dojde, že o prolinky na vnitřní server INNA jsou také na dvě věci ... kdyby to nebyly takové ****oviny, tak se možná kouknu i jinam, ale jen zas další bugfix maskovaný na update, takže si počkám až na nahrání ...
 
To není update, ale akorát nějaké přizpůsobení. Vždyť když je termín pro tombolu, tak taky nahráváte věci a nevykládáte to za update a to tam je toho více. Provádějte třeba update 3-4 krát do roka, ale tak ať tam něco je...
 
Návod na použití nového filtrování zpráv:

1. Otevřete si okno zpráv
2. Odškrtnete zprávy, které vás nezajímají.
3. Počkáte věčnost, než se okno překreslí.
4. Kouknete na zprávy, které vás zajímaly a okno zavřete.
5. Otevřete znovu okno zpráv. Všechny volby jsou zaškrtnuté, ale stejně všechny zprávy nevidíte.
6. Stisknete F5 a zrestartujete The West
7. Otevřete znovu okno zpráv, abyste konečně zase viděli všechno.
 

DeletedUser6397

Guest
Jsem jediná komu se zdaj hodně špatně čitelné ty čísla u věcí v inventu?Myslím že zrak mám dobrý ale jsou dle mého jakoby rozmazané a nepřehledné...
 
Čísla jsou hůře čitelná. A co víc, hra teď zcela správně graficky nefunguje pod IE 11. Např fajfky u úkolů jsou příliš velké
 
Dobrý den....
Tak predem hlasim ze se fakt nastvu
Co jste to udelali stim dobrodruzstvim???????
HP mam o 1000 mene a o dmg ani nemluvim.....
Travim u dobro spoustu casu (da se rict ze sem na dobro porad..) abych byl nejlepsi...rok makam na postave a obleceni se zbranema ..spustu a spoustu casu ...kterej ted mužu hodit do koše????
To ze nekteri hraci nemaj vytrvalost pro hru a brecej ze dostavaj na frak od premiovek neznamena ze to pohnojite takovym zpusobem!!!!!
Na co sem obetoval tolik casu do hry ,,kdyz sem ted na tom stejne jako vsichni ostatni?????
Na co davate do hry premiovky za ktery lidi utracej nehorazny prachy v akcich kdyz po vasem zasahu je to vsechn k nicemu????
To muzete rovnou zakazat vsechny pusky na dobro at se hraje s kamenama... a trezory..kdyby aspon padali a kdyz uz za 40 vyher padne ..tak aby v nem nebylo mojo.....

Nebo to rovnou zabalim a ukoncim hru jelikoz abych pravdu rekl...dobrodruzstvi bylo to co me tu jeste drzelo...

s pozdavem dost znechucenej KID MRAKOŠLAP
 
Kide, o úpravě bonusu HP se psalo dopředu. stačí číst oznámení zde na fóru.

Jinak se mi nelíbí přístup některých hráčů zde na fóru k cz týmu. Vaše zprávy typu: co jste to udělali, proč jste změnili, atd ... jsou trochu mimo. snad moc dobře víte že jako cz tým nemáme žádnou možnost jak vývojářům do hry zasahovat! tady to má fungovat jako zpětná vazba, náměty, podněty a podobně a rozhodně si myslím že se to dá napsat jinak, než tím, že rovnou napadnete CZ tým!
 

DeletedUser17809

Guest
Jooku, tohle je starej problém a osobně ho sám nechápu, je jasné, že tým za nic nemůže, vy hru neděláte pouze spravujete českou jazykovou mutaci a fórum - ale některejm se to tu zopakovalo tisíckrát a je to jako hrách na stěnu házet....
 
Jooku psalo dopředu to je sice pravda ,ale opět se dělají změny za pochodu které dost poškozují hráče a nejvíc to poškodí ty kteří na dobru hrají nejvíce a budují si postavu , proto se vůbec nedivím Kidově reakci .
 

DeletedUser15301

Guest
ohledně toho dodělavani práce za nuggety mam dotaz... kdy se chystá inno zavést poplatek na přihlášení do hry?
 

DeletedUser1318

Guest
Kide, o úpravě bonusu HP se psalo dopředu. stačí číst oznámení zde na fóru.

Jinak se mi nelíbí přístup některých hráčů zde na fóru k cz týmu. Vaše zprávy typu: co jste to udělali, proč jste změnili, atd ... jsou trochu mimo. snad moc dobře víte že jako cz tým nemáme žádnou možnost jak vývojářům do hry zasahovat! tady to má fungovat jako zpětná vazba, náměty, podněty a podobně a rozhodně si myslím že se to dá napsat jinak, než tím, že rovnou napadnete CZ tým!

Bereš to moc osobně, ono je to asi řečnická otázka směrovaná do německa.
To, že něco bylo hlášeno dopředu (a že už toho bylo...), nic nemění na faktu, že konečná realizace podobného nesmyslu prostě nenadchne.
No a nakonec z toho vznikla takováto forma zpětné vazby.
A protože už za ta léta víme, že zpětná vazba je platná jako zesnulému svrchník, užíváme podobná témata k průchodu frustrace nad neblahým směrováním westu...
Já bych spíš ocenil, že při vší hrůze, co se na nás valí z Inna, je většina příspěvků vcelku kultivovaných. (tedy těch, co ustojí případnou cenzůru).

Mimochodem, nazvat tuto záležitost updatem, to už je opravdu nemístný černý humor.
 

DeletedUser9350

Guest
To s těma číslama u inventu je for nebo inteligent co to spáchal má monitor 30"? Na ntb full HD 1920x1080 je to na lupu v režimu 100%... Jako fajn vidím se***** u věcí co jsou na spotřebu. Ale zabít jednu věc a druhou vylepšit, no nevím. Zase "práce" napůl.
 
Když zavedli vylepšování, tak jsem se divil, že má vylepšení psance až takový vliv. Nicméně teď když už to upravili, tak je to pro lidi, co se nadřeli (a to dost nechutně) na to, aby ho měli vylepšeného, je toto dost brutální rána pod pás.

Nicméně můžu jen zopakovat to, co po každém dalším update: kdy budou nová rozhraní pro dobrodružství? Po více než půl roce je to už dost těžko snesitelné, snášet výhodu červeného týmu (a to v něm většinou jsem). Také stále není uchovatelný výpis výsledku z dobrodružství, podobně jako tomu je u bitvy. Stejně tak chybí statistiky dobrodružství, alespoŇ odehrané hry a vítězství.
 
>HIV:

ad rána pod pás: INNO systematicky pracuje na devalvaci obtížnosti víceměně jakékoliv části hry (např. 1000 modlení, pětiminutový craft, drop předmětů, některé kdysi žádané sady jsou dnes zadarmo a mohl bych pokračovat prakticky čímkoliv, taky mi párkrát hnuli žlučí, no ...), je třeba to holt brát jako součást hry

ad další mapa do dobružství: např. pevnosti jsou ve hře 5 let (nebo možná i víc) a od té doby nedokázali spustit na fungujím enginu jinou (třeba jen sváteční) událost (to by najednou bojovalo lidí ..). A natvrdo si myslím, že dobrodružství bude ten samý případ jen v bledě modrém. Důvod je jediný: West je jedna velká testovací platforma (testují postupy, módy, vlastní lidi a já nevím co ještě) - tj jen otestují funkčnost a jdou dál (tj. nemají potřebu optimalizovat a rozšiřovat již zavedené funkce). A kupodivu lidi jim za to stále ještě i platí :-).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser211

Guest
Kide, o úpravě bonusu HP se psalo dopředu. stačí číst oznámení zde na fóru.

Jinak se mi nelíbí přístup některých hráčů zde na fóru k cz týmu. Vaše zprávy typu: co jste to udělali, proč jste změnili, atd ... jsou trochu mimo. snad moc dobře víte že jako cz tým nemáme žádnou možnost jak vývojářům do hry zasahovat! tady to má fungovat jako zpětná vazba, náměty, podněty a podobně a rozhodně si myslím že se to dá napsat jinak, než tím, že rovnou napadnete CZ tým!

tak dejte podnet ať odstraní z dobrodruzství konkretne z trezoru mojo,4-listky a daňovú náhrardu protože lidi s hrou skoncují. Už tak to hraje dost málo lidí. Mne to taky prestava bavit kdyz jednou za 20-30 her padne trezor a v nem blbost ako mojo alebo danová nahrada. Je to totálne demotivujúce. Napríklad minule mi padol po dlohe dobe trezor a mal som i 5000 veteránskych bodov tak sem si koupil trezor. V oboch trezoroch bolo Mojo. :ireful::28::34::51:
 
Nahoru