• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.25

Do budoucna bych uvítal kdyby šlo vyřešit toto:

Když jsem na trhu a nakupuji tak nevím jestli dotyčnou věc mám nebo nemám v inventáři.
 

DeletedUser11313

Guest
V serverovém changelogu (možnosti, serverové informace, changelog) se stále dovídáme, že žijeme 100 let za opicema, tedy na verzi 2.24.
No. FUJ ;-)
 
tak zas proběhl nějakej update a najednou mám víc HP ... nějaké info by nebylo ?

EDIT: a na čas končím s příspěvkama na fórum, zamykání slušně vedených diskuzí si to tu umrtvujte už beze mě
 
Naposledy upraveno:
Já už jsem na to pár dní nesáhl a můžu říct že mi to nechybí. Pryč jsou doby klikání, je dost lepších her. Hlavně takových kde nepoužívají fráze; pro zlepšení hry, jsem snížili charakteristiky některého vybavení, atak aby i si více hráčů užilo hratelnosti...
 

DeletedUser9350

Guest
Jo nějak podobně na tom jsem v rámci lepší hratelnosti jsem začal dělat tupou činnost v podobě stavby nekonečného kostela. Kdyby se alespoň měnil z malého na katedrálu :D
 
Hlavně takových kde nepoužívají fráze; pro zlepšení hry, jsem snížili charakteristiky některého vybavení, atak aby i si více hráčů užilo hratelnosti...

V jiné německé společnosti udělali novou verzi hry a když zjistili kolika lidem se nelíbí, udělali z ní samostatnou hru, teď je ve veřejné betě a je skvělá...takový by to chtělo přístup...
 

DeletedUser3338

Guest
Co to zase udělali s tím dobrodružstvím? Vylepšené předměty dávají o 4 HP víc - vylepšení na +1 (s útokem a dalšími bonusy psance to asi bude podobné). To se jim zase něco moc nepovedlo :-D
 
Koukám, že místní tým už to tady asi definitivně odpískal a totálně rezignoval na takové věci, jako dát do oznámení znovu spuštění úkolové řady. Hlavně, že jsem si mohl 3x zahlasovat o té automatizaci, za to jsem vám neskonale vděčen.
 

DeletedUser12110

Guest
To ano ale jak ten script dostat do IE?

99% problemu s prochazenim vyresis tim, ze ten krap nahradis necim lepsim :D

Ja bych mela pripominku trochu jinou - K prekladu na forum.. Kdyby to delal nekdo, kdo umi nejen anglicky (predpokladam)... Ale i cesky... "přizpůsobena západnímu stylu" a dalsi obraty, ze kterych je jasna ta puvodni prekladana ANJ verze... Vypadaji trochu lamane a nucene
 
Nahoru