• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k narozeninové akci George Washingtona

Líbí se Vám tato akce?


  • Celkový počet hlasujících
    63
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
..

a vida, me prislo ze tenhle update byl takovy malo nugetovy a dneska uz je to opravene. Jsem zvedavy, jestli si du deklaraci nekdo koupi i za UPB ...
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

zde nám můžete zanechat svůj názor na tuto akci.
 

DeletedUser9371

Guest
Koupí, hráči co by neunesli neúspěch ve hře, či sesazení z prvních místv žebříčku hry. Znám jich spousty. Proto tady nehraji a deklarace za 2000 nugget je mazec. :)
 

DeletedUser

Guest
Na tohle si snad dovolím zareagovat i já....
Další tahání peněz z kapes. INNO už neví jak, tak se zaměřilo na sběratele, ti přeci chtějí mít v inventu kde jakou cetku, tak proč ne jedno velké nic za 500 kč.....
Na tohle už opravdu není asi potřeba komentář :)
 

DeletedUser

Guest
Už som to písala inde než som si všimla túto tému :) Takže zopakujem:

V tichosti dúfam, že tú deklaráciu nezávislosti dajú do shopu ešte aj naozaj na Deň nezávislosti, kedy bola podpísaná ...a že do vtedy nažgrlím 2000 dlhopisov, lebo v nuggetoch ani náhodou...

za 2000 nuggetov by som začala rozmýšľať tak nad raketovou korytnačkou, nie nad kúskom papiera s pár bodmi :)
 

DeletedUser9530

Guest
Není to rozumný obchodní krok, kdyby to bylo za 500 nugett koupí to daleko víc lidí a vydělají mnohem víc než teď, tohle je zlodějina.
 

DeletedUser4876

Guest
Tak to než bych nasbíral to by trochu trvalo, ale chtěl bych to.
Na nuggety nehraju takže ani kdyby to stalo 100nugetu tak si to nekoupim. Za 2000 to si koupi jen blázni a boháči, ale zas má člověk jistotu co dostane než za 1500nuggetu/dluhopisu prémiovou truhlu, kde možna dostanu inno opasek.
 

DeletedUser15332

Guest
Chtěl bych potkat toho člověka, který to vymyslel, abych mu mohl říct do očí co si o něm myslím, protože říct to tady, tak už se nevidíme.
 

DeletedUser

Guest
Další zlodějna a hloupost pro Top nugeťáky.Já bych to i možná koupil,ale kde se hrabu na 2000 UPD,mám jich jenom 602 a za nugety to rozhodně nebudu kupovat.Tak se mi zdá,že se Inno snaží oddělit spodinu od panstva.
 

DeletedUser15256

Guest
Osobně mě to nepřekvapilo. Inno je firma, vydělává a dává nám podněty ke kupování. Tyto akce budou si myslím více časté. V jedné akci připravit hráče o všechny UPD a v další dát sběratelský item, za 2000 UPD/NG.

Asi neni na místě si stěžovat, že vymýšli dle mého názoru nepotřebné věci pro hráče co nepotřebné věci chtějí a nevadí jim za to utratit peníze. Kdo chce ať si to koupí, je to jeho volba každý má hodnoty někde jinde.

Osobně jsem se tomu zasmál a nechť si inno vydělává, jak chce. Být to má firma a ze začátku bych jí dotoval, tak Vás taky teď ždímu :D Je to vždy o Vaší volbě, nic víc.

Ps: Co mě zaráží je vysvětlení důvodu proč zrovna deklarace více by sedělo 4.července ;) http://cs.wikipedia.org/wiki/1776
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
asi preto teraz, lebo cez Vianoce sa väčšina vyčerpala z dlhopisov a za 2 mesiace nemá nikto šancu nazberať 2000 a musia za nuggety ak to chcú...

ale môžme dúfať, že dajú ešte raz 4.7. a vtedy tých 2000 budem mať :D
 

DeletedUser6848

Guest
Lidi já nevím, na co si tu stěžujete :D nechcete to koupit ? Je pro Vás 500kč moc, tak to nekupujte. Vždyt Inno do koupi nikoho nenutí. Tato hra se dá hrát bez placení nugetu. Tak ji tak hrajte. Já jsem se rozhodl, že ji budu hrát s nugety, a plně toho využívám. Normálně utratím měsíčně cca 500kč za tuto hru. Tak proč by jsem si tuto deklaraci nekoupil. Vše o každého osobní volbě, ale nechápu tohle brečení nad tím, jestli je to drahé nebo ne. Protože si vemte své koníčky ! Kdo kouří - kolik zaplatíte za cigerety ? Pro ty co pijí - kolik zaplatíte za alkohol ? Pro ty co mají třeba zálibu v jídle - kolik toho sníte ve věcech, které jíte navíc a nepotřebujete ? Pro ty co hodně telefonují a smskují - kolik toho provoláte ? Takže nejdřív si zamette pred svým prahem a pak tady krituzujte, že je neco drahé ! Pro ty co nemají žádnou neřest, nebo nemají vubec žádné peníze, se omlouvám, ale vás bude max 5% a mizivé procento z tech co psali výše !

Normálně neodepisuji, ale pokrytectví, které tu je vždy, když Inno neco podobného udělá, mě nemohlo nechat nečinným :D

S pozdravem Drooh
 
Drooh - tak jistě, je to každého volba a každý dává peníze někam jinam, taky občas zainvestuji do hry, ale poslední dobou se mi zdá, že těch investic oproti minulým rokům je asi 5x tolik aby se dal držet krok z ostatníma a teď hned vybalit 500kč za item už je fakt síla no. Za 500 máš hodně luxusní flašku chlastu, nebo poměrně slušný oběd pro dva v hospodě, možná i karton cigaret, nebo permici do fitka či jiných zařízení a nebo to dáš za kus obrázku na kterej se můžeš koukat na westu, ale víc než to koukání to asi nebude.

Takže shrnuto podtrženo - jsou to hnusný lotři v tom INNU a brzo od toho westu odradí úplně všechny, protože ty co kupovat nebudou budou mít časem těžký handicapy a radši smažou, ty co se ještě drží tak s tímhle tempem se taky přestanou držet a nakonec INNU zbyde pár šílených nugetáků s želvama, deklaracema, mečem tísíce pravd a podobnýma ptákovinama, který to nakonec taky přestane bavit, protože jich bude na světě 30 a nebudou mít od radosti co dělat. Proč si nevydělávat kvalitní hrou 20 let, kterou budu průběžně vylepšovat a konzultovat s hráči co by se do hry hodilo, než takhle utopit po pěti letech docela nadějnou onlinovku. Ekonomii asi v Německu neberou :D
 

DeletedUser6848

Guest
Proti tomu, co píšeš, nic nemám. Ale je to věc INNO, jak to bude dělat. Zbytek všeho je jen brečení nad tím, proč já nemám a druzí mají. To je celé. A upřímně, až mě ta hra přestane bavit, klidně zruším učet :D vždyt o nic nejde. Za ty peníze si kupuji vylepšení a zvýhodnění na teď. Kdyby třeba dali gathing za 4000PU, pujdu si ho koupit :D a bude to rozhodnutí jen toho člověka. Vždy i v realu jsou nužky nezi lidmi. Nevím, proč v teto hře by to mělo byt jinak. Myslete si, co chcete, ale tohle není dobročiná hra nebo charitativní akce ! Tohle je proste biznis a proste chtejí vydělávat peníze. Pro čecha je 500Kč neco jiné jako pro němce 20 euro :D west není jen záležitost pro čechy :D ale hraje se ve více zemích. A upřímně zainvestovat do svého koníčku 500kč mesíčně je smešné. Tuto konkretní vec jako deklaraci si kupovat lidi nemusí. Vždyt je k tomu nic nenutí, jen tu brečí, jak je to k nim nespravedlivé. To je celé :D
 
Bereš to zas jen z jednoho soudku, já na to mám a ostatní brečí, že na to nemají, já mám taky klidně na 100 deklarací i na 1000 deklarací, ale je to hovadina si kupovat něco co v reálném životě nemá žádný význam. Abych se vrátil k těm hráčům, chceš si zahrát hru, pokecat s kámošema, sem tam pár duelů bitev a začnou ti po 4 letech cpát do hry takový ptákoviny, každýho normálního by to naštvalo a zásadoví lidé dají rovnou delete.

Takže funguje to i v reálném životě, jezdíš za 30 korun benzínu a najednou máš jezdit za 35 korun, jezdit musíš tak co ti zbyde a nebo pak jezdit sockou když to jde. Pokud jsi ten typ člověka, který má nadstandartní příjmy a tady si dělá srandu z obyčejných lidí, tak potom bych měl ošklivé pojmenování pro takový lidi, ale to doufám nejsi :klubun:
 

DeletedUser9530

Guest
V rámci ČR je to špatný byznys, jak už jsem uvedl, kdyby nastavili cenu nižší, prodali a vydělali by víc.
 

DeletedUser4876

Guest
Tak ja to chci, ale mit to nebudu protože realne prachy do toho dávat nebudu, jedině že by nebyli moje.

V rámci ČR je to špatný byznys, jak už jsem uvedl, kdyby nastavili cenu nižší, prodali a vydělali by víc.
Ono toho je jen 20ks takže se to stejně prodá.
 
Je to poměrně drahé, ale kdo na to má ať to užije. Budu se muset spokojit, s tím co získám standartní hrou coby bežný předmět. Tyhle raritky, to není nic pro mne, ale co za luxus se platí...
 

DeletedUser12817

Guest
zrovna tahle věc má na kvalitu hry minimální význam - přidává pár bodů, je jich jen 15/20ks a cena naprosto mimo
takže skutěčně jen věc pro sběratele, kteří chtějí něco navíc
 

DeletedUser1334

Guest
Nakonec nejlepší na tom je, že se to ani koupit nedá :D, i když si objednáš nugety, tak dojdou kdoví kdy a koupit se to může pouze 24 hodin :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru