• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k narozeninové akci George Washingtona

Líbí se Vám tato akce?


  • Celkový počet hlasujících
    63
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nakonec nejlepší na tom je, že se to ani koupit nedá :D, i když si objednáš nugety, tak dojdou kdoví kdy a koupit se to může pouze 24 hodin :D

smajlíky používat umíš, tak ještě nauč převádět peníze: 9/10 nabízených převodů je +- okamžitých (doufám, že se nepletu)

Jinak za mě je to předmět, který West nijak nedegraduje a je to přímočaré (tj. žádná hloupá truhličková ruleta), navíc se to dá (teoreticky) koupit i za UPB - tj. nemám důvod dávat ne, a jelikož v anketě chybí jakási neutrální možnost, tak jsem holt pro ano.
 

DeletedUser1334

Guest
Tak pro mě například je jediná možnost platit převodem, takže si ironii můžeš odpustit
 

DeletedUser

Guest
A víte co je vůbec nejlepší?Dát si párkrát nugety do prémia,vydělat si $ přes řemeslo a pak už jen ty skvělé novinky od INNA kupovat od nugeťáků,kteří to dávají na trh.Takhle sem to udělal tyto vánoce.
 

Deleted User - 31870

Guest
Czyril: Deklarace je neprodejný produkt, ten si na trhu nekoupíš.
 

DeletedUser

Guest
Darling:D já to vím,ale jen radím,jak to dělat při podobných akcích.tento nejde dát na trh,ale nové sety ano:)
 

DeletedUser

Guest
njn,stejně ten set je kravina.Sice kdo měl nugety a chyběly mu UPD,tak trochu INNO vytáhlo z hráčů nugety,ale ty kytice mohli udělat aj bez setu.Jen se mi to tu zbytečně furt hromadí v inventu ani dědkovi to nejde prodat:)
 

DeletedUser10447

Guest
Tato jednodenní akce podpořená bonusem při nákupu nuggetů se mě líbí a už se moc těším na příští týden, to určitě bude zase nějaký svátek a najdeme v shopu další úžasnou věc. A tře nám ji dají tentokrát jenom za 1500, ať na to má více hráčů. :D
 

DeletedUser

Guest
ono je síce pekné, že to nenarušuje rovnováhu, aj keď napríklad duelanti na 120 lvl. tam to dosť cítiť ten zdrap papiera, možno by som si to kúpil, ale rozhodol som sa, že innu už nedám ani cent tak to dodržím, v čechách by ma to vyšlo na cca 17€ ale na slovensku až 35
 

DeletedUser12649

Guest
platba kartou

Tak pro mě například je jediná možnost platit převodem, takže si ironii můžeš odpustit

Myslím že v dnešní době snad je úplným standartem platba kartou na netu.
Stačí snad napoprvé zajít do banky a povolit platby. A pak už je to jen otázka pár vteřin jak naťukat pár čísel a platba je online.

Myslím že je to fajn služba. Pominu hru kdy to opravdu není potřebné ale jsou oblasti nákupu kde je to fajn. Např. Nákup vstupenek na nějakou akci (já třeba na fotbal). Naposledy jsem tak kupoval třeba dovolenou last minute. Nic jiného než platbu kartou to neumožnilo.

Asi jde o to se to naučit a nebát se toho. Kartu snad má každý (mluvím o pracujících nad cca 18 let)

A navíc se obávám že je to budoucnost. Mnoho zahraničních obchodů nabízí tohle výhradně a zboží na dobírku neznají.

Jde jen o zvyk vše nové je třeba se naučit :-)
 

DeletedUser

Guest
Obchody by to dávaly rády převodem nebo "svým" způsobem prodeje.Problém je,že v dnešním elektronickém světě je k tomu nutí systém,takže když si obchod zařídí terminál na platební karty stává se "novým otrokem" bankovního domu.Jelikož za tyto služby musí platit bance + navíc platí z každé úhrady debetní kartou 0,20 $ autorům debetních karet(např.VISA,MasterCard apod...)
 

DeletedUser12649

Guest
Já to psal z pozice zákazníka, a pro něj je to (alespoň pro mne) výhodné.
Prakticky už moc papírových peněz nenosím.
Ráno v buse používám zákaznickou kartu (lze nabít penězi a postupně se strhává)
V práci mám kartu na stup do budovy + platba v kantýně (na konci měsíce sečte a strhne z výplaty)
Platba v obchodě, na pumpě na netu kartou.
Takže za sebe = jsem spokojen .

Ale věřím že někomu se to nelíbí a není spokojen.
Jen se obávám že už moc možností na cestu zpět není.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru