• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži Avatar

Krásné S :)

Jen mi není jasné, jestli můžu jeden příspěvek do nejošklivější a jeden do nejhezčí, nebo jeden dohromady....A potom když najdu něčí, kdo v případě výhry dostane cenu :)
 

DeletedUser

Guest
O odměnu soutěží ten, kdo vloží screen a zúčastňuje se tak soutěže.
 

DeletedUser11313

Guest
Nejhezčí avatar byl stejně origo "duelantka" v černém. Ale těch tu je po hříchu málo.
 

DeletedUser13002

Guest
Ahoj,
mě by zajímalo: kdo, kdy a podle čeho se bude hodnotit a vybírat Avatar, který vyhraje soutěž.
Díky za info.
 

DeletedUser

Guest
Budou vyhlášeny dvě ankety a Avatar s největším počtem hlasu v každé kategorii a anketě získá cenu. V jedné anketě bude hlasovat CZ tým a v druhé hráči.
 

DeletedUser

Guest
Hned jak se vyřeší jeden drobný technický problém. Děkuji za pochopení.
 
neviete náhodov mne ten avatar je nejaký rozhádzany.Pred tým to bolo normalne,ale teraz to ani neviem čo tam je?A to isté je keď pozeram niekoho inneho.
 
Když zlobí tyhle věci, je potřeba vymazat mezipaměť - cache. V prohlížeči: možnosti-> rozšíření->síť-> vymazat.
Je to stejné jako když máte třeba u města starý obrázek, i když jste nehráli nový...
 

DeletedUser17968

Guest
Škoda, že o pořadí nerozhodli členové týmu. Takhle se to změnilo jen v soutěž, kdo dokáže ukecat víc lidí, aby mu klikli hlas.
 

z3l1

Člen týmu
Dej si o stránku mín a čti... :) Hancock to tam psal... :) že budou 2 ankety v jedné budou hlasovat hráči a v druhé CZ team
 
Zdravím,

podle mě jsou nejskrásnější ty staré avatary a vždycky rád vidím, když má nějaký hráč ten starý avatar. Ty nové jsou ošklivé a nejspíš si na ně nikdy nezvyknu, kdyby to bylo jen na mě, tak bych hlasoval za obnovení starých avatarů na trvalo nebo aspoň souběžně s těmi novými aby si hráči mohli vybrat podle sebe co se jim líbí nejvíce a né strikně zavřít staré nechat jen ty hnusné nové, ale co - INNO stejně už jen z westu rýžuje love a nedělá nic pro to aby to hráče bavilo.

Třeba je to vidět u těch MPI takovou ptákovinu jsem hooodně dlouho neviděl nebo duely, které jsou nejhorší za celou hru co to hraji (6let) a update slibuje ještě další zhoršení, já opravdu nevím, jaký smysl má neustále tu hru degradovat v hratelnosti čím dál více :(
 

DeletedUser13002

Guest
Dej si o stránku mín a čti... :) Hancock to tam psal... :) že budou 2 ankety v jedné budou hlasovat hráči a v druhé CZ team

Psal, ale až po ukončení soutěže, kdybych předem věděla, že to bude o žebraní hlasu, tak bych do toho nešla...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru