• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěži - Hlášky při zranění

Koncept sutaze mi prijde dobry, avsak nevidim pointu v upravovani prispevkov. Nieje lepsi koncept - co uz napises to platí? Takto mi prijde ze kazdy bude mat na konci plny pocet bodov lebo sa casom "roznesie" ake zranenie je spôsobene akou pracou - cize kazdy hrac bude mat viac bodov na konci ak nie plny pocet bodov na konci.

EDIT:

Hoci, ked sa nad tym zamyslim tak asi pocitas s tymto vsetkym a rata sa ten cas tak asi je to takto lepsie
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Dobrý večer,

děkuju všem 21 hráčům za účast v soutěži - snad Vás aspoň trochu bavila a něco jste se o hře dozvěděli/odnesete si nějakou drobnost do hry... Když popíšu organizační proces - s výslednou podobou soutěže po pravdě nejsem moc spokojený, protože původně jsem zamýšlel výroků mnohem více a to i z jiných než "nových" prací. Nicméně se ukázalo, že hlášky ze starých pracích jsou na nějaké fanouškovské stránce a bylo by je dost jednoduché vygoogit a stejně tak je kromě nových prací obsahovala wiki, z které se je nepodařilo dostatečně odstranit. Přesto děkuji wikistům za pomoc a snahu. Nakonec bylo náhodně vybráno 15 nových prací, z nichž jsem vybral z dostupných výroků obtížnější na uhodnutí - i když myslím, že přes 10 správně uhodnutých se dalo dostat prostou logikou a těžší byly jen lovné/dobytčí práce. Tentokrát nenastal lapsus jako při kris-krosu a zadání bylo v přesně určenou chvíli na fóru - takže aspoň z tohoto pohledu progres. :)

Nakonec se podařilo správně uhodnout všechny práce 14 účastníkům, neúspěšní všichni shodně netrefili výrok 10, další problematické se ukázaly i 2, 4 a 15 - kde byla více než 1 chyba.

Bitva o vítězství byla těsná a rozhodlo se v minutě - už 3 minuty po vložení zadání na fórum odeslal správně příspěvek @Kinght. O minutu porazil 2. @Farmers . Oběma k nuggetovým výhrám blahopřeji. Jako třetí a čtvrtý své příspěvky vložili qove a sansa - první jmenovaný se nechal nachytat na 10. výroku a sansa 7x upravoval, což ho srazilo až na 7. místo. 3. místo tak bere @----, který zaostal o 9 minut za první dvojicí. První pětici doplňuje 4. @Nargaroth a 5. @tony 598, kterým gratuluji k výhrám v UPD. Celá první pětice si může vybrat materiální odměnu z nabídky.

Sto dluhopisů za pozice 6. - 10. berou @Lovec medvědů, @sansa, @Llaneopt11, @Screman Von Habsburg a @kimon2345.

Zbývajících 11 účastníků si může napsat o poloviční částku: @Acara the Spider, @zirafka, @G u n s l i n g e r, @SemteXxx, @qove, @TheBagr, @Bazovec, @vonBiftek, @Lukainos, @dioklecianka a @IGHAS (který toho sice moc nevyplnil, ale tím neporušuje podmínky pro výhru... :) )

Losování mimo top 5 o náhodné výhry dopadlo následovně:

Lékárnička putuje ke @Screman Von Habsburg:
1709492941692.png

Starý avatar k @Acara the Spider
1709492949032.png
a nakonec 1denní VIPko k @vonBiftek
1709492958466.png

O své výhry si prosím napiště na Support Možnosti > Nastavení > Support > Kontaktujte nás > Kategorie = Soutěže, Svět = tam, kde chcete svou výhru.

Ještě jednou děkuji, všem výhercům gratuluji a budu se těšit u další soutěže!
 
Děkuji tímto raketakovi k uspořádání zajímavé soutěže.
Nicméně, jak je možné, že první hráči odpověděli už po 15:00, když měly být otázky zveřejněny až v 16:00?!
Takže na tom v závěru vydělali ti, co zde lurkovali.
 
Děkuji tímto raketakovi k uspořádání zajímavé soutěže.
Nicméně, jak je možné, že první hráči odpověděli už po 15:00, když měly být otázky zveřejněny až v 16:00?!
Takže na tom v závěru vydělali ti, co zde lurkovali.
Medvěde a na to jsi přišel jak? Rakeťák to dál přesně v 16:00 a ten King mohl minutu počkat noo :D

Samosebou jsem měl čas a byl tu od 15:45, ale dříve to tam nebylo
 
Děkuji tímto raketakovi k uspořádání zajímavé soutěže.
Nicméně, jak je možné, že první hráči odpověděli už po 15:00, když měly být otázky zveřejněny až v 16:00?!
Takže na tom v závěru vydělali ti, co zde lurkovali.
Greenwich Mean Time +1. :)

Každopádně je velmi zajímavé, že to i tak první hráči odevzdali 3 a 4 minuty po uveřejnění zadání. Což snad každý rozumný člověk musí naznat, že v tak krátké chvíli nejde s porozuměním ani přečíst. :)
 

raketak95

Člen týmu
Děkuji tímto raketakovi k uspořádání zajímavé soutěže.
Nicméně, jak je možné, že první hráči odpověděli už po 15:00, když měly být otázky zveřejněny až v 16:00?!
Takže na tom v závěru vydělali ti, co zde lurkovali.
Za sebe musím říci, že jsem zadání zveřejnil až přesně v 16:00 - před tím jsem jej měl připraveno v interní části fóra, které by mělo být hráčům nepřístupné (a přístupné jen moderátorům) a to bez správných odpovědí, takže při nějakém leaku imho bylo u některých hlášek nutno zjistit, odkud pochází.

Já osobně nikomu nepomáhal, ani na mě (třeba na rozdíl od kris-krosu) nepřišel žádný dotaz týkající se probíhající soutěže. U ostatních členů týmu o tom pochybuji, proč by to dělali. Každopádně i reakční doba do 5 minut (příspěvek před soutěží tam nevidím) je minimálně k zamyšlení, ovšem nemám sebemenší důkaz, že by došlo k nějakému podvodu, tudíž beru výsledky jako konečné.

Určitě však příští soutěž nebude typu nejrychlejší vyhrává, tak aby šanci měli i méně flexibilní hráči - každopádně bych se rád vyhnul i vlivu náhody.
 
GMT +1 mě nanapadlo. Svoji odpoveď jsem vkládal v 17:51 a ještě včera bylo u prvních dvou odpovědí 15:03 a 04.
Vložit odpoveď do méně, než cca 10 min po uveřejnění je vskutku mistrně ovládnutá znalost hry, porozumění textu a psaní všemi deseti.
 
taky děkuji, po dlouhé době sem tady něco napsala :D ale dalo to zabrat, naklikat ty zranění, jednu jsem tipla vylučovací metodou ten nikl a vyšlo to . Já teda s odesláním čekala až si budu jistá, což koukám byla moje blbost v umístění.
 
Greenwich Mean Time +1. :)

Každopádně je velmi zajímavé, že to i tak první hráči odevzdali 3 a 4 minuty po uveřejnění zadání. Což snad každý rozumný člověk musí naznat, že v tak krátké chvíli nejde s porozuměním ani přečíst. :)
jo jo musel jsem se hodně snažit, například pokud chceš znát další zranění třeba z výroby sirupu tak zde : (třeba na příští akci od rakeťáka)

Sběr javorového sirupu

1) Velkého medvěda láká sladká vůně šťávy a chce se s tebou o ni utkat. Poté, co tě udeří tlapou přes obličej, souhlasíš, že je to jeho šťáva.

2) Míza voní tak lahodně, že ji musíš ochutnat. Přilepíš si jazyk na strom.

3) Když ze stromu nabíráš sladkou mízu, šlápneš na dikobrazí bodlinu. Au, to bolí!

těch prací je 45 jestli jsem správně počítal, takže 2/3 hlášek z prací je mi nyní k prdu...
 

raketak95

Člen týmu
jo jo musel jsem se hodně snažit, například pokud chceš znát další zranění třeba z výroby sirupu tak zde : (třeba na příští akci od rakeťáka)

Sběr javorového sirupu

1) Velkého medvěda láká sladká vůně šťávy a chce se s tebou o ni utkat. Poté, co tě udeří tlapou přes obličej, souhlasíš, že je to jeho šťáva.

2) Míza voní tak lahodně, že ji musíš ochutnat. Přilepíš si jazyk na strom.

3) Když ze stromu nabíráš sladkou mízu, šlápneš na dikobrazí bodlinu. Au, to bolí!

těch prací je 45 jestli jsem správně počítal, takže 2/3 hlášek z prací je mi nyní k prdu...
Jako přemýšlel jsem, jak jste to zvládli tak rychle - probíhala nějaká kolektivní/individuální příprava (s ohledem na to, že zadání bylo zveřejněno trochu dopředu), nebo je to někde k nalezení? :D
 
@raketak95 mohol by si mi ukazat nejaky dokaz/hocico, kedy si dostal tuto hlasku pri tazbe niklu?

14. PRÁSK! Zatáhneš za malý, nenápadný provázek. Ukáže se, že je to rozbuška pro dynamit a tunel se na tebe zřítí.
Jde pravděpodobně o jedinou práci v dolech z nových a to Těžba niklu.

Tuto hlasku som nikdy nedostal, jedina hlaska ktoru to ukazuje je:

Je tma jako v pytli, když šlápneš na krumpáč, který ti málem prorazí díru do kolena.
ZtrácíšX životních bodů.
 

raketak95

Člen týmu
@raketak95 mohol by si mi ukazat nejaky dokaz/hocico, kedy si dostal tuto hlasku pri tazbe niklu?

14. PRÁSK! Zatáhneš za malý, nenápadný provázek. Ukáže se, že je to rozbuška pro dynamit a tunel se na tebe zřítí.
Jde pravděpodobně o jedinou práci v dolech z nových a to Těžba niklu.

Tuto hlasku som nikdy nedostal, jedina hlaska ktoru to ukazuje je:

Je tma jako v pytli, když šlápneš na krumpáč, který ti málem prorazí díru do kolena.
ZtrácíšX životních bodů.
1709669853784.png
Ano, dle toolu jde o raritu s minimální pravděpodobností - každopádně všechny hlášky jsem bral z přehledu prací - tudíž předpokládám, že ve hře existují - i když beru, že při pravděpodobnosti 0,1% je dost hard na ní ve hře narazit.
 
Díky za super soutěž, a btw taky jsem asi 3 hodiny před tím zkoušel práce a dělal si seznam a ani ne že bych se nechal nachytat na těch liškách, já jsem na ně jenom na žádném světě nedosáhl takže to ode mě musel být tip :D
 
Jako přemýšlel jsem, jak jste to zvládli tak rychle - probíhala nějaká kolektivní/individuální příprava (s ohledem na to, že zadání bylo zveřejněno trochu dopředu), nebo je to někde k nalezení? :D
Možná něco takového bylo poctivě připraveno/odklikáno :D (žádný seznam zranění na pracích jsme ani nehledali). Ono upřímně mě osobně překvapilo, že jsme byly připraveni jen my dva dopředu (dle časů a vylučovací metody), vzhledem k tomu, že od zveřejnění soutěže do startu byly necelé dva dny a zase projet těch 45 nových prací není tak těžké. Nutno dodat, že @Farmers si dal tu větší práci, ale já mu to zase příště vrátím! :)

Ještě dodám, že tu hlášku k Těžbě niklu jsme také nedostali i po stovkách prací, takže vylučovací metoda. :)
 
Pokud někdo stojí o zpětnou vazbu i ode mě, pak já považuji zadání soutěže za zábavné a atraktivní.

Nezúčastnil jsem ale proto, že nemám rád soutěže na čas. Přesně jak píše Žirafka, radši si dám s řešením na čas, abych se ujistil, že je v pořádku, a pak ať se losuje výherce ze všech správných odpovědí. Samozřejmě že soutěže na čas jsou legitimní, ale prostě nejsou pro mě. Nemám vždycky (vlastně skoro nikdy) čas na to začít se smekat na soutěži. Hraju tehdy, když mi to podmínky dovolí.
 
S tímto samosebou souhlasím také, věděl jsem že budu mít čas tu být v 16h tak jsem si správné odpovědi připravil, kdybych čas neměl udělám to stejně jako IGHAS :(

Ale tak poučení pro Rakeťáka a všichni jsme rádi, když se sem tam něco děje
 

raketak95

Člen týmu
Pokud někdo stojí o zpětnou vazbu i ode mě, pak já považuji zadání soutěže za zábavné a atraktivní.

Nezúčastnil jsem ale proto, že nemám rád soutěže na čas. Přesně jak píše Žirafka, radši si dám s řešením na čas, abych se ujistil, že je v pořádku, a pak ať se losuje výherce ze všech správných odpovědí. Samozřejmě že soutěže na čas jsou legitimní, ale prostě nejsou pro mě. Nemám vždycky (vlastně skoro nikdy) čas na to začít se smekat na soutěži. Hraju tehdy, když mi to podmínky dovolí.
S tímto samosebou souhlasím také, věděl jsem že budu mít čas tu být v 16h tak jsem si správné odpovědi připravil, kdybych čas neměl udělám to stejně jako IGHAS :(

Ale tak poučení pro Rakeťáka a všichni jsme rádi, když se sem tam něco děje
Rád bych odpověděl svou citací:
Určitě však příští soutěž nebude typu nejrychlejší vyhrává, tak aby šanci měli i méně flexibilní hráči - každopádně bych se rád vyhnul i vlivu náhody.
Problém nejrychlejší vyhrává si uvědomuji, nicméně zase nejsem úplně příznivcem udělej něco a náhodně vyhraj - trochu to popírá myšlenku soutěžení (nebo jde soutěžit v náhodě?) - za mě to trochu zavání náhodným rozdáváním. Na to sloužila část náhodných výher od 6. místa níže - pravda, mohla být omezena podmínkou typem odpověz dobře alespoň na x výroků apod. Každopádně rád bych přišel se soutěží, kde nebude záležet na tom, kdy kdo začne, ale výstup bude objektivně měřitelný - snad se zadaří.
 
S tímto samosebou souhlasím také, věděl jsem že budu mít čas tu být v 16h tak jsem si správné odpovědi připravil, kdybych čas neměl udělám to stejně jako IGHAS :(

No to je právě ono: ze situací bejt nastartovanej v čase t=0, abych mohl v čase nejlépe t<0+0,05s cosi poslat, mám trauma už z doby, kdy jsme si na vejšce tímhle způsobem zapisovali rozvrhy :hmf:
Rozumím ale i rakeťákovi, že mu to pak připadá jako náhodné slosování. Takže za mě nejlépe střídat obě varianty :lovetw:
 
Nahoru